Snimanje porođaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam isto tako protivnik tog objavljivanja fotki po fejsu… Tko mi je blizak, vidjet će ga odmah kroz prvih par dana, mjeseci i bok!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Osim kad ti je netko tko ti je blizak preko oceana… Dakle, ja mislim da postoje izvanredne situacije i za to je fejs jako praktičan. Uvijek postoji opcija blokiranja slika da ne mogu svi vidjeti nego samo odabrani. A vjerujte, u Venezueli je takvo stanje da dobro i da na fejs ponekad može otići kolike smetnje imaju sa netom, a mob joj ne prima mms. Tako da - uvijek postoji iznimka od pravila.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Imam i ja rodbine koja je daleko i nije bila u mogucnosti doci vidjeti dijete, te ne mogu primiti mms. Njima sam sliku poslala porukom na Face-u.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ja sam totalno protiv snimanja izgona…neznam ni kak to budem preživila i užasavam se toga a kam onda da još i snimku imam pa da se mogu tog prisjećat…užas
    Sliku poslije poroda s bebačem (okupanim) želim imat i to bude vidjela samo najbliža obitelj i kumovi koji su nam ujedno i najbolji frendovi…ostali ga budu vidjeli kad dođe vrijeme za to

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Ja bi htjela slikicu da mi imamo za uspomenu. Al na fejs ne ide. Pitanje. Cure koje već imate slikicu iz rodilišta, tko vas je slikao?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ninika11


    Ja bi htjela slikicu da mi imamo za uspomenu. Al na fejs ne ide. Pitanje. Cure koje već imate slikicu iz rodilišta, tko vas je slikao?

    Muz je slikao mene i malca, a babica se sama ponudila da nas uslika zajedno svo troje.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Nas troje je isto slikala babica.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Joj divno, nadam se da će i naša babica biti pristupačna :D

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i ja se nadam, al mislim da se uvijek nade netko za takvo nesto 

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ak nas nebude nitko htio slikat dobro će poslužit i prednja kamera na mobaču (iako je lošija) pa ćemo odmah nabacit jedan selfie

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.