sporazumni otkaz za vrijeme komplikacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    cure molim pomoc.donjela sam poslodavcu potvrdu o privremenoj nesposobnosti za rad,i on ce od mene trazit da potpisem sporazumno otkaz.dali ja u slucaju da potpisem porazumni imama pravo na naknadu s hzznza komplikacije? hvala.inace ugovor mi istice za 2 tjedna

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Naravno da nista ne potpisujes, ni u ludilu !
    Ako potpises, nemas pravo na komplikacije !
    Pretpostavljam da si otvorila komplikacije, i od tud ta potvrda o privremenoj nesposobnosti i vazno da si otvorila komplikacije na koje imas pravo do otvaranja porodiljnog, mislim da je 45 dana prije poroda….sad ce ti ugovor isteci za dva tjedna i sigurno po ovome sto pises ti nece produziti, ali nema veze…ti si za vrijeme bolovanja tj.komplikacija u T mirna i imati ces pravo na naknadu do otvaranja porodiljnog te nakon toga, tj.mislim nakon rodjenja djeteta imati ces pravo na naknadu kao nezaposlena mama, mislim 2600….raspitaj se jos malo, ali nista ne potpisuj.
    Ako ti ugovor istice za dva tjedna, on ce isteknuti a ne moras ti nista potpisivati, jednostavno se nece produziti !

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    ljeto777

    cure molim pomoc.donjela sam poslodavcu potvrdu o privremenoj nesposobnosti za rad,i on ce od mene trazit da potpisem sporazumno otkaz.dali ja u slucaju da potpisem porazumni imama pravo na naknadu s hzznza komplikacije? hvala.inace ugovor mi istice za 2 tjedna


    mono ti je sve odgovorila… nemoj ni slucajno potpisivati sporazumni.. 


  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    ok hvala vam puno na odgovorima

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.