Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dodo za caj od lista maline sam čitala da piju trudnice kroz cijelu trudnoću,  pa sam nailazila na to da inducira porod ako se pije pred kraj trudnoće, pa da jača maternicu itd. Ja osobno ne pijem , nakon transfera koristim samo 100% provjereno . Možda da pitaš nekog fitoterapeuta za sigurnu info.. 
    Divnaa pametnije je odgodit ako uvjeti nisu idealni..
    Anda očito imaš folikularnu cistu koja nije otišla sa menstruacijom. Duphaston je tu da regulira ciklus, nećeš dobit odma nakon što staneš s njim M , nego nakon par dana i onda od 2dc kreces sa protokolom. Letrozolom će pokušati inducirati ovulaciju I vjerojatno ideš na prirodni Ivf, nadam se da ti samo neće predložiti tempirane odnose ili inseminaciju jer su šanse daleko manje nego Ivf , probaj inzistirati na punkciji..
    Liboo smeđarenja su normalna čak i krvarenja, jer se maternica rasteze i pucaju kapilare i žilice. Beta bi se po iskustvu trebala duplati pravilno , tvoja bi trebala biti barem 8400. Ja bih na tvom mjestu provjerila i progesteron.. i drži se 🤗
    Dreamer ja pijem Aktivnu folnu plus jer sadrži I aktivni b12 plus Novalac..
    Zucka92 dobrodošla 🤗.
    Za Repromed na ovom topicu ćeš čuti samo riječi hvale 😊, u odličnim ste rukama. Jeste već bili na konzultacijama?
    Obzirom da spontano ostanete trudni mislim da će drR pokušati isprobati druge metode prije Ivf-a. Jesi odradila trombofiliju? Oboje kariograme? Ako su spontani do genetike tu ni Ivf ne pomaže . Bitno je da ste se pokrenuli i usput ćete otkrivati sve više.. 
    Sretno svima 🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • mariposa1510

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Srculence

    Mariposa1510znaci ja sam toliko nestrpljiva inace u zivotu sve mi mora bit sad i odma,tako da mi je ovo cekanje ravno kao mucenje 😂 ja bi se svaki dan testirala do bete 😅🫠 ali evo suzdrzavam se i treniram samu sebe da ne krenem prerano i jos se ne razocaram😬 ali u potpunosti te razumijem.😅


    Svaka ti čast, nadam se da ćeš što duže izdržati! 💪🏼
    Ja sam pokleknula jutros i testirala se, test bijel ko snijeg. Razočarana sam, ali imam još tračak nade sa je možda rano. Mada vidim da je dosta cura imalo sjenice na 6dnt. Nisam ulovila nikoga da je na imao negativan test na taj dan pa dan-dva poslije pozitivan tako da sam realna. Ali ipak se nadam da neću kvariti statistiku Repromedu 😁 
    Zucka92, betu imam u ponedjeljak. 😊 

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • mariposa1510

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Kawa, Inka, Butterfly, curke sretno danas! 🤗

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1443

    Prijavi adminu

    Kawa, Inka, Butterfly, cure sretno danas! ❤️
    Mariposa ima jos nade, rano je 🥰 nadam se da ce te za koji dan iznenaditi plusic ☺️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Zucka92

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Megyca bravoooo!!!🥳🥳🥳 cestitam!
    Libo joooj nadam se da je sve dobro ❤️ vjerujem da ti je malac u sirenju samo naletio na neku zilicu 🥰 kad ces ici u laboratorij (koji god) zamoli da ti pozure nalaze jer je hitno. Ti ces se manje zivcirati. Sretno i mislim na tebe ❤️
    Zucka da se pridruzim komentarima poliklinike. Rekla bih da oni sve rade dosta lezerno i to zna biti frustrirajuce, ali itekako dobro znaju sto rade. Ne znam sto rade drugacije, ali nesto opako rade bolje kada su im rezultati toliko dobri.
    Cijela ekipa je fantasticna - sestre, doktor, embriolog, anesteziolog. Svi su divni ❤️

    Hvala ti, vidim u tvom potpisu Repromed. Isto cekas betu?
    Bas ste me razveselile pozitivnnim komentarima, mogu se nadati🤗❤️

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    mariposa1510

    Srculence

    Mariposa1510znaci ja sam toliko nestrpljiva inace u zivotu sve mi mora bit sad i odma,tako da mi je ovo cekanje ravno kao mucenje 😂 ja bi se svaki dan testirala do bete 😅🫠 ali evo suzdrzavam se i treniram samu sebe da ne krenem prerano i jos se ne razocaram😬 ali u potpunosti te razumijem.😅

    Svaka ti čast, nadam se da ćeš što duže izdržati! 💪🏼
    Ja sam pokleknula jutros i testirala se, test bijel ko snijeg. Razočarana sam, ali imam još tračak nade sa je možda rano. Mada vidim da je dosta cura imalo sjenice na 6dnt. Nisam ulovila nikoga da je na imao negativan test na taj dan pa dan-dva poslije pozitivan tako da sam realna. Ali ipak se nadam da neću kvariti statistiku Repromedu 😁
    Zucka92,betu imam u ponedjeljak. 😊

    Mariposa1501 vjerujem da je jos rano i da ce te iznenadit test za koji dan! ☺️🤞🏼 a kako se osjecas? 

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Zucka92

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    mariposa1510

    Srculence

    Mariposa1510znaci ja sam toliko nestrpljiva inace u zivotu sve mi mora bit sad i odma,tako da mi je ovo cekanje ravno kao mucenje 😂 ja bi se svaki dan testirala do bete 😅🫠 ali evo suzdrzavam se i treniram samu sebe da ne krenem prerano i jos se ne razocaram😬 ali u potpunosti te razumijem.😅

    Svaka ti čast, nadam se da ćeš što duže izdržati! 💪🏼
    Ja sam pokleknula jutros i testirala se, test bijel ko snijeg. Razočarana sam, ali imam još tračak nade sa je možda rano. Mada vidim da je dosta cura imalo sjenice na 6dnt. Nisam ulovila nikoga da je na imao negativan test na taj dan pa dan-dva poslije pozitivan tako da sam realna. Ali ipak se nadam da neću kvariti statistiku Repromedu 😁
    Zucka92,betu imam u ponedjeljak. 😊


    Tek je utorak, drzim ti fige i ima jos nade do ponedjeljka❤️

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1443

    Prijavi adminu

    Zucka92

    Lunolina

    Megyca bravoooo!!!🥳🥳🥳 cestitam!
    Libo joooj nadam se da je sve dobro ❤️ vjerujem da ti je malac u sirenju samo naletio na neku zilicu 🥰 kad ces ici u laboratorij (koji god) zamoli da ti pozure nalaze jer je hitno. Ti ces se manje zivcirati. Sretno i mislim na tebe ❤️
    Zucka da se pridruzim komentarima poliklinike. Rekla bih da oni sve rade dosta lezerno i to zna biti frustrirajuce, ali itekako dobro znaju sto rade. Ne znam sto rade drugacije, ali nesto opako rade bolje kada su im rezultati toliko dobri.
    Cijela ekipa je fantasticna - sestre, doktor, embriolog, anesteziolog. Svi su divni ❤️
    Hvala ti, vidim u tvom potpisu Repromed. Isto cekas betu?
    Bas ste me razveselile pozitivnnim komentarima, mogu se nadati🤗❤️

    Hej, ja sam svoju betu docekala i pozitivna je ☺️ 

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1470

    Prijavi adminu

    Sretno cure danas kawa, butterfly,inka😘


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Saniii, do neba ti hvala na svakom uhvaćenom trenutku da ovako nesebično odgovaraš na pitanja. Ne znam jesi li svjesna da tvoji odgovori psihološki djeluju na sve nas i sigurno nas pošteđuješ stresa i dodatnog razmišljanja.
    Kako si ti?
    Kawa,  Inka, Butterfly, sretno, curke danas 
    Mariposa, nije još gotovo, držim fige.
    Plavuša, ja sam koenzim pila 2x200 mg, sad sam potkraj pojačala na 3x200 mg
    Megyca, čestitke na beti 
    Žuži i Ivka, sretno 

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    2024: AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića, missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24
    ET 3dnevnog embrija 21.10.
    dodo87.forum@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.