Sigurnost djeteta u kući

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Planiram se vratiti na posao no muči me kako djete zaštiti od opasnosti koje vrebaju u našoj kući.Uvijek imam neke strahove tipa da ne bi tko ostavio kakav nož na rubu pa da može dohvatit,utičnice(iako imamo zaštitu),stepenice,oštri rubovi namještaja,…Sve me to izluđuje.Neznam jesam li paničar ili se tako osjeća svaka majka koja se brine za sigurnost svoga djeteta

  • Avatar malina

    malina

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Mene isto muče ti noževi pa stalno upozoravam muža koji ostavlja nož za kruh taman da malo viri s ormarića u kuhinji. Zbilja su nam kuće pune opasnosti. Mi to u biti rješavamo tako da dijete uvijek nastojimo imati u vidokrugu, pogotovo kad je u kritičnim prostorijama. Pa jurimo za njim po stanu  
    Baka koja ga čuva je isto jako oprezna, čak i previše, pa sam mirna, ali recimo da ostavljam dijete sa svojim starcima, koji nisu takvi paničari, bila bih puno zabrinutija…

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Defitnitvno nikad unatoč svim zaštitama nije sigurno i mi ga držimo na oku non stop, vučem ga za sobom po stanu ak moram na wc il u kuhinju il po nešto na balkon. Na oku NON STOP. Ne moram ni reč da unatoč tome ima čvoruge, modrice i slično jer je brži i od brzine svjetlosti ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    rhaea


    Defitnitvno nikad unatoč svim zaštitama nije sigurno i mi ga držimo na oku non stop, vučem ga za sobom po stanu ak moram na wc il u kuhinju il po nešto na balkon. Na oku NON STOP. Ne moram ni reč da unatoč tome ima čvoruge, modrice i slično jer je brži i od brzine svjetlosti ;)

    Potpisujem te u potpunosti. Rekla bih i da su nam djeca iste dobi ako se ne varam? :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    rhaea


    Defitnitvno nikad unatoč svim zaštitama nije sigurno i mi ga držimo na oku non stop, vučem ga za sobom po stanu ak moram na wc il u kuhinju il po nešto na balkon. Na oku NON STOP. Ne moram ni reč da unatoč tome ima čvoruge, modrice i slično jer je brži i od brzine svjetlosti ;)
    Potpisujem te u potpunosti. Rekla bih i da su nam djeca iste dobi ako se ne varam? :-D

    Naš mali Munjeviti jurić je 11 mjeseci ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moja mala raketa je 10 i pol :-)
    Sve znam :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Mi smo postavili zaštitte na utičnice, ogradicu na stepenice, maknuli stakleni stolić :D I to je to. Srećom, starija curka nije voljela bacat stvari i knjige s polica, nije ni išla blizu peći, al su ju jako zanimale ladice dok si jednom nije zatvorila 3 prsta. Više nije išla k ladicama :D Ova manja pak voli sve kaj nebi smjela dirat, od otvorene perilice, kante za smeće, knjiga na policama i tak. Na nju moram jako pazit. Počela je kužit kaj znači ne i pusti pa je sad lakše :) Ima 8 mjeseci i katastrofa… Sve me strah pomislit kaj će bit kad će prohodat

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.