Prva slova

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mia123

    mia123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    slovo I

  • mala_ribica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prvo slovo koje smo naučili pisati je M kao Matija… i to tako slučajno piskarajući i risajući po papiru i cijelo vrijeme smo pričali probaj napisati svoje prvo slovo i tako malo pomalo M je tu.. :D usvojeno… :D

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moja curka je prvo naučila pisati slova svog imena LANA ,i sva je bila ponosna što zna napisati svoje ime ,kad god bi ju netko pitao kako se zove ,otrčala bi po papir i olovku i preko cijelog papira napisala veeeelikim slovima svoje ime,s osmjehom od uha do uha,skroz me ispitivala kako se piše ovo ,kako ono,i tako stalno,potom su slijedili mama,tata,deda ,baka,prezime,sad velikim slovima piše sve,trenutno učimo polako mala slova,ništa ju ne silim ,koliko ona želi toliko vježbamo,u školu kreće ove godine i veseli joj se jako ,jer će i ona sad biti velika cura kao i njena starija seka i ići u veliku školu s njom!!!

  • eja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prvo slovo koje je moj sin naučio pisati je slovo M.

  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moja najstarija curica sada kreće u prvi srednje,a srednja u prvi osnovne,tako da imam dva prvašića. Starija je prvo naućila pisati slovo P,prvo slovo svoga imena,a mlađa koja sada krece u prvi razred je prvo naucila pisati M kao mama i svugdje je bilo slova M po kući,od listova papira pa do zidova,..sada krece u prvi razred i vec dosta toga zna,samo je zazaju strane slova,S,P,L,J su obavezno naopako,trenutno smo u fazi ispravljanja,vježbenica bi nam baš dobro došla.

  • hotalicious

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prva slova koja je moja curica naučila pisati su A i zrcalno R- prva 2 slova svog imena.

  • badrix

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    prvo slovo koje je sin naucio je slovo A!

  • AntunSb

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Prvo i najjednostavnije bilo je slovo I.Tako smo krenuli, i potaknuli želju za učenjem i ostalih slova. Svakih par dana bio je novi izazov i neko novo slovo.

  • mirjana1703

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prvo slovo koje je moja curka naučila pisati je slovo  A!

  • Marijanka

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    O je bilo prvo slovo koje je naša pametnica uspjela napisati. Bilo joj je lagano za napisati, i izgledalo je kao lopta, pa je  u početku bilo najdraže slovo. Nisu to uvijek bila pravilna slova O, ali bitna je bila volja, i činjenica da je ona shvatila što je to.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.