Spontani sam imala. SAVJET MOLIM

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobar dan. Imam pitanje ali za one koje su imale spontani. Imala sam spontani i muci me da li sam sad plodija i da li mogu iz prve ostat trudna opet.?
    Bila sam skoro 3 mj trudna i izgubila sam jer sam fobila vodene kozice/variceleod sina.sin mi ima4 gid i pokupio je u vrticu. Bila sam i zg dali mi infuziju i tablete koje sam morala piti zbog varicela.svska 2h po 2 tablete.jedna tableta je bila 400mg a ja sam morala na dan 10 tableta a to je 4000mg na dan i tako 7 dana.i izgubila sam bebu. Pa trazim savjet od vas kone bio u takvoj situaciji. Hvala i oprostite na dug post.pratim vas.

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ivan Matosevic

    Dobar dan. Imam pitanje ali za one koje su imale spontani. Imala sam spontani i muci me da li sam sad plodija i da li mogu iz prve ostat trudna opet.?
    Bila sam skoro 3 mj trudna i izgubila sam jer sam fobila vodene kozice/variceleod sina.sin mi ima4 gid i pokupio je u vrticu. Bila sam i zg dali mi infuziju i tablete koje sam morala piti zbog varicela.svska 2h po 2 tablete.jedna tableta je bila 400mg a ja sam morala na dan 10 tableta a to je 4000mg na dan i tako 7 dana.i izgubila sam bebu. Pa trazim savjet od vas kone bio u takvoj situaciji. Hvala i oprostite na dug post.pratim vas.


    Moje ime je samanta… 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mozes pricekati jedan ciklus, znaci treba ti proci prva M i mozes ponovno planirati.
    Tako je bar meni receno nakon svakog spontanog.
    E sad, sto se tice tih kozica i toga, ne znam da li radi toga moras nesto cekati, ali mislim da ne utjece sad to vise.
    Pa da li su znali da si T kad si pila toliko lijekova??

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.