Self-soothing (ali mame, ne bebe)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Bjap, kako volim tu tvoju iskrenost, al ono brutalnu. Nije to nista sramota, ni ne trebaš se tako ni postavljati, a vidim ni da se ne postavljaš. Puno mi pomazes, jer prema tvojim riječima i sama vidim da nisam luda kad imam žutu minutu ili los dan. Inače nisam tip koji puca, galami i tako to, ali skupljam pa onda kad jednom eksplodiram ne bude bas dobro. Mene najviše zapravo sad živciraju komentari, nametanje mišljenja i tako. Ali koliko mogu, trudim se ne reagirati burno i raditi kako ja smatram da je ispravno. Naravno, treba nekad i poslušati savijet, ali imam problem da uvijek prvo procijenim od koga je savijet dosao pa onda odvagnem. 

    Koliko vidim, sve je to normalno.. Sve mi imamo iste probleme, pitanja i sve ostalo. Srećom pa imamo jedne druge, pa se barem izjadamo i posavjetujemo.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bjap, Marija…Ista stvar je I kod mene…Stalno netko s nekim “pametnim” savjetima o koje se samo oglusim ali svejedno kad pretjeraju  puknem…Svadam se bezveze I kasnije mi bude zao ali jednostavno se svega I svacega nakupi..stalno neka briga…cim malo promijeni rutinu skacem I pitam se sto mu je..pa placem (inace nisam placljiva). Jednostavno se nakupi sve odjednom I covjek pukne. Lakse je kad imas podijeliti to s nekim. Puno lakse. Ispuhat se negdje. Najednom mi dode navala crnih misli, kako je sve naopako, sve me pocne zivcirati I imam osjecaj kako samo tonem sve dublje I dublje I da se nikad ne cu izvuci iz toga, pa dode drugi dan I opet je sve super. To valjda jos I hormoni luduju :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    LuKi


    Bjap, Marija…Ista stvar je I kod mene…Stalno netko s nekim &quot;pametnim&quot; savjetima o koje se samo oglusim ali svejedno kad pretjeraju  puknem…Svadam se bezveze I kasnije mi bude zao ali jednostavno se svega I svacega nakupi..stalno neka briga…cim malo promijeni rutinu skacem I pitam se sto mu je..pa placem (inace nisam placljiva). Jednostavno se nakupi sve odjednom I covjek pukne. Lakse je kad imas podijeliti to s nekim. Puno lakse. Ispuhat se negdje. Najednom mi dode navala crnih misli, kako je sve naopako, sve me pocne zivcirati I imam osjecaj kako samo tonem sve dublje I dublje I da se nikad ne cu izvuci iz toga, pa dode drugi dan I opet je sve super. To valjda jos I hormoni luduju :)

    isto i kod mene!!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    mmama


    LuKi


    Bjap, Marija…Ista stvar je I kod mene…Stalno netko s nekim &amp;quot;pametnim&amp;quot; savjetima o koje se samo oglusim ali svejedno kad pretjeraju  puknem…Svadam se bezveze I kasnije mi bude zao ali jednostavno se svega I svacega nakupi..stalno neka briga…cim malo promijeni rutinu skacem I pitam se sto mu je..pa placem (inace nisam placljiva). Jednostavno se nakupi sve odjednom I covjek pukne. Lakse je kad imas podijeliti to s nekim. Puno lakse. Ispuhat se negdje. Najednom mi dode navala crnih misli, kako je sve naopako, sve me pocne zivcirati I imam osjecaj kako samo tonem sve dublje I dublje I da se nikad ne cu izvuci iz toga, pa dode drugi dan I opet je sve super. To valjda jos I hormoni luduju :)
    isto i kod mene!!!

    Izgleda da je to sve dio majcinstva. Normalan prirodan proces :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Slazem se, mame smo i svima nam je isto. Sad kada razmisljam, odkada imam dijete stvarno se osjecam sretnom, ispunjenom, ono imam razlog za zivot i borbu. Definitino se osjecam bolje nego kada nisam imala ovu “obavezu” oko mog malog debelog koji mirisi na kiselo mlijeko…valjda zato sto mi je prije bilo dosadno i moje mozdane vijuge su previse razmisljale u prazno. Zadnja dva tjedna se vise ne zivciram previse, ono bas uzivam i izazov mi je biti s djetetom i upravljati vremenom kako bih ipak nesto skuhala, opeglala, ocistila. Nije mi uvijek uredno, bude mi bed malo kad mi upadnu iznenadni gosti, no ipak se ne opterecujem previse time. Definitivno su hormoni djelovali, plakanje u prazno, fantaziranje da ce netko vise voljeti moje dijete od mene…nemoguce! Adrian je moja najbolja publika, pjevam i izvodim svakakve predstave, ovoliko se nisam glupirala od osnovne, a on se smije, sav se klima od smijeha…a kada se pokaka jednom tjedno, to mi je veca sreca nego da sam osvojila put oko svijeta! 

    Sto se tice iskrenosti…nekada mi bude bed poslije ali kada ne razmisljam i ne vazem da lupim komentar ili ne. Lagati ne mogu jer bih se pogubila u lazima. 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bjap, bas to hahahaha Ja sam mom pola popodneva pivala mama ti je luda I on je rikavao od smijeha, postala sam vece dijete od njega hahaha :P

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hahhaha, dobro si se sjetila tih stihova . Bitno da se glupiras, odvaljuju na to.  

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Daa…Gustaju kad smo skroz neozbiljni :)) hahaha bebaci 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.