Preporučite vrtić!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bela4

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Mi smo stvarno zadovoljni s tetama u vrtiću Šumska jagoda. Imamo dvije curice u vrtiću i stvarno dobro iskustvo

  • brasilia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    DV Vrbik! Engleska grupa Jagodice. Zadivljena sam bila koliko je moje dijete naučilo engleski, a sve kroz igru. Zdrava prehrana i puno boravka vani. Drage i tople tete!

  • miki29

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    MEDO BRUNDO U ZAGREBU NIKAKO,KATASTROFA!!

    miki

  • pepa10

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    bok mame.

  • Nik2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prugica


    Mali istrazivac, Ede Murtica 7
    Osim sto predivno izgleda, odlicno je i opremljen - djeci je na raspolaganju mnostvo didaktickih igracaka, sprava i naprava za istrazivanje kojecega. Tete su odlicne i jako puno rade sa djecom. Takoder imaju o rano ucenje engleskog. Grupe su mjesane, od 1,5 godine na dalje i to odlicno funkcionira.

    Jel bi mi mogli reci nesto vise o DV Mali istrazivac? Ja stanujem blizu i imam zelju dijete upisati slijedeće godine kada ce imati 3 godine. Svida mi se njihova vizija i način rada sa djecom po Reggio pedagogiji. Najvise me zanima kakva su vam iskustva sa adaptacijom dijeteta na vrtić u prvim danima. Koliko se tete trude u tim situacijama za tjesenje djece, kako bi sto bezbolnije prošli odvajanje od roditelja? Na njihovoj web stranici izgleda sve savršeno…..nisam jos uspjela procitati njihov vrlo opsiran godisnji izvjestaj o 2014. godini. Ali ono, koliko sam letimice uspjela pročitati, jako mi se dojmilo…..htjela bi cuti jos i vasa iskustva jer mislim da je to najvrednija informacija. Jer jedno je prezentacija a drugo informacija iz prve ruke.

  • Avatar tikica69

    tikica69

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    DV Leptirić Lu na Kajzerici - sve pohvale!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.