Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    MissGraz i Ninach sretno do neba sutra ❤️
    Cure, ja sam debil! Pregled sam trebala imati jutros, a ne sutra! Ko ptica trkačica sam tražila broj ambulante na netu, nazvala, lagala da nisam imala kome ostaviti dijete i molila da dođem - primalja rekla ok, dođite. Otuširala se bez ikakvog depiliranja i trčiii 🤣 Evo sad čekam uzv 🙈
    Sretno dakle nama koje imamo danas pregled 😅

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Nadi_

    Zara01

    AnaAn- mene ona stalno lupa po mjehuru, a cerviks i dalje 5 cm. To nema veze nikakve, budi bez brige. ❤️
    Ja je isto ne osjetim bas previse iznad pupka, iako je glavom dolje, nekako se namjestila u mojoj dvorogoj kucici.

    NevaEva- mozes zamijeniti te plahte za manje u Ikee, imaju 80x50 i odgovaraju dimenzijama Kinderkrafta, iako vjerujem da ce ti te vece dobro doci kasnije za krevetic.
    Ja sam stvarno Kinderkraftom odusevljena, lagan je i ima dva tocka pa se moze premjestati po kuci ( ja planiram da je po noci sa mnom, a po danu u svojoj sobici na spavancu pod nadzorom baby monitora), mislim da se bas lako cisti i super mi je sto je podesiva visina i nagib.

    Zara, mi isto pripremamo dva krevetica, jedan u spavacoj za po noci i drugi za njegovu sobicu koju isto pripremamo. Tamo planiram staviti i komodu i sve njegove stvari i navikavati ga da preko dana boravi tamo. Ta soba nam je ‘na oku’ iz dnevne.

    Evo zelim pripreme podijeliti s vama, ovo sam radila 12 sati i sad imam upalu zivca u lijevoj nozi 😂
    https://ibb.co/ByjwVY9 [ibb.co]


    Ajmee predivno je😍😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Lonmi

    NevaEva

    Girl naravno da je sve u redu! Meni isto jednom nije dao slikicu, najfornije su ionak one s 10, 12 tjedni dok ulovi cijelu bebu 😍 od 4,5 cm 😂
    .
    Moj mali se popeo gore visoko i ne silazi. Umjesto zeluca imam bebu. A ispod pupka nist ne osjecam niti nema niceg, nizbrdica. Smijesna poza neka, sad ce se vratit u normalu dok se ja prestanem izlezavat na lezaljci na suncu.

    Ja zudim za onom ljuljackom vrtnom, vec dugo mi je to zelja, znas ona kao jaje na stalku, sad bi se ja i beba ljuljale u njoj vani na suncu, ali kud da sad jos i za to dam 3000kn 😂


    Joj da daa daa😍😍😍 al puno kosta🙄🤔

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Nadi_

    Lonmi

    anaAn

    NevaEva sad razumijes zasto cijelo vrijeme ovdje ispitujem, jer tamo sam dobila samar. Dobro da muz ne moze ulaziti u bolnicu, jer kad sam mu rekla blago receno da je poludio. Mislim uvijek imam pravo i promijeniti doktora, sto se mozda i dogodi.
    Lonmi sad mozes i spage raditi 😂😉 sjediti, ajme… Uzivaj sad u trudnoci, nemojnse forsati, dizati tesko, ali uzivaj 🙂 vani je 🌾🌷☀️ I posveti se slaganju odjece pranju. Bitno da ti je sve ok🙏💜🌷 i da je bebilica super 🥰

    U to bi bilo super, ali ne mogu nazalost 😊. Kod mene i dalje mora prevladavati mirovanje, ali ne moram samo lezati, mogu i malo po ducanu, na terasu i to.
    I dalje stoji cinjenica da nesto krvarucka kad je smedi svako malo tu, a vidis da nitko ne zna od cega 100%.
    Ne mogu ti ja biti u potpunom miru dokle god toga ima, ja ti samo molim Boga da se vise nikad onako ne raskrvari i da nista ne krene prije nego treba.
    Ne mozes biti u miru dok to pljucka dolje i 


    Dijagnoza je prihvaćena, mozda si krivo shvatila. Bez obzira na dijagnozu i moju soc ginicku koja tvrdi da je u pitanju nesto drugo. U mene je bitno samo da krvarenja nema jer nitko nije rekao da krv dolazi 100% od navedene dijagnoze. I kod jednog i drugog je “nadamo se da je od toga”. Problem je taj sto ja nikako ne mogu u slucaju ponovljene situacije lezati doma i misliti da krvari moj ektropij nego svaki put moram ic hitno na pregled. Znaci i privatnik kojem puno vise vjerujem, a ni ona nisu tu nist rjesili samo dali pretpostavku uz napomenu ako ima natrag odmah hitna, pogotovo u ovim tj.
    To ne znaci da ja doktoru ne vjerujem, samo mi on ne moze pomoci u mojoj situaciji u kojoj je bitno samo da se to ne ponavlja, a nazalost ponovilo se dosta puta. Nadam se da je sad jasnije. Trudnoca je uredna samo je posteljica nisko, 28mm od usca i imam navodno ektropij koji nije nista opasno, ali tocan uzrok ne znaju ni jedan ni drugi, bitno je samo da ja do guram do termina 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Hvala drage cure. ❤  Vasa podrska cuda cini za psihu!
    .
    NevaEva, vec sam to procitala vise puta, mislim da nema foruma na koji nisam nabasala. 😂 ma samo da beba bude ok, sve cu ja to junacki odraditi. 💪 
    .
    Sad se idem malo fizicki i paihicki pripremiti… okupati se, pokusati odspavati, opustiti se… 
    Javim vam se kad stignem… 💜

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Lonmi

    NevaEva

    Girl naravno da je sve u redu! Meni isto jednom nije dao slikicu, najfornije su ionak one s 10, 12 tjedni dok ulovi cijelu bebu 😍 od 4,5 cm 😂
    .
    Moj mali se popeo gore visoko i ne silazi. Umjesto zeluca imam bebu. A ispod pupka nist ne osjecam niti nema niceg, nizbrdica. Smijesna poza neka, sad ce se vratit u normalu dok se ja prestanem izlezavat na lezaljci na suncu.

    Ja zudim za onom ljuljackom vrtnom, vec dugo mi je to zelja, znas ona kao jaje na stalku, sad bi se ja i beba ljuljale u njoj vani na suncu, ali kud da sad jos i za to dam 3000kn 😂


    Lonmi, ja sam sebi u Bauhausu snimila ljuljacku, ona koja kao jaje visi na kukici, samo kaj nije jaje, mozes citavom duljimom leci na nju, ljulja i jos je gore suncobran, di ces bolje 😍🏖🌞🍹samo kaj nemam niti ja sada toliko za iskesirat 🤣🤷‍♀️
    .
    Ruzica - sto se tice razdoblja nakon porodaja i terapije, ja na to gledam kao i na citavu trudnocu. Nekome je tijekom trudnoce bilo teze podnositi fizicke promjene, meni pak psihicke 🤷‍♀️ i o tome razgovaram otvoreno sa ne samo psihijatricom, nego i ginekolozima i doma sa deckom, mamom. Moja je psihijatrica meni otvoreno u facu rekla da je vrijeme nakon poroda veliki izazov zenama koje do tad nisu popile tabletu kad zub boli, pa da se pripremim da ce meni biti mozda i teze (naglasak na MOZDA) koja sam od 2014. na antipsihoticima. I vjeruj mi draze mi je da je tako da se znam sama pripremiti na ono sto me ceka. 
    .
    Sto se tice lijekova, u dogovoru sa svojom psihijatricom se lagano skidam s Normabela par dana uoci poroda da se mogu normalno poroditi i onda se budem najverojatnije vracala na terapju. Bi li htjela drugacije? Apsolutno, ne piti ista, smjeti dojiti. Ovako je to sve veliki upitnik. Ali znam da si ne zelim i ne smijem dopustiti da budem toliko rastrojena da se ne mogu za svoga sina brinuti od samog pocetka. 💙👶
    .
    Tako da pisi, pitaj, bas kak su cure napisale, o baby bluesu se treba informirati svaka mama, curke koje zele prokomentirati budu pisale, druge ne. Simple as that😉

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    NevaEva s obzirom na cijelo potkrovlje koje sredujemo i namjestaj i opremu za bebu mislim da cu se ljuljati samo ako mi ju netko pokloni 😂
    Lani sam ju htjela kupiti i onda nije bilo na zalihi te koja mi se sviđala i tako odustala, sad bas bi onu koja je izduzena malo da mogu noge ispruziti. 
    To cemo kupiti odmah cim mojoj curici bude u najavi braco ili seka 😂😂😂
    Daa blizu si, a dobro nije ni da je Zg daleko, ali sad si jos blize 😊
    Imam ja i prijateljicu tamo, dobro mi je poznat i grad i okolica 😊
    Lussi zar ne da su prekrasne, lijepo ih je i vidjeti. Sad bi uzivala u tome kad nisam na poslu. Da sam ju i kupila prije znam da bi vecinu vremena stajala jer dok sam dosla s posla i docekalo me brdo obaveza onda ni nezz kad bi se u njoj odmarala.
    Joooj da bar nisu tak skupe. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Jagodica125

    Lonmi

    NevaEva

    Girl naravno da je sve u redu! Meni isto jednom nije dao slikicu, najfornije su ionak one s 10, 12 tjedni dok ulovi cijelu bebu 😍 od 4,5 cm 😂
    .
    Moj mali se popeo gore visoko i ne silazi. Umjesto zeluca imam bebu. A ispod pupka nist ne osjecam niti nema niceg, nizbrdica. Smijesna poza neka, sad ce se vratit u normalu dok se ja prestanem izlezavat na lezaljci na suncu.

    Ja zudim za onom ljuljackom vrtnom, vec dugo mi je to zelja, znas ona kao jaje na stalku, sad bi se ja i beba ljuljale u njoj vani na suncu, ali kud da sad jos i za to dam 3000kn 😂

    Lonmi, ja sam sebi u Bauhausu snimila ljuljacku, ona koja kao jaje visi na kukici, samo kaj nije jaje, mozes citavom duljimom leci na nju, ljulja i jos je gore suncobran, di ces bolje 😍🏖🌞🍹samo kaj nemam niti ja sada toliko za iskesirat 🤣🤷‍♀️
    .
    Ruzica - sto se tice razdoblja nakon porodaja i terapije, ja na to gledam kao i na citavu trudnocu. Nekome je tijekom trudnoce bilo teze podnositi fizicke promjene, meni pak psihicke 🤷‍♀️ i o tome razgovaram otvoreno sa ne samo psihijatricom, nego i ginekolozima i doma sa deckom, mamom. Moja je psihijatrica meni otvoreno u facu rekla da je vrijeme nakon poroda veliki izazov zenama koje do tad nisu popile tabletu kad zub boli, pa da se pripremim da ce meni biti mozda i teze (naglasak na MOZDA) koja sam od 2014. na antipsihoticima. I vjeruj mi draze mi je da je tako da se znam sama pripremiti na ono sto me ceka.
    .
    Sto se tice lijekova, u dogovoru sa svojom psihijatricom se lagano skidam s Normabela par dana uoci poroda da se mogu normalno poroditi i onda se budem najverojatnije vracala na terapju. Bi li htjela drugacije? Apsolutno, ne piti ista, smjeti dojiti. Ovako je to sve veliki upitnik. Ali znam da si ne zelim i ne smijem dopustiti da budem toliko rastrojena da se ne mogu za svoga sina brinuti od samog pocetka. 💙👶
    .
    Tako da pisi, pitaj, bas kak su cure napisale, o baby bluesu se treba informirati svaka mama, curke koje zele prokomentirati budu pisale, druge ne. Simple as that😉


    To je taaaa 😊😊😊. Prekrasne su.
    Ma razumijem, sad su bebe bitne mi cemo za sebe cim malo uhvatimo novi ritam 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    MareiKate

    MissGraz i Ninach sretno do neba sutra ❤️
    Cure, ja sam debil! Pregled sam trebala imati jutros, a ne sutra! Ko ptica trkačica sam tražila broj ambulante na netu, nazvala, lagala da nisam imala kome ostaviti dijete i molila da dođem - primalja rekla ok, dođite. Otuširala se bez ikakvog depiliranja i trčiii 🤣 Evo sad čekam uzv 🙈
    Sretno dakle nama koje imamo danas pregled😅


    Sretno draga, mislimo na tebe💞🥰🤗

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    MareiKate

    MissGraz i Ninach sretno do neba sutra ❤️
    Cure, ja sam debil! Pregled sam trebala imati jutros, a ne sutra! Ko ptica trkačica sam tražila broj ambulante na netu, nazvala, lagala da nisam imala kome ostaviti dijete i molila da dođem - primalja rekla ok, dođite. Otuširala se bez ikakvog depiliranja i trčiii 🤣 Evo sad čekam uzv 🙈
    Sretno dakle nama koje imamo danas pregled😅


    Ajoooj, sva sreća da si ipak skuzila 😄 ali znaci ti nisi onda kod Prke? 🤔 šteta, bas sam se nadala da cu imati info iz prve ruke 😃 javi svakako kako je prošlo 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.