Slobodni ginekolozi u Zagrebu preko HZZO-a

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TinaSheena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Zanima me zna li netko nekog ginekologa koji upisuje nove pacijente preko HZZO-a u Zagrebu? Uskoro se selim tamo nakon udaje, a trebam rodit u prvom mj pa se moram prebacit kod nekog. 
    Hvala puno :)

  • Tea_Jancic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    TinaSheena

    Pozdrav!
    Zanima me zna li netko nekog ginekologa koji upisuje nove pacijente preko HZZO-a u Zagrebu? Uskoro se selim tamo nakon udaje, a trebam rodit u prvom mj pa se moram prebacit kod nekog.
    Hvala puno :)


    TinaSheena

    Pozdrav!
    Zanima me zna li netko nekog ginekologa koji upisuje nove pacijente preko HZZO-a u Zagrebu? Uskoro se selim tamo nakon udaje, a trebam rodit u prvom mj pa se moram prebacit kod nekog.
    Hvala puno :)


  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dr.Pall i Dr.Srcek na Srednjacima.
    Dr.Novak Malesnica
    Oni su primali, ali provjeri

    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Naletila sam negdje na clanak di se spominjalo da po zakonu ginekolog ne smije odbiti trudnicu. Sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Dr. Zadro u Sesvetama prima pacijentice preko HZZO-a frendica mi se prijavila kod njega prije 2 tjedna pa ako ti nije predaleko pitaj tamo :)

    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Koji kvart? Da ne bi na kraju putovala do novog doktora vise nego do starog 

  • malena1983

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Slučajno naišla na temu, meni trudnoću vodi dr. Igor Srček, baš sam zadovoljna, smiren, objasni , savjetuje. Tko nema ginekologa neka se upiše. Doktor je u Domu zdravlja na Srednjacima u Zg. Sestra je mlada, Nikolina i ona je super.Svaka preporuka, ima super ocjene na najdoktor.

  • ina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozzz.. zanima me ima li koji slobodan ginekolog koji radi preko hzzo.. da prima pacijente nove u zagrebu… :) 

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Evo mene i moje iskustvo, ovako prebacivala sam doktora,zubara,opće prakse sve unazad mjesec dana. Nazalost nitko me nije htio. 
    Zvala sam se palla,srček, u Sesvetama dr zadro. Svi su me otpilili čak sam i veliku Goricu zvala jer moram se prebaciti, čak sam spominjala kod svakog  telefonskog poziva da sam preko HZZO  dobila podatak da oni primaju. No sve sestre su me otpilile, nema mjesta i spuste slušalicu. Jedino mi je sestra u velikoj Gorici kod ginekologice saslušala i rekla mi da ne primaju iz zg već moraš biti stanovnik velike Gorice. Treba bit uporan jer na telefon se ne javlja bas često.ja sam zvala 2-3 dana dok me nisu otpilili svi. Inače bila sam trudnica i nisu primali trudnice kao. A ne trudnice primaju. Nažalost više nisam trudna pa će me sad mozda primiti. Eto moje iskustvo ne baš lijepo. Al ko god treba sretno mu bilo.
    Uspjela sam trenutno samo stomatologa promjenit 😂😂makar nešto.

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Savijet Tina ako slučajno ne mozes naći slobodnog ginekologa imaš pravo na uputnicu od svog ginekologa na D1 i ona ti vrijedi godinu dana i s njom mozeš na bolnicu vodit kontrole tipa na  Merkuru … 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.