Pratnja u Vinogradskoj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teaa1

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, dugo nisam bila na grupi i sad pred porod… Eto ljetnica nam stize 🤗🤗 zanima me, mame koje su rodile u Vinogradskoj, neka svjeza iskustva a posebno sa pratnjom i pcr testom kako ste to obavili, tj. Dali je potrebna samo potvrda ili neka trijaza? Da li je onda s vama suprug cijelo vrijeme ili ipak postoje neka ogranicenja? Hvala

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ovo i mene zanima, jel stigla vasa pratnja obaviti pcr prije poroda…to vrijrdi dakle za one koji se nisu cijepili? 

    Dr opce prakse je nama poslao uputnicu za supruga i da se testira u Vinogradskoj, nadam se da cemo stici.

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.