Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    MissGraz daaa odbrojavas vec 🥳🥳 
    Emmie ja sam ti jedno veliko dite jos,kad prošetam s kćerkom od 10 god cesto nas ljudi pitaju jesmo sestre 😁
    Lonmi na tvom mistu bi ja isla kod tog privatnika pa bi mu prije pregleda rekla kroz sta sam prosla proteklih par dana i sta je bilo na zadnjem pregledu a on nek ti napravi samo uzv preko stomaka da malo bolje vidis svoju curicu i jos ce ti upaliti 4D ,sigurno te nece čačkati od dole a mozes samo biti mirnija kad je vidis..sudeći po sebi ako ga otkazes bit ce ti zao za par dana sta nisi isla..nezz to je moje misljenje
    Ja cu uslikati svoj kutak kada dode vrijeme da sve popeglam i poslozim jer mi je trenutno sve u vrećama doslovno na krevetu u slobodnoj sobi,jos ormar nisam prominila pa mi se ni ne pere ni ne slaze dok te neke “grube”radove  ne napravim..ovo sam samo pokupila sve sta sam imala za curicu od prije i od sestre pa da znam sta mi fali jos iako moram sve ponovno pogledati i posložiti pola toga necu ni trebati ove dvi curke su mi zimske bebe pa sam iti zab sta mi treba za peti mj od robe debele tanke duge itd..ako Bog da tamo krajem treceg mj cu lagano s pripremama imam jos vremena ovaj drugi mj cu se izlezavat dok jos mogu i dok niko ne trazi sisu 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Kad smo još kod hrane,
    Heljdina sirova kaša
    https://ibb.co/Jsd3GdY [ibb.co]

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Za sve cure koje se jos nisu prebacile, otvorena je nova tema pt.2. 
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/proljetne-bebe-2021-pt-2-80809 [miss7mama.24sata.hr]

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • julesica

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Cure hvala na info za titranje 😀
    Više ne znam tko je što napisao pa ću ovako:
    Meni je šećer natašte uvijek bio dobar, na ogtt 4.1, a ovaj drugi mi je bio malo povećan pa isto izbjegavam šećer, iako beba nije veća, tako da lonmi odi bolje to obavi. Što se tiče hrane: ja za doručak uglavnom kuham zobenu za chia sjemenkama, bademima…ne znam šta ću kad mi dosadi. S ovim krafnama, sad sam skoro sjela u auto i zapalila za Plodine 🤣🤣  ako nemate ideje za hranu, masa recepata, zdravih, ima na fitness.com.hr, mozda dobijete neku ideju.
    Ja danas obavila dm i ljekarnu, idući tjedan perem robicu i komoda je puna i spremna.
    Stigao mi paket sa PatPata - predivni materijal i boje, mislim da ću morati opet pazariti🤣
    Čim naučim bacim sliku 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.