Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Primjetila sam da cesto pisete kako uredjujete djecju sobu..vi planirate da beba sama spava u odvojenoj sobi??


    Ja ne. Ni prvo nije spavalo samo,  nece ni drugo,  do neke odredjene dobi.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    jooj meni sad tak fale “moja “ djeca, isla bi svaki dan da ih malo vidim🤣 al stalno su bolesni pa me strah. 
    Meni je bila najjaca faza odvikavanja od pelena, koliko sam se BLATAAA naprala, boze, mislim da tolko od svoje djece necu vidjet. I kad se uce na male one wc skoljke, jedan mali se nije mogao drzat dugo, pa se izvakumiro u skoljku, upala mu guza do kraja jedva ga izvukla🤣🤣 jooj s tom djecom svaki dan zanimljivo
    Mono, ja planiram imat u sobi nasoj onaj nex to me krevetic, a kinderbet ce bit u njenoj sobi, pa je preko dana planiram odmah tamo stavljat. A za dalje cu vidjet kak ce ic, ovisi kakva ce beba bit

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja planiram u našu sobu staviti krevetic, a komodicu i ostalu opremu u dječju sobu.


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    jooj meni sad tak fale “moja “ djeca, isla bi svaki dan da ih malo vidim🤣 al stalno su bolesni pa me strah.
    Meni je bila najjaca faza odvikavanja od pelena, koliko sam se BLATAAA naprala, boze, mislim da tolko od svoje djece necu vidjet. I kad se uce na male one wc skoljke, jedan mali se nije mogao drzat dugo, pa se izvakumiro u skoljku, upala mu guza do kraja jedva ga izvukla🤣🤣 jooj s tom djecom svaki dan zanimljivo
    Mono, ja planiram imat u sobi nasoj onaj nex to me krevetic, a kinderbet ce bit u njenoj sobi, pa je preko dana planiram odmah tamo stavljat. A za dalje cu vidjet kak ce ic, ovisi kakva ce beba bit


    Jao mogu si mislit! Kad dodje ta dob,  pa su kolektivno svi u fazi odvikavanja,  muko moja,  BLATA ko u prici. Dobro moje dete je ko ja,  samo kuci moze BLATNJAVI dio obavit,  pa to tete nisu morale rjesavat,  al zato zapisavanjeeeee 😂😂 strasno

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Hahah ma strasnooo🤣 dobro je sto mi se to tolko ne gadi, navikla sam. Al nekad bas zna bit grdo🤣 meni je gore povracanje, kad ono svi jedu i odjednom neko samo vrati u tanjur sve. 
    A imam jednog malog, najmladji nam je u grupi, i dok smo jos bili jako mali on jede i zaspe, i glava u zdjelicu🤣🤣 a miseki moji

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Kinder je na kotace, bit ce naravno kod nas u sobi po noci al isto mislim stavljat preko dana u djecju. Tamo ce biti i stol za prematanje, ormar i ostala oprema. Vidjet cu kako Katuska kaze kakva bude beba a i kakva cu ja biti 😂 sve po osjecaju ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Hahah ma strasnooo🤣 dobro je sto mi se to tolko ne gadi, navikla sam. Al nekad bas zna bit grdo🤣 meni je gore povracanje, kad ono svi jedu i odjednom neko samo vrati u tanjur sve.
    A imam jednog malog, najmladji nam je u grupi, i dok smo jos bili jako mali on jede i zaspe, i glava u zdjelicu🤣🤣 a miseki moji


    Ahahahahahaha, tup glava dolje ! Pisam 🤣😂🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Hahah ma strasnooo🤣 dobro je sto mi se to tolko ne gadi, navikla sam. Al nekad bas zna bit grdo🤣 meni je gore povracanje, kad ono svi jedu i odjednom neko samo vrati u tanjur sve.
    A imam jednog malog, najmladji nam je u grupi, i dok smo jos bili jako mali on jede i zaspe, i glava u zdjelicu🤣🤣 a miseki moji


    Bome se i vi svacega nagledate 😂😂😂
    Glava u zdjelici 😂😂😂😂 ko pijanac mali
    Ma cudo su ti klinci,  cudo!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Katuska, macor mi djeluje zakon, ono cirkus svaki dan s njime. Nisam cat person, al nikako, al ovaj mi se svidja.
    Jedna moja anegdota s mackama i povracanjem… S kolegicom iz srednje skole sam markirala, maturantice smo bile, nismo imale vise love a gladneee i kao ajmo do njene bake na rucak, nesto ce ona njoj smuljat zasto nismo u skoli… Sve baka povjerovala i stavila ona nama rucak, papamo nas dvije i smijuljimo se, kad ulazi macka u kuhinju i ide u svoj pijesak kakati, meni se vec dize zeludac naveliko, maca obavi svoje BLATO i skace direkt na kuhinju na radnu plocu i baba joj daje jest iz lonca iz kojeg je nama davala, sa zlicom kojom je nama davala.. Uglacnom krenula sam rigat u tom trenutku, zadrzala to u ustima i odjurila na wc… Dusu ispustila, prisjelo mi i markiranje i babin rucak

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ajme prica ko iz hororca, fuuujjjj! Prisjele tebi i macke tada cini se 😵 Pa ti idi markiraj 😂 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.