Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Hug* glupi autocorrect

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.

    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️

    Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Taj Rekovelle je kao naj kod PCOSa jer valjda teze dolazi do hipera… makar koliko citam stvarno dosta cura lose odreagira na izracunatu potrebnu dozu, ukljucujuci i mene… s amh 43 i hrpom antralnih folilkula dobili 2 js 🤷🏻‍♀️

    💛🧡

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 603

    Prijavi adminu

    Cure koje su u Petrovoj, imam neslužbene informacije ali s obzirom da dolaze od gl.embrijologice iz Petrove, nekako se nadam da su točne.
    Rasporedit ce se po ambulantama Vinogradska, Sv Duh ili Dubrava. Radit ce se u popodnevnim satima i predvečer.
    I dalje ce vas voditi vaš doktor.
    U ponedjeljak idem kod prof.Vrčića pa cu i njega pitat i javim🤗

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    anii208

    Cure koje su u Petrovoj, imam neslužbene informacije ali s obzirom da dolaze od gl.embrijologice iz Petrove, nekako se nadam da su točne.
    Rasporedit ce se po ambulantama Vinogradska, Sv Duh ili Dubrava. Radit ce se u popodnevnim satima i predvečer.
    I dalje ce vas voditi vaš doktor.
    U ponedjeljak idem kod prof.Vrčića pa cu i njega pitat i javim🤗


    Daaaaj bože da je ova info točna 😃

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 603

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    anii208

    Cure koje su u Petrovoj, imam neslužbene informacije ali s obzirom da dolaze od gl.embrijologice iz Petrove, nekako se nadam da su točne.
    Rasporedit ce se po ambulantama Vinogradska, Sv Duh ili Dubrava. Radit ce se u popodnevnim satima i predvečer.
    I dalje ce vas voditi vaš doktor.
    U ponedjeljak idem kod prof.Vrčića pa cu i njega pitat i javim🤗

    Daaaaj bože da je ova info točna 😃


    Evo i ja se toplo nadam da je točno. S obzirom na izvor mislim da bi mogla bit tocna 🤗
    U kojoj si ti uopce fazi sad? Ne znam jesam li propustila sta🤗

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙
    [tickerfactory.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Stela Nista - ajde po pivi i cikli!

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Drage moje žene, pratim vas redovito, ali nemam puno novosti pa se ne javljam…🤗
    Mi smo danas dobili nalaz drugog spermiograma i nalaz je isti- azzospermia. Dakle, to je to. 
    Muž ima zakazan pregled kod urologa slijedeći petak.
    Pa eto, to nam je prvi korak. Sve nalaze smo skupili, sve imamo. Hormoni, krvna slika, papa. Ja još moram odraditi briseve, doktor čeka da vidimo što će biti da bude što friškije.
    Molim savjete- Škvorc ili Beta Plus, jer očito se ne zna što će biti s Petrovom. Hvala Vam!❤

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Jao Stela, nadam se da će ti se popraviti endo! Sad se osjećam kao da sam falšala jer ne jedem ananas i ciklu 😅 Moram ću do dućana 😁

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Tratinčice draga, pratimo se, neka Vam je sa srećom❤️

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 603

    Prijavi adminu

    Ana2662

    Hej cure.. Nova sam, ali vas citam neko vrijeme i imam pitanje koje, nadam se nece naljutiti vecinu vas ovdje koje se borite da dodjete do cilja..
    Ima li ovdje netko tko je u procesu potpomognute oplodnje a da bas i nema zelju ostvariti se kao majka? Kada pogledam vase komentare i kako sve detaljno opisete, nazive svih lijekova i injekcija, vrijednosti hormona i krvi- tek onda shvatim kako nista ne znam jer me bas i ne zanima.. Mislim da sam nekako pod pritiskom popustila i pristala na sve ovo ( iako znam da nije ispravno)
    Jako bolnu punkciju sam imala u ponedjeljak i tu sam shvatila da ce mi biti prva i posljednja bez obzira na rezultat.. Termin za transfer mi je sutra a vec sam jako nezainteresirana za sve to i ne idem s pozitivnim mislima.. Eh sada, ako je bar jedna od vas imala ovakve misli ali se u nekom trenutku sve promijenilo, neka se javi i kaze mi da nisam luda i da ce sve proci.. Svima vam zelim puno uspjeha <3

    Hmmm… mislim da najprije trebaš biti iskrena prema sebi.
    Ja sam npr prije 5 gldina bila potpuno nespremna za trudnocu i kad me muz nagovarao ja sam jednostavno bila nespremna. Uvijek sam znala da zelim dijete ali u tom trenutku sam se grozila svih mogucih fizickih boli i nelagode, bojala se trudnoce i poroda i opcenito ginekologa tako da na obicnom godisnjem pregledu i papa testu meni su otkucaji bili 180 u minuti. I onda mi se odjednom samo preko noci sve poslozilo i nista mi nije bilo bitno nego da ostanem trudna. A kad sam se suocila sa svojom dijagnozom - niski amh tj smanjena rezerva jajnih stanica, jedini strah kojeg imam je da ne uspijem ostvariti trudnocu. Nema te fizicke boli zbog koje bi odustala od procesa. A to je znak da sam potpuno spremna.
    Ne znam koliko imas godina iako ni godine nisu pokazatelj spremnosti, svatko ima neki svoj ritam. Ali ovaj proces je sam od sebe jako tezak i ako to nije tvoja želja u pravom smislu, jako tesko ce sve to ici. Tko ti radi pritisak? Partner? Roditelji?

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.