Proteini od konoplje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gaby_ines

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Postovanje. Zanima me da li smijem za vrijeme trudnoce i dok dojim piti proteine od konoplje. Pise da ima dosta zdravih sastojka i da nema nista umjetog u njima. 
    Optimalna količina omega-3 i omega-6 masti, antioksidansa, vitamina i minerala.
    Ne znam da li smijem staviti kakav link ovdje gdje jos detaljnije pise o proeinima od konoplje.
    Puno Vam hvala na odgovoru

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    gaby_ines

    Postovanje. Zanima me da li smijem za vrijeme trudnoce i dok dojim piti proteine od konoplje. Pise da ima dosta zdravih sastojka i da nema nista umjetog u njima.
    Optimalna količina omega-3 i omega-6 masti, antioksidansa, vitamina i minerala.
    Ne znam da li smijem staviti kakav link ovdje gdje jos detaljnije pise o proeinima od konoplje.
    Puno Vam hvala na odgovoru


    Ja bi rekla da smijes jer ako se radi o npr sjemenkama konoplje, to je industrijska koja gotovo i nema thca koji bi eventualno bio upitan.. pogotovo ako si vegetarijanka, veganka koja inace uzima sl supstance i tako nadoknadujes proteine i ostalo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • gaby_ines

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    mmama2

    gaby_ines

    Postovanje. Zanima me da li smijem za vrijeme trudnoce i dok dojim piti proteine od konoplje. Pise da ima dosta zdravih sastojka i da nema nista umjetog u njima.
    Optimalna količina omega-3 i omega-6 masti, antioksidansa, vitamina i minerala.
    Ne znam da li smijem staviti kakav link ovdje gdje jos detaljnije pise o proeinima od konoplje.
    Puno Vam hvala na odgovoru

    Ja bi rekla da smijes jer ako se radi o npr sjemenkama konoplje, to je industrijska koja gotovo i nema thca koji bi eventualno bio upitan.. pogotovo ako si vegetarijanka, veganka koja inace uzima sl supstance i tako nadoknadujes proteine i ostalo


    Nisam vegetarijanka nego sam preslaba. Inace sam sportski tip i tesko se nosim sa time da imam malo snage. Pa pokusavam ubaciti vise zelenila, voca i povrca da se zdravije hranim. No fali mi nesto stalno u prehrani. Pa sam isla citati o ovim “proteinima” pa mozda oni pomognu. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.