Prohodnost jajovoda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunar

    Lunar

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Lisa i mene to čeka idući ciklus ako ovaj ciklus ne ostanem trudna  držim fige da ti nalazi budu super i da pregled prođe što ugodnije 💓

    05/2022 💙 T

  • Avatar Jelena1122

    Jelena1122

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Cure… imam jedan jajovod, drugi je odstranjen radi hidrosalpinksa. Nisam htjela da mi i drugi odstrane ali nazalost i on je začepljen. Da li itko ima iskustva da je na neki prirodan način (osim propuhivanja) uspio odcepiti jajovod? 

    Pokušavamo 1,5g.
    Laparaskopija: izvaden desni jajovod-hidrosalpinks.
    Lijevi jajovod-zacepljen ali nisam ga dala van, bar zasad. Zelim probati sve prirodne lijekove ako postoji mogućnost da postane prohodan. 🤗 Trenutno koristim pripravke časne sestre Ljubice.
    jelenaznj@yahoo.com

  • Avatar Amelia 🌸

    Amelia 🌸

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Jelena1122

    Cure… imam jedan jajovod, drugi je odstranjen radi hidrosalpinksa. Nisam htjela da mi i drugi odstrane ali nazalost i on je začepljen. Da li itko ima iskustva da je na neki prirodan način (osim propuhivanja) uspio odcepiti jajovod?


    Jelena nemam odgovor na tvoje pitanje, ali jučer na prvom pregledu humane reprodukcije su mi rekli da sam definitivni kandidat za ivf zbog začepljenosti jajovoda i da mi jedan prije postupka trebaju odstraniti. Kakva su tvoja iskustva s tim? Kakva je operacija i oporavak? Ne znam što očekivati i iskreno strah me 😔

    👩🏼 29 🧔🏻‍♂️31
    Trudimo se od 4/2021 💞
    Ciklusi 28-31 dan
    spermiogram ✅
    papa ✅
    Koristim Elevit, Omega 1000 i D vital od 3/2022 💊
    AMH 8,3 ❗️
    Izvađena oba jajovoda

  • Avatar Jelena1122

    Jelena1122

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Amelia 🌸

    Jelena1122

    Cure… imam jedan jajovod, drugi je odstranjen radi hidrosalpinksa. Nisam htjela da mi i drugi odstrane ali nazalost i on je začepljen. Da li itko ima iskustva da je na neki prirodan način (osim propuhivanja) uspio odcepiti jajovod?

    Jelena nemam odgovor na tvoje pitanje, ali jučer na prvom pregledu humane reprodukcije su mi rekli da sam definitivni kandidat za ivf zbog začepljenosti jajovoda i da mi jedan prije postupka trebaju odstraniti. Kakva su tvoja iskustva s tim? Kakva je operacija i oporavak? Ne znam što očekivati i iskreno strah me 😔


    Draga Amelia,
    Slazem se s Kejsy, sam zahvat, operacija i oporavak nisu teski. Ja sam bila prosli petak na zahvatu, danas je taman tjedan dana. Dobro se osjećam, boli me desna donja rana samo kod ustajanja i sjedanja. Između mirujem i uglavnom me nista ne boli. Po potrebi popijem tabletu protiv bolova. 

    Ja nisam htjela da mi doktor ukloniti drugi jajaovod makar je neprohodan. Trenutno krecem s prirodnim pripravcima uglavnom od casne sestre Ljubice, a citala sam da i određena vrsta masaže moze pomoci u odčepljivanju. Iskreno se nadam da cu uspijeti 🤗🤗

    Da li netko zna koja je cura pisala da je bila u Izraelu (cini mi se da je rekla Izrael) kako bi popravili spermiogram njenog muza. I kako da stupim s njom u kontakt? 

    Pokušavamo 1,5g.
    Laparaskopija: izvaden desni jajovod-hidrosalpinks.
    Lijevi jajovod-zacepljen ali nisam ga dala van, bar zasad. Zelim probati sve prirodne lijekove ako postoji mogućnost da postane prohodan. 🤗 Trenutno koristim pripravke časne sestre Ljubice.
    jelenaznj@yahoo.com

  • Avatar Amelia 🌸

    Amelia 🌸

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Jelena i Kejsy hvala puno na odgovorima, malo ste me umirile :)

    👩🏼 29 🧔🏻‍♂️31
    Trudimo se od 4/2021 💞
    Ciklusi 28-31 dan
    spermiogram ✅
    papa ✅
    Koristim Elevit, Omega 1000 i D vital od 3/2022 💊
    AMH 8,3 ❗️
    Izvađena oba jajovoda

  • Zara92

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Oba jajovoda neprohodna, uredna trudnoca ivf postupkom, zdrav decko 2mj 💙

    Pokusavamo od 10/19 prvo 👶
    Petrova 10/2020
    👩‍💼 24, hormoni ✅ brisevi ✅ papa ✅
    ❌Sono hsg 15.07.21 - obostrano otezano, osteceni jajovodi, IVF postupak
    🧔29, normozoospermia✅
    IVF 11/2021 ❌ Covid 19
    IVF 6/2022
    Stimulirani, 06.06 Gonal 225, 10.06 Cetrotide, 13.06 Ovitrelle
    15.06 punkcija, 5 oocita, nema❄️
    20.06 ET, vracene 2
    26.06 ➕, 27.06 ➕
    29.06, 9dnt, 102.46 🍀 02.07, 12dnt, 361.22 🍀
    21.07 6tj+6 ❤️
    7.10 17+6 🐞❤️
    15.03 💙Dečko💙

  • likbratz

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Da li vam je draga ista uspjelo. U mene su oba jajovoda skoro pa skroz neprohodni. Utjesite me i recite da postoji nesto?

  • likbratz

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Jelena1122

    Amelia 🌸

    Jelena1122

    Cure… imam jedan jajovod, drugi je odstranjen radi hidrosalpinksa. Nisam htjela da mi i drugi odstrane ali nazalost i on je začepljen. Da li itko ima iskustva da je na neki prirodan način (osim propuhivanja) uspio odcepiti jajovod?

    Jelena nemam odgovor na tvoje pitanje, ali jučer na prvom pregledu humane reprodukcije su mi rekli da sam definitivni kandidat za ivf zbog začepljenosti jajovoda i da mi jedan prije postupka trebaju odstraniti. Kakva su tvoja iskustva s tim? Kakva je operacija i oporavak? Ne znam što očekivati i iskreno strah me 😔

    Draga Amelia,
    Slazem se s Kejsy, sam zahvat, operacija i oporavak nisu teski. Ja sam bila prosli petak na zahvatu, danas je taman tjedan dana. Dobro se osjećam, boli me desna donja rana samo kod ustajanja i sjedanja. Između mirujem i uglavnom me nista ne boli. Po potrebi popijem tabletu protiv bolova.

    Ja nisam htjela da mi doktor ukloniti drugi jajaovod makar je neprohodan. Trenutno krecem s prirodnim pripravcima uglavnom od casne sestre Ljubice, a citala sam da i određena vrsta masaže moze pomoci u odčepljivanju. Iskreno se nadam da cu uspijeti 🤗🤗

    Da li netko zna koja je cura pisala da je bila u Izraelu (cini mi se da je rekla Izrael) kako bi popravili spermiogram njenog muza. I kako da stupim s njom u kontakt?


    I
    Da li je ista uspjelo od prirodnih preparata

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.