Razvod braka

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav roditelji. Ne znam gdje bi se tocno vise obratila no treba mi par informacija. Muz i ja vec godinu i pol ne zivimo zajedno, imamo curku od godinu i 3 mjeseca. Pristao je napokon na sporazumni razvod braka no ono sto mene zanima je znate li mozda koliko je dug taj proces? Također me zanima hoce li dijete pripasti ocu obzirom da ja imam novog partnera sada(to nije bio razlog prekida)? Svi mi govore da ce dijete pripasti ocu zbog toga sto sam ja nasla novog partnera prije rastave braka pa me zanima je li to istina🤷🏻‍♀️ On je imao nekoliko djevojaka nakon naseg prekida, ali nista sto bi ovako duze trajalo kao i moja trenutna veza..

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Saphire

    Pozdrav roditelji. Ne znam gdje bi se tocno vise obratila no treba mi par informacija. Muz i ja vec godinu i pol ne zivimo zajedno, imamo curku od godinu i 3 mjeseca. Pristao je napokon na sporazumni razvod braka no ono sto mene zanima je znate li mozda koliko je dug taj proces? Također me zanima hoce li dijete pripasti ocu obzirom da ja imam novog partnera sada(to nije bio razlog prekida)? Svi mi govore da ce dijete pripasti ocu zbog toga sto sam ja nasla novog partnera prije rastave braka pa me zanima je li to istina🤷🏻‍♀️ On je imao nekoliko djevojaka nakon naseg prekida, ali nista sto bi ovako duze trajalo kao i moja trenutna veza..


    Ako sam dobro shvatila, vi ste se razdvojili i prije nego se beba rodila? 
    Dijete ce pripasti roditelju kojeg sud odluci, a sta ce sud odluciti to niko ne moze znati. To sto imas novog partnera nema neki veliki znacaj, zasto ne podijelite starateljstvo? Jel morate da se koljete oko toga? Ako se budete klali trajati ce jaaaako dugo…faktori koje sud gleda su imovno stanje, zaposlenost, nacin zivota roditelja, droga alkohol, zaposlenje, sve se to uzima na sudu prilikom saslusavanja na rocistima…..moras napisati vise informacija..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.