Reguliranje tlaka u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dayana

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav mame i buduće mame 
    Nova sam na forumu pa se nadam da sam dobro kreirala temu 
    Zanima me reguliranje tlaka trudna sam 13+6
    Prva dugoočekivana trudnoća.
    Na svakom pregledu u ordinaciji tlak je 140/80 jednostavno ne volim tlakomjer i bijele kute 
    Pratim tlak u kućnim uvjetima koje sam pokazala ginekologu i sada me šalje skupljanje urina 24h te kod nefrologa.
    Nešto joj ne odgovaraju variranja tlaka koja imam od 125/70 do 131/69
    Tlak nije previsok ali mi je ipak prepisala tablete za reguliranje tlaka, strah me početi koristiti jer ne znam kako će se organizam ponašati ako popijem tabletu na tlak od 135/82 pošto nije jako visok.
    Nisam napomenila kako mi je godinu dana prije trudnoće otkrivena Anksioznost i napadi panike pa mislim da i to dosta utječe na tlak.
    U 10 min mjerenja tlak je promjeni od 140/80 do 125/70
    ginekolog kaže da je slučajno visok tlak on bi u tih 10 min mjerenja dosta dugo se zadržao visoko.
    Molim Vas za neke informacije što se tice tableta za reguliranje ne snizavanje tlaka.
    Oprostite na dugackoj temi 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.