Prijava u bolnicu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malaandric

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kada se trudnice trebaju javiti u bolnicu na prvi pregled ?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ivana, to ti tvoj dr treba dati uputnicu… Barem kod nas u Puli…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mislim da od 35-36  tjedna!Dobijes uputnicu d1,narucis se telefonski,kazes im koji si tjedan-makar oni pitaju i onda ides u bolnicu sve do poroda..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kod nas u Puli navodno u 38.tjednu, ali meni je to čudno. To sam pitala sestru u bolnici kad sam bila na pregledu, ali slijedeći tjedan bih trebala imati pregled kod soc.gin.i pitat ću njega… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    38?Pa tad ti mozes i rodit!Pitaj ginica,nek ti da uputnicu i nemoj slusat tu sestru!😁

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamika, i meni se cini da je to kasno!  Svakako cu ginica pitati ali mislim da su moje frendice u 35.-36.tj isle u bolnicu na preglede (to one koje se nisu vec vodile u trudnicku ambulantu od prije radi xy stvari)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Meni moja prvi ctg radila u 38.tj i u 39. me poslala u trudnicku. Prenijela sam 8 dana pa mi trudnicke bilo i preko glave.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.