Razlika medju djecom

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Drage mame voljela bih cuti vasa iskustva. Imamo dvoje djece od 4 i 2 godine. Imamo veliku zelju za jos jednim djetetom. Koja je razlika medju vasom djecom i koje su prednosti/mane tih razlika?

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mari1313

    Drage mame voljela bih cuti vasa iskustva. Imamo dvoje djece od 4 i 2 godine. Imamo veliku zelju za jos jednim djetetom. Koja je razlika medju vasom djecom i koje su prednosti/mane tih razlika?


    Imamo veliku razliku, 5+. Po meni, najbolja razlika. Starije dijete je vece i samostalnije, time manje zahtjevno za nasu paznju pa se mozemo posvetit drugom djetetu. Ljubomore nema, barem kod nas nije bilo a starije dijete cesto priskoci u pomoc oko bebe.
    Kod manje razlike mislim da je prednost sta se medjusobno igraju cesce ali to je onda dvoje male dijece, samim time i teze je. 
    Kako god, svaka razlika ima prednosti. 🙂

    [lilypie.com]

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Mi smo vec iskusili ovu razliku od dvije godine. U pocetku je bio kaos :) ali kako rastu sve su si blizi i pravi su mali tandem. Ali opet razlika je dvoje i troje djece. 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Izmedju prvo dvoje razlika je 2 godine!Ne bi vise,hvala!Hahah..
    Sin je imao 7,a kcer 5 kad se najmladja rodila!E,to je vec druga prica!
    Tako da iz svog iskustva glasam za ipak malo vecu razliku,ako se moze planirati!3-4 godine…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ne,krivo….Pardoniram se…Sin 8,a starija kcer 6!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    ja sam dosla kao trece dijete i ista je bila razlika ko u tebe mamika3. Ovo dvoje starijih je uvijek nekako bilo blize jer su imali zajednicko drustvo, skupa izlazili.. ja sam se nekako nasla s njima kad smo svo troje odrasli i dobili svoju djecu :) al svakako je fizicki sigurno malo lakse imati trece dijete kad su stariji donekle samostalni. 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu


    Kuzim,kuzim…Pa tome se i ja nadam!Kad ce bit odrasli da ce znat cjenit to sto imaju bracu i sestre!Ne moraju bit ko prst i nokat,imat ce svaki svoj zivot,ali da nadju neku zajednicku crtu!Jedino se nadam da nece bit takvih svadja da prestanu pricat medjusobno!
    Sad su djeca i naravno da ima razlika zbog dobi,no evo nadam se da ce to proci !Ja imam brata,ali nazalost nemam neki odnos s njim!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.