Prirodni pripravci za dječje tegobe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    MI kod kašlja ili kod teškog disanja pijemo domaći čaj od bazge i obavezno inhaliramo kamilicama također domaćim.Pokazalo se jako dobrim lijekom pa čim vidim da bi mogli biti bolesni ja odmah pripravim inhalator.Inhaliraju se četiri puta po 15 minuta .

  • mtk1965

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mogu ovo potvrditi i iz osobnog iskustva, nema na šta mi dijete nije bilo alergično a dvije godine je bio na ventolinu i dimidrilu pa claritin i nikakve pomoći.
    nakon homeopatskog pripravka nakon 3 mjeseca nikad više se alergija nije pojavila.

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Prirodne pripravke ne koristim, ali ne zato što smatram da nisu dobri i efikasni nego zato što o njima vrlo malo znam, naročito o onima koji su pogodni i za djecu. 
    Ne moram niti spomenuti kako uvijek kada djetetu dajem neki lijek razmišljam koliko će loše djelovati na nešto drugo. 
    Kod prirodnih lijekova to nije slučaj pa je u tom smislu ovakva knjiga vrlo, vrlo dobrodošla!

  • Avatar kikivecu

    kikivecu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mi se dugo dugo borimo sa kašljem.Moja djevojčica od 5.godina već je bila za vaditi mandule, pa ja odem u BIO BIO, i biljnu ljekarnu, nakupujem svakakvih sirupa, pa ipak nismo otišli. Ako se ne mora bolje da se nejde.Od 9.mj. kad krene u vrtić, tri dana nakon toga krene i kašalj, najgore je po noći.Većsmo probali Petrovićev med, neki sirup u plavo žutoj kutiji, Bronhospam, na bazi meda i brdo trava. Radila sam sirup od crne rotkve i meda, pa smo isprobali čaj od origana, svašta nešto, ali smo veliki zagovornici biljne ljekarne, kako bi izbijegli antibiotike:):):)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju. https://klokanica.24sata.hr/jaslicka-dob/zdravlje/prirodni-pripravci-za-djecje-zdravlje-1050 [klokanica.24sata.hr]
    Našu knjigu tjedna “Za bebe i djecu 2: Prirodni pripravci za cjelovitu njegu i očuvanje zdravlja" autorice Jadranke Boban Pejić, osvojile su darinka007, marijanagrgin88 i Lavander. Dobitnicama čestitamo i javit ćemo im se i putem e-maila.
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete o svojim prirodnim lijekovima za dječje tegobe, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma.

  • anaistipica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja svojoj djeci kuham u 2 decilitra vode 1 decilitar šećera kad se to rastopi dodam 7 lovorovih listova i 7 kašika majčine dušice kratko prokuhati i neka odstoji 10 tak minuta. Nakon toga procijediti i piti po nekoliko kašika dnevno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.