'Da sam barem znala da je bol bol. Neovisno je li 6. tjedan trudnoće ili 36.'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ana1990

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Draga Nina, saljem ti puno ljubavi :*

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Draga Ana, srce mi se stegnulo citajuci ovo sve. 
    Zagrli svoju curicu i poljubi, a sigurna sam da vas troje imate predivnog malog anđela čuvara koji vad gleda i pazi odozgo. 

    A za doktore nemam rijeci, znam da je njima to svakodnevica i da su vec hladni prema tome, al ako vec nemaju lijepu i toplu  rijec barem neka se ne izivljavaju i ponizavaju zene psihicki i fizicki.
    Zanima me na kojem dijelu svog puta zaborave da su tu da pomazu, a ne da nam zagorcavaju tako teske i mucne trenutke. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Draga Ana, 
    poznajem svaki kutak tvoje boli koju si prosla… nisam do sad niti znala da je danas Dan sjecanja na bebe andjele, iako to meni ne treba, jer ne prodje ni dan da se ne sjetim na one izgubljene, a ih imam cetiri… Citajuci tvoj tekst tek sad sam shvatila koliko je prazno moje narucje… Od prve do zadnje trudnoce sve zeljene, sve toliko godina cekane, a sve izgubljene. I ne mogu se zaliti zaista na lijecnike i sestre u cijim sam se rukama nasla svaki put kad se dogodio taj nemili dogadjaj. Da li slucajno ili me cuva neki andjeo uvijek sam imala dobro osoblje oko sebe, ali da istina je jako, uzasno boli recenica ‘' Bolje sada nego da se dogodilo kasnije’' i ‘' Barem znas da mozes zatrudniti’' ili onih dobronamjernih ljudi koji salju slike svoje djecice u takvim slucajevima - uh boli onda jos vise… Nama se sreca jos uvijek nije osmjesila, nasa borba i dalje traje… Al snagu mi svakog jutra da cinjenica da nakon svega dolazi duga i da sve mi mame andjela jednog dana ipak u narucje primimo svoje bebe zive, zdrave i tako posebna. Hvala sto si podijelila svoju pricu i ponovno mi dala snage za novi dan.  

    [tickerfactory.com]

  • Ana1990

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Grizli

    Draga Ana,
    poznajem svaki kutak tvoje boli koju si prosla… nisam do sad niti znala da je danas Dan sjecanja na bebe andjele, iako to meni ne treba, jer ne prodje ni dan da se ne sjetim na one izgubljene, a ih imam cetiri… Citajuci tvoj tekst tek sad sam shvatila koliko je prazno moje narucje… Od prve do zadnje trudnoce sve zeljene, sve toliko godina cekane, a sve izgubljene. I ne mogu se zaliti zaista na lijecnike i sestre u cijim sam se rukama nasla svaki put kad se dogodio taj nemili dogadjaj. Da li slucajno ili me cuva neki andjeo uvijek sam imala dobro osoblje oko sebe, ali da istina je jako, uzasno boli recenica ‘' Bolje sada nego da se dogodilo kasnije’' i ‘' Barem znas da mozes zatrudniti’' ili onih dobronamjernih ljudi koji salju slike svoje djecice u takvim slucajevima - uh boli onda jos vise… Nama se sreca jos uvijek nije osmjesila, nasa borba i dalje traje… Al snagu mi svakog jutra da cinjenica da nakon svega dolazi duga i da sve mi mame andjela jednog dana ipak u narucje primimo svoje bebe zive, zdrave i tako posebna. Hvala sto si podijelila svoju pricu i ponovno mi dala snage za novi dan.


    Draga jaka zeno, divim se tvojoj snazi. :*

  • Ana1990

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Draga Ana, srce mi se stegnulo citajuci ovo sve.
    Zagrli svoju curicu i poljubi, a sigurna sam da vas troje imate predivnog malog anđela čuvara koji vad gleda i pazi odozgo.

    A za doktore nemam rijeci, znam da je njima to svakodnevica i da su vec hladni prema tome, al ako vec nemaju lijepu i toplu rijec barem neka se ne izivljavaju i ponizavaju zene psihicki i fizicki.
    Zanima me na kojem dijelu svog puta zaborave da su tu da pomazu, a ne da nam zagorcavaju tako teske i mucne trenutke.


  • Andy282

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Žao mi je draga što si to prošla ali u potpunosti te razumijem, doslovno sve je isto i kod mene bilo prošle godine u 10.mj. Ja nemam još djece ali biti će. Ne treba odustati. Samo, dobro si napisala bol je bol. Naučiš s njom živjeti ali ne nestaje.. I kod mene je dugo trajalo oporavak, još nekada i traje 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.