Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jube2

    Jube2

    Broj poruka: 380

    Prijavi adminu

    Fashionisica sretno u novom krugu 😜💓 
    Cure ja gledam te penove, pa u svakom ostane dosta lijeka… Jeste primjetile. Pa sigurno 50 ostane….

    🍒39 🦁45
    2022. 👶
    2023. AMH 2,1
    5/23 stimulacija, ET 2x3dn, beta 😞

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 917

    Prijavi adminu

    Fashionista

    Vjeverice strasno mi je zao! 😢😢 Shvacam kako se sada osjecas i strasno je ali nadam se da ces negdje u dubini sebe pronaci snage za dalje no ako ne i to je odluka kojace ti donjeti mir i spokoj, to je onda najbolja odluka! ❤️
    HopePUPO neka se mrvice prime cvrstoooo!! 💪🏻💖
    Stela vrhunska beta wooohoo! 🎉 Jedva cekanje ultrazvuka! Tek za dva tjedna, jel to sandard praksa?
    Sanimeni je zadnja doc rekla kad smo uzimali Prolutex da on povecava sansu samo za 2% vise, ja sam se bas isto iznenadils misleci kao da uzimamo zlato! 🙈
    Jel pijes ciklice i ananasice? 😉
    Npelicekreceees uskorooo yuhuu! 👏🏻🎉
    Dobro dosle nove cure!
    ——
    Ja sutra pocinjem piti Duphaston3x dnevno nekih tjedan i pol kako bi malo oduzili dolazak mjesecnice zbog putovanja na kojem cu biti cijeli iduci tjedan pa kad se vratim i dode menga, krecemo u postupak! 💪🏻


    Kad bi povecavao šansu za trudnoću i 1% ja bih pristala uzimati, jer 1% od ovog 1% od onog i nakupi se toga 😂, zezam se 😂. Meni je dr propisao prolutex jer inače prokrvarim pod utricima puno prije bete pa da bude podrška lutealnoj fazi i žutom tijelu, a tako mozda moze malo utjecati kod receptivnosti endometrija i zaista otkako ga koristim nema krvarenja pod terapijom. Moram priznati da ovaj put nisam pila sok od cikle niti jela ananas 🙈, osim pola cikle ujutro u smoothie ali to je ništa, zato od danas se nalijevam njome , i ananas je tu 😁
    Super, i ti brzo kreces 🥳, gdje ste u postupku ?

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/2020 gonal 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/2021 gonal 13js ET 2bc❌️
    FET 03/2021 2bc❌️
    3.Ivf 06/ 2021 pergoveris/gonal 14js ET 1bc❌️
    FET 01/2022 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/2022 Ovaleap 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/2022 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/2023 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility Gonal/Menopur 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 917

    Prijavi adminu

    Jube2

    Fashionisica sretno u novom krugu 😜💓
    Cure ja gledam te penove, pa u svakom ostane dosta lijeka… Jeste primjetile. Pa sigurno 50 ostane….


    I 100ij ostane provjereno ako imaš pen od 900, u manjim ponovima manje ostane.
    Naštimaš si dozu koju trebaš dati, bez obzira koliko lijeka je ostalo i ona stane sa odbrojavanjem kad dođe do kraja sa lijekom, a onda iz drugog pena “namiriš” ostatak, tako mi je sad sestrica u klinici davala 😃

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/2020 gonal 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/2021 gonal 13js ET 2bc❌️
    FET 03/2021 2bc❌️
    3.Ivf 06/ 2021 pergoveris/gonal 14js ET 1bc❌️
    FET 01/2022 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/2022 Ovaleap 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/2022 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/2023 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility Gonal/Menopur 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Maslačak: ginupisi@kbsplit.hr 
    Navedi kod kojeg dr. želiš konzultacije ako znaš koga ćeš ili traži najbrži termin. Brzo odgovaraju.

  • Avatar Fashionista

    Fashionista

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Saniii

    Fashionista

    Vjeverice strasno mi je zao! 😢😢 Shvacam kako se sada osjecas i strasno je ali nadam se da ces negdje u dubini sebe pronaci snage za dalje no ako ne i to je odluka kojace ti donjeti mir i spokoj, to je onda najbolja odluka! ❤️
    HopePUPO neka se mrvice prime cvrstoooo!! 💪🏻💖
    Stela vrhunska beta wooohoo! 🎉 Jedva cekanje ultrazvuka! Tek za dva tjedna, jel to sandard praksa?
    Sanimeni je zadnja doc rekla kad smo uzimali Prolutex da on povecava sansu samo za 2% vise, ja sam se bas isto iznenadils misleci kao da uzimamo zlato! 🙈
    Jel pijes ciklice i ananasice? 😉
    Npelicekreceees uskorooo yuhuu! 👏🏻🎉
    Dobro dosle nove cure!
    ——
    Ja sutra pocinjem piti Duphaston3x dnevno nekih tjedan i pol kako bi malo oduzili dolazak mjesecnice zbog putovanja na kojem cu biti cijeli iduci tjedan pa kad se vratim i dode menga, krecemo u postupak! 💪🏻

    Kad bi povecavao šansu za trudnoću i 1% ja bih pristala uzimati, jer 1% od ovog 1% od onog i nakupi se toga 😂, zezam se 😂. Meni je dr propisao prolutex jer inače prokrvarim pod utricima puno prije bete pa da bude podrška lutealnoj fazi i žutom tijelu, a tako mozda moze malo utjecati kod receptivnosti endometrija i zaista otkako ga koristim nema krvarenja pod terapijom. Moram priznati da ovaj put nisam pila sok od cikle niti jela ananas 🙈, osim pola cikle ujutro u smoothie ali to je ništa, zato od danas se nalijevam njome , i ananas je tu 😁
    Super, i ti brzo kreces 🥳, gdje ste u postupku ?


    Ajde ajde poguraj to malo sa ciklom i ananasom jos 💪🏻😉
    Kod dr. A! 😍
    Jube hvala! 🎉

    👱🏻‍♀️ 39 💁🏻‍♂️ 37
    Anti-Tg / Anti-TPO /IR / blagi uterus septum i Tshape
    2020. 6+3💔/ 2021. 8+2💔
    10/22 ISCI gonal 300 + ORG = 3x🥚❌
    12/22 ISCI letrozol + menopur = 3x🥚/ 1x 🐧 ❌
    6/23 Alea Fertility ➡️ISCI gonal 150 + cetrotide = 6x🥚/ 3x 🐧
    8/23 pr FET: 1x bl ❤️ beta: 11.dn 420, 13.dn 937/1. uzv 5+3 titraji, 2.uzv 6+5 otkucaji 💖 girl
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ancicaa23

    ancicaa23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Cure pozdrav svima,ja sam totalno nova u svemu i stalno vas citam bas dizete moral.Meni je ovo prvi stimulirani i molim vas za podršku i pozitivne misli.Svima sve najbolje i da vam se ostvare trudnoce..❤️

    💃30 AHM 8,7
    🕺34 asthenozoospermia
    Dva prirodna postupka,prvi ❌ cistican folikul,drugi prekasno dosla ❌.
    Krenuli na prvi stimulirani postupak u vinogradsku..
    Gonal od drugog dana ciklusa 250,citrotide i od 5.do 11. dc.
    Ovitrelle stoperica 11 dc.
    12 dc nista.
    05.06.23 -13 dc punckija-3 jajne stanice
    😊

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Draga Vjeverice jako mi je žao 😭 osjećam i razumijem tvoju bol.
    Potpuno te podržavam u odluci da je ovo kraj tvoje mpo borbe. Dobro si se borila i dala si sve od sebe a to je najvažnije. Priroda je ipak jača ili jednostavno nije bila volja Božja. A koliko god ludo zvučalo život bez djece je prekrasan. Tvoje vrijeme je samo tvoje a život kao život ako ti nije ispunjen bez djece neće ti ga ni djeca ispuniti. Ti i muž imate sve uvijete za pravu sreću, daj Boze zdravlja i mir. Sretno ti u ostatku tvog lijepog i ispunjenog života 💞🌷

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Jube2

    Jube2

    Broj poruka: 380

    Prijavi adminu

    Saniii

    Jube2

    Fashionisica sretno u novom krugu 😜💓
    Cure ja gledam te penove, pa u svakom ostane dosta lijeka… Jeste primjetile. Pa sigurno 50 ostane….

    I 100ij ostane provjereno ako imaš pen od 900, u manjim ponovima manje ostane.
    Naštimaš si dozu koju trebaš dati, bez obzira koliko lijeka je ostalo i ona stane sa odbrojavanjem kad dođe do kraja sa lijekom, a onda iz drugog pena “namiriš” ostatak, tako mi je sad sestrica u klinici davala 😃


    Ti se salis, e pa da sam barem ranije pitala, stvarno puno ostane 😬 a ja se ne usudim to cijediti. Ali ono geldasm danas i okom (a corava sam) vidim koliko je ostalo!! I tako u 3 pena!! Ja bacila 100 eur lijeka 🥴🥴

    🍒39 🦁45
    2022. 👶
    2023. AMH 2,1
    5/23 stimulacija, ET 2x3dn, beta 😞

  • Avatar Jube2

    Jube2

    Broj poruka: 380

    Prijavi adminu

    Ancicaa biti ce ti zabavno ovdje kratiti dane do postupka, pa do bete i tako… Sretno 💕

    🍒39 🦁45
    2022. 👶
    2023. AMH 2,1
    5/23 stimulacija, ET 2x3dn, beta 😞

  • Avatar ancicaa23

    ancicaa23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Jube2

    Ancicaa biti ce ti zabavno ovdje kratiti dane do postupka, pa do bete i tako… Sretno 💕


    Hvala ti,ja vas danima citam ….
    Nervoza,trema nesanica sve mi se skupilo …Daj boze da bude nesto a ako ne,idemo dalje🤷
    Uglavnom nema predaje..

    💃30 AHM 8,7
    🕺34 asthenozoospermia
    Dva prirodna postupka,prvi ❌ cistican folikul,drugi prekasno dosla ❌.
    Krenuli na prvi stimulirani postupak u vinogradsku..
    Gonal od drugog dana ciklusa 250,citrotide i od 5.do 11. dc.
    Ovitrelle stoperica 11 dc.
    12 dc nista.
    05.06.23 -13 dc punckija-3 jajne stanice
    😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.