Spirala ili pilule

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Za nas sto nemamo namjeru imati vise djece  koja je bolja opcija, spirala ili pilule? Do sad jedino kontracepcijsko sredstvo koje sam koristila je kondom.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hmm…Mislis na trajno rjesenje,znaci da bas vise uopce ne bi imala djece?Ja sam dugo koristila pilule,ali znala sam da cu kadtad imati trece,bile su mi kao privremeno rjesenje!Spirala mi je oduvijek bila nekako odbojna,a da ti budem iskrena razmisljala sam o podvezivanju jajovoda!Nazalost,o to me nemam info iz prve ruke pa mi je to jos pod upitnikom!Ali zato namjeravam opet poceti piti pilule 

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Imamo dvoje djece i to nam je dosta. Sta se tice nataliteta Hrvatske, mi smo svoje odradili. Jesi imala kakvih problema s pilulama?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    A nakon nekih dvije godine ,otprilike,koristenja skuzila sam po sebi da sam cesto nervizna i zivcana….Ko da sam pod nekim pritiskom!Takva sam samo par dana pred mengu inace,a ovo je postalo vrlo cesto!Taman sam htjela promjenit pilule,razg s ginickom no onda sam ih prestala piti jer smo poceli radit na bebi!Mi cemo uskoro imati trece 😀 pa sam zato razmisljala o necem trajnim!Pilule su ipak hormoni pa da se sad s njima sopam slhedecih ko zna loliko godina….Bas i ne bi

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Zato ne bi ni ja pilule. Ne svida mi se da ih godinama koristim. O kojem trajnom rjesenju razmisljas? Kad stize treca bebica?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Podvezivanje jajnika!No vidjet cemo,nisam sad sto posto zagrizla za to!Stize uskoro!Sad u subotu mi je dan D-cekamo malu Katrin!😊😊😊

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Aha, znaci, brzo je tu. Stize curica. Ja sam rodila prije 20 dana.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jesi se oporavila od carskog?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Jesam i to puno brze nego od vaginalnog poroda.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nemoj zezat!Sbi uglavnom kazu suprotno!Evo,ti si prva koju ja cujem!😊Bebica napreduje?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.