Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Ja sad u 2 tromjesjecju imam faze zivcanosti i to poprilične i uzasno mi svi idu na zivce, ne znam dal je to vise od tog lezanja, ali svi me smetaju i postupci njihovi me smetaju, mogla bi ih poslati sve po redu u 3pm 😂🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Porod - ja cu se zauzeti za sebe koliko mogu, pitat cu ih da setam ili budem u odredenom polozaju ako je sve ok sa mnom i bebom. Ne vidim zasto to ne bih napravila, nemam sto izgubiti svakako. Vjerujem lijecnicima i nadam se da ce sve biti u najboljem redu 🙏❤
    Emocije - jooj tu sam bas na dane. Zadnjih mjesec dana sam se osjecala valjda najbolje u cijelom zivotu, tako sam bila opustena i sretna. Zadnjih cca tjedan dana me uhvatila neka nervoza, place mi se cesto i slicno. Dam sama sebi oduska da odradim sto imam pa nabacim smjesak i idemo dalje 😁
    Spavanje - tijekom dana piskim valjda 430 puta, preko noci se mozda jednom tjedno moram dignuti. Dobro spavam, ali se cesto budim jer se prebacujem s jednog boka na drugi.
    .
    P.S. I ja jedva cekam sv. Nikolu. Obozavam razveseliti necake, a i ja sam jedna od onih koja je sv. Niko i svojim roditeljima, muzu i prijateljicama. Sve su to zrna srece 

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    mateja91

    Ja bi bome radije popucala 10 puta nego vise ikad bila rezana, oporavak poslije epiziotomije mi je bio puno duzi, tezi i bolniji, nisam sjedila normalno mjesec dana 😖 Tako da, iako isto ne mislim pisati plan poroda, za epiziotomiju cu ih moliti ono na koljenima nek ne rade osim ako nam zivoti ne ovise o tome 😅😅
    Negoo, jedva cekam sv. Nikolu veceras, napunit cizmice klincima i onda sutra njihove odusevljene face ujutro 😍😍
    Meni se nocas klinci uvalili u neko doba noci u nas krevet, i to obojica, pa sam ja zbrisala u njihovu sobu, naspavala se ko kraljica 😂


    Sv.Nikola -sve sam vec pribavila, danas cu to sloziti i zapakirati, a onda ujutro oko 6,7, dok jos spavaju, staviti u cizmice i na prozor. Vec su veliki i znaju da to nije sv.Nikola, ali vidimo da vole taj znak paznje pa im to ne uskracujemo, samo smo malo modificirali darove iz igracaka u pidzame, papuce, rukavice, dzeparac, ali slatkisi su neizostavni, naravno.
    Vec su rekli prije dan-dva da je super sto dolazi beba pa ce se onda oni i ubuduce za sv.Nikolu moci jos s njom “slepati” i dobivati poklone..

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Kaj se tice emocija, meni kak naleti koji dan,ali zasad rijetko kad placem i svadam se, samo mi je sve monotono😅 i lijenaa sam,pogotovo sad kad sam stalno doma i eventualno mi je izlazak u tjednu nabavku namirnica..
    Piskiti idem cesto i prek dana a i prek noci, dva tri puta, ali pijem puno tekucine, tjeram se cim vise piti..
    Sv.Nikola kod nas ove godine nema puno znacaja, sami smo u kuci, ja sam kupila muzu neke cokoladice kaj voli i parfemcic mali,tek toliko da nekaj malo bude🥰

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Nikac, cestitke 🥰

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Drage mame, uzivajte u vikendu! 😎
    Mi smo fino doruckovali i sad cemo u setnju. Skuzila sam da me bole noge gore u kuku dok radim, moje tijelo trazi kretanje u trudnoci ocito, nikako lezanje.. Poslije cu pospremat po kuhinji i muz ocistit kupaonicu al to je to za danas. Odmaramo.
    Takodjer, sitnice u cipele se podrazumijevaju i kod nas. Inace svima stavljam, mami, sestri, muzu..ali ove godine ce bit malo drugacije kad smo nas dvoje sami. Ja obicno dobijem schoko bonse pa se veselim i ove godine. Ono sto moj muz ne zna, imam sam nove bijele super abba cizmice do koljena, danas cu ih suptilno pocet cistit, drzite fige da skuzi da trebaju bit pune schoko bonsa. 😅

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Radim 8 sati sjedeci pa zato. Moram na cuvanje 😋😋

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Girl1234

    Nikac, cestitke 🥰


    Girl, ti, Jagodica i ja smo blizu po tjednima. Gdje ces rodit? 

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Porod - meni je prvi i stvarno ne znam sta ocekivat i kako ce to izgledat. Znam samo da ce bolit. 😄 odlucila sam ne previse oko toga gledat videe, citat… znam osnove - epiduralna, itd. i to je to. Uz Boziju pomoc. 🙏 sto je neko ovdje rekao - beba mora izac. 😄 samo se nadam da ce moc muz ic sa mnom, da cu imat njega kraj sebe. 
    Spavanje - ja sam mislila da ja umisljam, pa vam nisam nista pisala, ali mene tako navecer boli desna noga cijelom duzinom, najvise u bedru. Ne znam od cega bi to moglo biti? Skoro me do suza zna dovest. I to samo navecer. Da nije toga, spavala bih k'o top, jer se ne dizem na wc vise po noci. 
    Raspolozenje - ja isto tako Ines, nisam uopce placljivica. Samo znam biti zabrinuta previse oko necega, ne zbog sebe nego zbog bebe, ali takva sam i inace po prirodi pa ne vjerujem da je to od trudnoce bas. 🤷‍♀️ dapace, prijateljice mi govore da sam im luda koliko sam pozitivna pored svega sto mi se dogadja u trudnoci - jetrenih, stitnjace, tlaka, epilepsije, uroinfekta. Cak mi je i ginekolog rekao - ja kad te god pitam kako si, ti meni odgovaras - maaa super doktore, k'o grom… a trudnicka ti crvena cijela sa upozorenjima. 😄 uglavnom sam nasmijana i pozitivna, samo eto ponekad prezabrinuta, ali to je valjda normalno. Dok ne mogu reci da sam takva bila u prvom tromjesecju. Tad nisam plakala, ali sam se osjecala grozota i bila skoro depresivna, ali to pripisujem mucninama i vrucinama u kombinaciji. 😄
    Nikac cestitam na curici. Puni nam se malo zenski tim, jeeej. 💜

    Nama two more days to go, pa smo na slobodiiii. 🙂 
    Svima zelim ugodan dan i sretno na pregledima!! 💜 

    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Cuj mene, sretno na pregledima, a danas subota, eto izgubila sam pojam o vremenu skroz zatvorena doma. 😄 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.