Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Tinker, hvala na iskustvu ❤️
    Nicaivo, Čokoladica, LaIslaBonita, cure žao mi je..
    Rolica, super 🥳 daj ti nama sličicu, naći ćemo mi crticu 😁❤️
    Blondie, odlična brojka 💪 🤞 da ih se što više oplodi 🥰
    Annboleyn, sretno na uzv danas 🤞🥰
    Wildflower, Hypnoticpoison, Loli, sretno cure na transferima 🤞🥰
    Saniii, sretno u novom postupku 🤞🥰
    😘😘😘😘😘😘 svima

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Rolica

    Ninaniksy nije bila blastica već trodnevni, ali 10-stanični, možda se zato ranije vidi, tko će znatiBikMik hvala ti dragatvoj će biti dobitan idući mjesec, a sad fino odmori od svegaAngel EyesMarishadobro sam, brže se umaram ali to već par dana, ne paše mi meso pa jedem ribu isto već par dana, ali mislim da je prerano za neke simptome bilo koje vrste, možda je sve psihički. Inače me malo bocka dolje tu i tamo, a u globalu po starome, ništa extra jošKako si ti, spremna? Držim figa da će ti sad uspjetiKawa hvala tiiiiEvo šaljem ispod :)
    .
    Curke evo i slikice, ful slabo se vidi, rekla sam da neću gubiti vid na tim ranim testovima i evo me cijelo jutro ga proučavam https://ibb.co/KxXF50z

    🤞🤞🤞🤞🤞 da sutra bude još tamnija ❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Rolica

    Ninaniksy nije bila blastica već trodnevni, ali 10-stanični, možda se zato ranije vidi, tko će znatiBikMik hvala ti dragatvoj će biti dobitan idući mjesec, a sad fino odmori od svegaAngel EyesMarishadobro sam, brže se umaram ali to već par dana, ne paše mi meso pa jedem ribu isto već par dana, ali mislim da je prerano za neke simptome bilo koje vrste, možda je sve psihički. Inače me malo bocka dolje tu i tamo, a u globalu po starome, ništa extra jošKako si ti, spremna? Držim figa da će ti sad uspjetiKawa hvala tiiiiEvo šaljem ispod :)
    .
    Curke evo i slikice, ful slabo se vidi, rekla sam da neću gubiti vid na tim ranim testovima i evo me cijelo jutro ga proučavam https://ibb.co/KxXF50z

    I ja sam tako od 7 dana i svaki dan je tamnio i dočekala betu i prva za sad dobra!! Neka i tebi tako sve bude <3 <3

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Rolica

    Ninaniksy nije bila blastica već trodnevni, ali 10-stanični, možda se zato ranije vidi, tko će znatiBikMik hvala ti dragatvoj će biti dobitan idući mjesec, a sad fino odmori od svegaAngel EyesMarishadobro sam, brže se umaram ali to već par dana, ne paše mi meso pa jedem ribu isto već par dana, ali mislim da je prerano za neke simptome bilo koje vrste, možda je sve psihički. Inače me malo bocka dolje tu i tamo, a u globalu po starome, ništa extra jošKako si ti, spremna? Držim figa da će ti sad uspjetiKawa hvala tiiiiEvo šaljem ispod :)
    .
    Curke evo i slikice, ful slabo se vidi, rekla sam da neću gubiti vid na tim ranim testovima i evo me cijelo jutro ga proučavam https://ibb.co/KxXF50z

    Super se vidi 🎉🎊🥳


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1077

    Prijavi adminu

    Bikmik ja sam idući ciklus išla sa estrofemom u stimulirani fet, s njim nikad nisam imala problema. Ali da, svaki ciklus je sam za sebe i ne znači da ako je jedan bio nepovoljan da će bit i drugi. Odmori malo dušu kod svojih i napuni se pozitivnom energijom i onda će i tijelo bit spremno 🤗
    Rolica a slikica 😍, nadam se da si koristila muller trakicu jer on nikad ne baca lazne crte . Ti si vraćala dvodnevni embrij? Sad piskis svaki dan I pratis kako tamni 🙏
    Nicaivo žao mi je 😔. Stimulirani ciklus ne možeš poredit sa svojim prirodnim ciklusom jer to nije ni slično. Ja sam dok nisam krenula koristit jaču dozu progesterona prokrvarila svaki put 6-7dnt blastice što je 11 dana nakon aspiracije. Ne mora to nužno značiti ds je manjak progesterona jer ako nije došlo do implantacije progesteron prirodno opada I dolazi do krvarenja, da bi znala da imaš manjak progesterona treba ga izvadit na dan transfera I na dan bete ako su testovi pozitivni..
    Tebi u B+nisu dali prolutex?
    Cokoladica može se u FET odma..
    Blondie nek ih se što više oplodi 🤞
    Lunolina da, to je istina, oplodnju do trećeg dana gura js a onda preuzima spermij ,samo isto treba naglasiti da bi js bila oplođena mora biti zrela a da bi bila zrela dr treba dati dobru terapiju i na vrijeme štopericu , tako da nije sve crno/bijelo. Spermici su u boljoj poziciji, oni ili su dobri ili loši ..
    ..
    Hvala svima ❤️

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1077

    Prijavi adminu

    Rolica

    Ninaniksy nije bila blastica već trodnevni, ali 10-stanični, možda se zato ranije vidi, tko će znatiBikMik hvala ti dragatvoj će biti dobitan idući mjesec, a sad fino odmori od svegaAngel EyesMarishadobro sam, brže se umaram ali to već par dana, ne paše mi meso pa jedem ribu isto već par dana, ali mislim da je prerano za neke simptome bilo koje vrste, možda je sve psihički. Inače me malo bocka dolje tu i tamo, a u globalu po starome, ništa extra jošKako si ti, spremna? Držim figa da će ti sad uspjetiKawa hvala tiiiiEvo šaljem ispod :)
    .
    Curke evo i slikice, ful slabo se vidi, rekla sam da neću gubiti vid na tim ranim testovima i evo me cijelo jutro ga proučavam https://ibb.co/KxXF50z

    I ja vidim 😍, sretno dalje 🤞🙏

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Marisha tako je, u stimulirani bih isla iza 10.8., a u ovom ciklusu bih isla u prirodni. Ja sam dobila u nedjelju i u subotu 27. imam UZV jer su moje O ranije (vec oko 10.dc), inace se ide 8.-9.dc. Ja racunam da sam 1.5. na aspiraciji (mozda dan ranije).Super! Onda nas dvije skupa idemo u prirodnjak, ruku pod ruku!😬💪🏻
    .
    Cure, citala sam da ako se ne oplodi jajna stanica u ICSI metodi da je iskljucivo krivac jajna stanica, a ako se prestane dijeliti nakon 3. Dana onda moze biti problem ili jajna stanica ili spermic. Eto, mali fun fact koji nisam znala.
    Sto me u jednu ruku sokiralo jer znaci da 90% mojih jajnih stanica nije bilo dobro kad se nisu oplodile ili jedu pa su stale s razvojem. Doduse, taman sam izmedju Bozica i Nove imala uzasno jaku gripu pa je mozda kvaliteta i od toga bila narusena jer je stimulacija taman zahvatila period 90dana nakon gripe.

    Baš tako, idemo ruku pod ruku. Držim nam fige na najjače 💪🏻🌷❤️
    Rolice vidi se sjenica, sutra će to biti prava crtica  Ok, evo uzbuđena i veselim se UZV-u pa kako bude, samo pozitivno 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Sretno danas na transeferima i javite se!

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hvalaaa curkee svima, nadam se da će biti dalje kako treba  Držim fige za svaku od vas
    .
    Sanii to mi je frendica dala hrpu testova koji su njoj pokazali jako ranu trudnoću, One step pregnancy test je naziv, sensitivity 10 mIU/ml. Iako ću danas kupiti u DM-u i neke njihove, a Muller mi nije baš usput. Svakako će na kraju i beta pokazati svoje..
    Marisha super, nek te prati dobar feeling i nadam se da će biti dobitno 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • MiliPe

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    LaIslaBonita

    MiliPe

    LaIslaBonita

    Saniii, ne bih rekla da je evaporacijska jer sam do sada u zivotu napravila hrpu testova i nikad nisam dobila evaporacijsku ni na jednom. Pozitivan test kada sam dobila i bila sam 2 puta trudna. I sada ovi "pozitivni testovi" s negativnom betom. Svakako mislim da sam se prerano testirala i prerano stresirala i sad je tesko docekati cetvrtak i ponovnu betu. I nada umire posljednja.Curke svima sretno danas!
    I meni su testovi bili pozitivni a beta 1.7…
    MiliPeKoji je bio zakljucak? Biokemijska?

    Biokemijska je za betu iznad 5, ovo je bio negativan pokusaj.. 

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.