Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Hahahaha prizor od AnaAn iz sobe i Mom zestoko konkuriraju 😂😂
    .
    173 je puno vise od mene 😂 ruzica izdrzi, sta da ti kazem, nadam se da beba bude 3500 na kraju a ne 4500. Ja se iskreno bojim poroda velike bebe. Rascetvorit ce me.
    .
    Nisam narucivala s te stranice ali razmisljam da uzmem torbu.. fakat je cijela super, u pola je sad, 215kn mi se cini nist. Si vidla kak se da razvuc?
    .
    Bebeto ja sam ti svega uzela. Dugo 56, kratki rukavi-bodiji 62 i onda opet kao deblje 68 jer je to za 6mj. MEĐUTIM mozda sam se zaje*** jer mi mali bude prije u 68. Ali eto..ziher je ziher.. ja sam uzela svega za prvu ruku pa lako kupimo.
    .
    AnaAn znam da mislis da mozes letjet al nemoj se bacit kroz prozor. Prka ni nitko drugi toga nije vrijedan 😅

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Nemoj brinut ja prvu curku rodila 4.090kg a drugu 4.280kg a i ovaj će bit vjerojatno preko 4 kg kad je u 36 tjednu imao 3.400kg tako da ne brini porod boli svakako dal beba imala 2,3,4kg sve će bit ok, ja sam uspjela 2 puta a i 3 ću tako ćeš i ti. 😉🤣😂🥰😍🤗 E neka sam te utješila 🤣🤣🤣🤣
    .
    Usporedbe pogleda su vrh 🤣🤣🤣🤣
    .
    Slikice sve ste predivne trudnice 🤗🤗
    .
    Torta je bas ono ispala 🤣🤣 Samo sto nema veze ja bi i taj dio sad trenutno pokupila i pojela 🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

  • thera

    Broj poruka: 1200

    Prijavi adminu

    Bodiji-ja imam nesto 50, nesto 56. Nasao bi se koji komad i veci. Ali posto je to sve lutrija a da ne kupujem bezveze kupovat cemo u toku😊
    NevaEva-mislim da se ne moras bojati velike bebe. Nekako sam uvijek imala dojam da bi bitnije kako se brzo budemo otvarale i kakve srece imamo po tom pitanju. Kod poroda nazalost 100 stvari igra ulogu. A i velike su sanse da vaga ne pokazuje tocno. Probaj ne razmisljati o velicini🙈😂

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Thera kakav je to savjet probaj ne razmišljat o veličini ??? Svi razmišljaju o veličini !!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Umrijet ću od smijeha😂😂😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈🙈🙊🙊🙊🙊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    thera

    Bodiji-ja imam nesto 50, nesto 56. Nasao bi se koji komad i veci. Ali posto je to sve lutrija a da ne kupujem bezveze kupovat cemo u toku😊
    NevaEva-mislim da se ne moras bojati velike bebe. Nekako sam uvijek imala dojam da bi bitnije kako se brzo budemo otvarale i kakve srece imamo po tom pitanju. Kod poroda nazalost 100 stvari igra ulogu. A i velike su sanse da vaga ne pokazuje tocno. Probaj ne razmisljati o velicini🙈😂


    Hahhahaha probat cu 😂😂😂
    Da, rekla mi je dr.danas da ak su trudovi jaki se moze i velika beba bez problema porodit a da to ne znamo dok ne vidimo, dok ne krene. Ma bude sve ok, ne mogu izbjec 😂 hvala cure, EmEn, Kety, sve. 

  • Avatar kety992

    kety992

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    NevaEva

    thera

    Bodiji-ja imam nesto 50, nesto 56. Nasao bi se koji komad i veci. Ali posto je to sve lutrija a da ne kupujem bezveze kupovat cemo u toku😊
    NevaEva-mislim da se ne moras bojati velike bebe. Nekako sam uvijek imala dojam da bi bitnije kako se brzo budemo otvarale i kakve srece imamo po tom pitanju. Kod poroda nazalost 100 stvari igra ulogu. A i velike su sanse da vaga ne pokazuje tocno. Probaj ne razmisljati o velicini🙈😂

    Hahhahaha probat cu 😂😂😂
    Da, rekla mi je dr.danas da ak su trudovi jaki se moze i velika beba bez problema porodit a da to ne znamo dok ne vidimo, dok ne krene. Ma bude sve ok, ne mogu izbjec 😂 hvala cure, EmEn, Kety, sve.


    Da istina ti je to…moji trudovi su bili super za otvaranje i to…al su morali dat drip 30min da budu jači i da mogu rodit…onako bi se patila samo…ne brini…tako je kako ti je rekla.Dok se ne otvoriš i ne vide situaciju neće znati…a onda si već skoro gotova…meni je teži ovaj put otvaranja…sam izgon meni zanemariv 🤣🤣🤣 to stisneš 2,3 puta i gotovo 🤪

    https://lb1f.lilypie.com/sLAfp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    NevaEva, da i to što se razvuče  je veliki plus! 
    Thera, ozdravi brzo!
    Ja imam kratkih i dugih rukava br 56, bez rukava, dugih i kratkih 62/68… Skupilo se toga!

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ja imam 56 i 62 duge rukave, a 68 kratke. 😊
    50 nisam ni kupovala.

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Hmmm ja nemam nista 56 🤔 imam nesto 62 i većinu 68 s obzirom  da su kod mene mali divovi 56 mozda uzmem samo za izlazak iz rodilista a i to mi je steta jer preraste za tjedan dana..necu nista cise kupovati dok ne udem u 9 mj i vidim barem okvirno vremensku prognozu pocetkom petog mj…ajme opet mi se to cini kao da je dogodine ..sta kazete Lonmi i anaAn ?? Oce li nama to vrime brzo doc 😬😂

    [lilypie.com]

  • thera

    Broj poruka: 1200

    Prijavi adminu

    EmEn, imas ti pravo😂😂😂 Kako mi je uopce to palo na pamet😂😂
    Petra982,hvala ti,nadam se da budem❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.