Pucanje kapilara u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Meni su zadnjih par dana po desnoj nogi ispod koljena popucali kapilari od koljena do dole gleznja sve je plavo.,.a uz to su mi iskocile debele vene sad imam noge kao baba..,.i da ljeva noga je super a desna ocaj.,.,jelise tko susreo sa tim.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

     Moja prijateljica ima problema sa venama u trudnoci, nosi one nekakve carape za vene, kaze da joj pomaze, manje ju boli….mozda da probas s tim?

  • Antonnella70

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

     Joj ajme kad čujem da negdje još rade klasičnom metodom vene unatoč postojanju ovakve laserske metode  https://www.youtube.com/watch?v=guiR6ttEs54 [youtube.com] 

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    I ja sam dobila kapilare u trudnoći pogotovo po nogama su popucale, inače u familiji imam nasljedne varikozne vene tako da sam se već pomirila s tim, a koliko sam sam čula od starijih žena ili imaš problema sa venama ili sa zubima, tako da mi je bolje da imam vene na nogama nego da poslije trudnoće imam problema sa zubima kao moja šogorica 

    [lilypie.com]

  • Antonnella70

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mnogima je to genetski (fala mama) i nece nikad nestat same vene to jest, laser ce najbolje od svih metoda unistit trenutne , ali je moguce da ce se pojavit nove kojima ce oslabit stijenka i stagod se jos dogadja s tim krvnim zilama i tako ukrug 
    Ali apsolutno ih treba tretirati jer ako se puste, mogu se toliko pogorsati da mogu izazvati mnogo posljedica dakle, bolje pocet prije nego kasnije  Hm, liječiti zube ili varikozne vene question is now ? Zbilja ne znam sto bih prije, ali ova metoda koju primjenjuje doktor Dragic na nogama je bez boli hocu reci de facto manje bolna od popravaka zuba i o tome vam liječnici neće reći jer im to oduzima pacijente a konkurentski odnosi djeluju na povećanje učinkovitosti i kvalitete. Zdravstvene koristi koje se ostvare za određenu visinu troškova i usporedba takvih pokazatelja između bolnica i privatnih ordinacija je znacajna. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.