Sterilizacija bočica i duda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kamenac rješavam jabučnim octom,
    a opkuhavam dudce, flašice, grizalice 1x tjedno.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    U toj dobi djeteta ja sam ko i renata i missha sterilizirala jednom tjedno. Dijete je vec dovoljno veliko, kako bi se reklo, neka se “celici”! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar tinkerbell1911

    tinkerbell1911

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Uslo mi je nekako u naviku to steriliziranje :-D, ali prestala san. Prva mi je beba i iskreno vise manje sve koje znam doje,pa se nemogu savjetovat u vezi toga.

  • ninunanu

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mi imamo sterilizator i nije mi žao što smo ga kupili. Dojimo iskljucivo od prvog dana. dobro mi nekad dođe za sterilizirat izdajalicu i dude. Kod kuhanja mi se ne sviđa sto se dosta kamenca skuplja po dudama

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mi nemamo sterilizator ali prokuhavamo bocicu i dudu od bocice poslije svakog hranjenja..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    U fazi sam kupovine sterilizatora pa mi treba savjet. Koji je bolje kupiti - elektricni ili za u mikrovalnu?
    Jucer sam ih malo gledala po ducanima i ovi za mikrovalnu mi se cine bas niski - kao da stanu samo male bocice (npr TT model za mikrovalnu) dok su ovi elektricni puno visi i stanu one vece. Jel stvarno tako ili sam ja nesto fulala??

    Ne bih zeljela potrositi novce na sterilizator za koji cu nakon par koristenja shvatiti da nije praktican pa je svaki savjet dobrodosao

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mila


    U fazi sam kupovine sterilizatora pa mi treba savjet. Koji je bolje kupiti - elektricni ili za u mikrovalnu?
    Jucer sam ih malo gledala po ducanima i ovi za mikrovalnu mi se cine bas niski - kao da stanu samo male bocice (npr TT model za mikrovalnu) dok su ovi elektricni puno visi i stanu one vece. Jel stvarno tako ili sam ja nesto fulala??

    Ne bih zeljela potrositi novce na sterilizator za koji cu nakon par koristenja shvatiti da nije praktican pa je svaki savjet dobrodosao

    nemoj me krivo shvatiti ali zašto ne pričekaš da beba dođe, obično takve stvari bolje kupiti AKO trebaju naknadno.. ako budeš dojila npr neće ti trebati sterilizator, dudice možeš prokuhati u vodici svakih već koliko želiš dana.. izdajalica i sl, to ti je bacanje novaca a nezz jel bude ti trebalo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    mmama


    Mila


    U fazi sam kupovine sterilizatora pa mi treba savjet. Koji je bolje kupiti - elektricni ili za u mikrovalnu?
    Jucer sam ih malo gledala po ducanima i ovi za mikrovalnu mi se cine bas niski - kao da stanu samo male bocice (npr TT model za mikrovalnu) dok su ovi elektricni puno visi i stanu one vece. Jel stvarno tako ili sam ja nesto fulala??

    Ne bih zeljela potrositi novce na sterilizator za koji cu nakon par koristenja shvatiti da nije praktican pa je svaki savjet dobrodosao
    nemoj me krivo shvatiti ali zašto ne pričekaš da beba dođe, obično takve stvari bolje kupiti AKO trebaju naknadno.. ako budeš dojila npr neće ti trebati sterilizator, dudice možeš prokuhati u vodici svakih već koliko želiš dana.. izdajalica i sl, to ti je bacanje novaca a nezz jel bude ti trebalo

    Zato sto vec sada znam da necu moci dojiti s obzirom na operativne zahvate koje sam imala u proslosti. 

    Dobro bi mi dosao savjet oko sterilizatora 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mila


    mmama


    Mila


    U fazi sam kupovine sterilizatora pa mi treba savjet. Koji je bolje kupiti - elektricni ili za u mikrovalnu?
    Jucer sam ih malo gledala po ducanima i ovi za mikrovalnu mi se cine bas niski - kao da stanu samo male bocice (npr TT model za mikrovalnu) dok su ovi elektricni puno visi i stanu one vece. Jel stvarno tako ili sam ja nesto fulala??

    Ne bih zeljela potrositi novce na sterilizator za koji cu nakon par koristenja shvatiti da nije praktican pa je svaki savjet dobrodosao
    nemoj me krivo shvatiti ali zašto ne pričekaš da beba dođe, obično takve stvari bolje kupiti AKO trebaju naknadno.. ako budeš dojila npr neće ti trebati sterilizator, dudice možeš prokuhati u vodici svakih već koliko želiš dana.. izdajalica i sl, to ti je bacanje novaca a nezz jel bude ti trebalo
    Zato sto vec sada znam da necu moci dojiti s obzirom na operativne zahvate koje sam imala u proslosti. 

    Dobro bi mi dosao savjet oko sterilizatora 

    aha, to je dr stvar.. o tome nezz ništa, sry na upadu 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar anuska5

    anuska5

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila od frendice Aventov sterilizator za bocice i sva sretna idem ga isprobati, a ono prevelik za mikrovalnu! Naime, imamo manju mikrovalnu, a on je predvidjen za vecu….e jbg. sad…tako da i na to obratite paznju.
    Ne znam bi li se smijala ili plakala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.