Prohodnost jajovoda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lisa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Poštovane!
    Molila bih vas koje imat3 iskustva i koje ste bile na propuhivanju jajovoda da mi objasnite postupak i dali je bolan!

    👧 35 g
    🧒 28 g
    AIH 5mj 2022. - neg
    Ivf 3.10.22. - 1 🥚, neg

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ja sam imala vanmatericnu i radili su mi laparaskopiju i odstranili desni jajovod, dr mi je poslije operacije rekao da je morfološki sve ok i da se bacim na posao nakon 3 mjeseca. Tako da nisam radila propuhivanje preostalog lijevog jajovoda. Laporaskopski  se najbolje utvrdi prohodnost. 

  • Lisa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Zanima me dali je stvarno tako bolno kao što se priča!?

    👧 35 g
    🧒 28 g
    AIH 5mj 2022. - neg
    Ivf 3.10.22. - 1 🥚, neg

  • Tess2709

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja sam se upravo vratila sa SONOHSG. Najprije se stavi neki metalni aparat, nakon tog kateter gdje se napuše balončić. Prvo se dezinficira pipi, onda se stavlja 10 ml kontrasta. To se stavlja malo po malo -kad zaboli npr.mene je bolilo nakon 5ml onda se stabe i ceka da bol prestane. Nakon 10 ml kontrasta ide se sa zrakom i to u 2 navrata. Generalno = moji janici su bili prohodni i sve je štimalo. Za mene bolna i neugodna pretraga, savjetujem popit tabletu protiv bolova prije. Nakon svega mi je bilo muka, lezala sam kod sestre jos 30 min i povracala. Dva sata nakon i dalje me bole jajnici, kao kad dobijes mengu prvi dan i ne popijes ta labletu. Sve u svemu, preživis ali je neugodno…

  • Lisa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Tess2709

    Ja sam se upravo vratila sa SONOHSG. Najprije se stavi neki metalni aparat, nakon tog kateter gdje se napuše balončić. Prvo se dezinficira pipi, onda se stavlja 10 ml kontrasta. To se stavlja malo po malo -kad zaboli npr.mene je bolilo nakon 5ml onda se stabe i ceka da bol prestane. Nakon 10 ml kontrasta ide se sa zrakom i to u 2 navrata. Generalno = moji janici su bili prohodni i sve je štimalo. Za mene bolna i neugodna pretraga, savjetujem popit tabletu protiv bolova prije. Nakon svega mi je bilo muka, lezala sam kod sestre jos 30 min i povracala. Dva sata nakon i dalje me bole jajnici, kao kad dobijes mengu prvi dan i ne popijes ta labletu. Sve u svemu, preživis ali je neugodno…


    To ste bili u bolnici ili privat?

    👧 35 g
    🧒 28 g
    AIH 5mj 2022. - neg
    Ivf 3.10.22. - 1 🥚, neg

  • Lisa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Lisa

    Tess2709

    Ja sam se upravo vratila sa SONOHSG. Najprije se stavi neki metalni aparat, nakon tog kateter gdje se napuše balončić. Prvo se dezinficira pipi, onda se stavlja 10 ml kontrasta. To se stavlja malo po malo -kad zaboli npr.mene je bolilo nakon 5ml onda se stabe i ceka da bol prestane. Nakon 10 ml kontrasta ide se sa zrakom i to u 2 navrata. Generalno = moji janici su bili prohodni i sve je štimalo. Za mene bolna i neugodna pretraga, savjetujem popit tabletu protiv bolova prije. Nakon svega mi je bilo muka, lezala sam kod sestre jos 30 min i povracala. Dva sata nakon i dalje me bole jajnici, kao kad dobijes mengu prvi dan i ne popijes ta labletu. Sve u svemu, preživis ali je neugodno…

    To ste bili u bolnici ili privat?


    Koliko sve to vremenski traje?

    👧 35 g
    🧒 28 g
    AIH 5mj 2022. - neg
    Ivf 3.10.22. - 1 🥚, neg

  • Tess2709

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Privatno kod ginekologa. Trajanje cca 30/45 min

  • Lisa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    A cijena?

    👧 35 g
    🧒 28 g
    AIH 5mj 2022. - neg
    Ivf 3.10.22. - 1 🥚, neg

  • tratincica2309

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Ja sam imaa nekih cca 2mj bila, privatno. Trajanje postupka je nekih 5min, bolno na samom kraju, lagana mantavica i hladan znoj..nista strasno, to popodne sam malo lezala i imala malo krvi..al sve u svemu ne brini, nije nista strasno i jako kratko traje..good luck 🙌

  • Lisa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Hvala drage moje, sretno i vama 💓

    👧 35 g
    🧒 28 g
    AIH 5mj 2022. - neg
    Ivf 3.10.22. - 1 🥚, neg

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.