Smeđe flekice po tjemenu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kiki17

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz mame. Maloprije sam kupala svoju curicu od 19mj. Kad sam joj susila kosu primjetila sam neke smedje flekice na tjemenu na podrucju gdje je bila fontanela. Neke cak izgledaju kao krastice. Ne usudim se to dirati a vidim da njoj to ne smeta, niti sam primjetila da se cese ili slicno. Planiram odmah sutra pedijatru ali me zanima sto bi to moglo biti? Ja sam se odmah uspanicila :(

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Vjerovala ili ne, tjemenice. Moja curka ih je isto s 20 mj dobila, bile su smečkaste i ko krastice, dosta teško su išle dolje, čak teže kad je bila mokra kosa nego suha. Trebaj isčešljat ih ili kupi šampon protiv tjemenica

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga Kiki, možete se uključiti u već otvorenu temu na forumu:

    https://klokanica.24sata.hr/forum/beba/beba-39/tjemenica-91 [klokanica.24sata.hr]

  • Kiki17

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ipak smo jutros bili kod pedijatra, rijec je o tjemenici. Ja sam se prepala jer kao beba to nikada nije imala pa nisam ni znala kako ta tjemenica izgleda. Rekao nam je da mazemo Maxitrol masti dva puta na dan, 5 dana. Vidim da ostale mame pisu da se to rijesi obicnim baby uljem pa mislim da cu prvo probati s tim, a ako ne bude islo onda da probam sa tom masti. Hvala vam! ;)

  • danchi4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kiki17


    Ipak smo jutros bili kod pedijatra, rijec je o tjemenici. Ja sam se prepala jer kao beba to nikada nije imala pa nisam ni znala kako ta tjemenica izgleda. Rekao nam je da mazemo Maxitrol masti dva puta na dan, 5 dana. Vidim da ostale mame pisu da se to rijesi obicnim baby uljem pa mislim da cu prvo probati s tim, a ako ne bude islo onda da probam sa tom masti. Hvala vam! ;)

    Pozz. Mi smo dosta dugo vodili rat sa tjemenicama. Vec sam bila luda. Nema koja ulja i sampone nismo probali i nista. Na kraju otisli privatno kod dermatologa koja nam je savjetovala da mazemo tjeme rojazol kremom koja se inace koristi kada bebe imaju soor ili mlijecac u ustima. Za dva dana tjemenice su potpuno nestale :-) probajte

  • Avatar LadyBug2

    LadyBug2

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Mi imamo 2 god i ponovo smo dobili tjemenicu.
    Kad je bila manja - rijesili smo je se sa baby uljem i cetkicom.
    Sada je i kosa gusca i duza, pa cemo probati s Mustela pjenom za tjemenicu

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje drage mame,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]    
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]    
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.