Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Razumna

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    I mene je baš nedavno isto svrbilo.. ali je prošlo za 2 dana. Pretpostavljam od vaginaleta. Mislim nije da se ne perem 😅 Na sreću nije mi trebalo ništa više. Ako ništa pitaj u ljekarni, sigurno će ti nešto preporučit.

    Ma isla sam u ljekarnu ona tamo ne zeli nista dati bez preporuke ginekologa, pa mi preporucila neku kremu sa hijaluronom za suhocu ili kokosovo ulje 🤦🏻‍♀️ Ma zvat cu kliniku ujutro.
    Hvala ti 🙂

    Evo i mene sa moje babe savjetima.
    U času tople vode stavi 5 žlica alkoholnog octa.
    I sa tim se isplahni. Prolazi svrab i ne vraća se.
    Mene su isto bili dotukli ultruci, malo me svrbilo i ja ja si složila taj čarobni napitak i riješen problem. Ako svrbi i dalje ponoviti postupak ali dodati 10 žlica octa, pa dok ne pogodis. Fakat djeluje. Osjećaj ugode zagarantiran 😂

    Zahvaljujem na savjetu, isprobat cu veceras prije spavanja 😂


    Nema na čemu, ali ne svrbi bas tebe inače bi već bila na kadi 😂 Btw kad sam bila na ultricima razvila sam posebnu metodu istiranja, pranja. Sjednem na kadu jedna noga nutra druga van i tako se pod perem inače moram obadvije noge stalno močiti pa brisati, a stalno sam se prala 😂.
    Bebolina i ostale cure hvala na odgovorima 🥰. 
    Ulazim na forum samo radi biljche i njenog testa

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Love83

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..


    Ajme ta svrbež i pečenje me unistilo zadnjih mjeseci, sad sam neko vrijeme mirna i pijem probiotik..nisam sigurna za canesten i trudnoću ali ima nešto za trudnice, ako ti je ginekolog nedostupan odi u ljekarnu i pitaj, reci će ti šta mogu trudnice..ne brini..i gljivice su bezopasne ali smetaju ajme i trudnice su sklonije im zbog hormona i svega.. odi  u ljekarnu, nemoj se prati kamilicom i nemoj previše se prati, jer ispiranje uništava prirodni ph rodnice

    🙋‍♀️Amh 17,9 ; MTHFR, Heterozigot Pai-1, 4G/4G, trombofilija💉

    🙋‍♂️normo
    2011. Curica - prirodno
    11/22. Aspiracija, 8 folikula, 4 blastice
    11/22 ET 2 blastice - ❌️
    01/23 prirodni FET 2 blastice -biokemijska ❌️
    02/23 aspiracija, 9 folikula, 6 trodnevnih
    02/23 ET 2 trodnevna - biokemijska ❌️
    4/2023 FET 2 smrzlića ❌️
    7/2023 histeroskopija✔️
    08/2023 FET, 13dnt beta 310,15dnt beta 808, 31.08. 1.Uzv❤️, 08.09. 2Uzv❤️

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Razumna

    PBTAB

    Razumna

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    I mene je baš nedavno isto svrbilo.. ali je prošlo za 2 dana. Pretpostavljam od vaginaleta. Mislim nije da se ne perem 😅 Na sreću nije mi trebalo ništa više. Ako ništa pitaj u ljekarni, sigurno će ti nešto preporučit.

    Ma isla sam u ljekarnu ona tamo ne zeli nista dati bez preporuke ginekologa, pa mi preporucila neku kremu sa hijaluronom za suhocu ili kokosovo ulje 🤦🏻‍♀️ Ma zvat cu kliniku ujutro.
    Hvala ti 🙂

    Evo i mene sa moje babe savjetima.
    U času tople vode stavi 5 žlica alkoholnog octa.
    I sa tim se isplahni. Prolazi svrab i ne vraća se.
    Mene su isto bili dotukli ultruci, malo me svrbilo i ja ja si složila taj čarobni napitak i riješen problem. Ako svrbi i dalje ponoviti postupak ali dodati 10 žlica octa, pa dok ne pogodis. Fakat djeluje. Osjećaj ugode zagarantiran 😂

    Zahvaljujem na savjetu, isprobat cu veceras prije spavanja 😂

    Nema na čemu, ali ne svrbi bas tebe inače bi već bila na kadi 😂 Btw kad sam bila na ultricima razvila sam posebnu metodu istiranja, pranja. Sjednem na kadu jedna noga nutra druga van i tako se pod perem inače moram obadvije noge stalno močiti pa brisati, a stalno sam se prala 😂.
    Bebolina i ostale cure hvala na odgovorima 🥰.
    Ulazim na forum samo radi biljche i njenog testa


    Koja si ti komedija od žene 😂😂
    Nemam kadu imam kabinu pa moram cijela unutra 😂😂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Biljche

    Biljche

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Razumna

    biljche

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]

    Pa kud ovaj test 🙈 bolje slikaj molim


    Ma svaka slika ispadne ovako.
    Ma nema tu ničega.
    10 dnt 2 blastice bi trebalo biti plavoooo…..
    Ovdje ni p od plavog 
    Sutra vadim betu reda radi ali ne ginu mi suze i bol  ovih dana OPET 😭

    🙎‍♂️ 47 sve ✅️, 👩 39 endometrioza Klinika : Vinogradska
    11/2019 IUI -AIH, beta ❌️
    01/2020 IUI -AIH, beta ❌️
    03/2020 IUI -AIH, beta❌️
    09/2020 1.IVF transfer 2 blastice, beta ❌️
    01/2021 2.IVF 5 blastica, freeze all
    03/2021 operacija lijevog jajnika , endometrioza
    05/2021 FET 1 blastice, beta ❌️ , 06/2021 FET 2 blastice, beta ❌️, 09/2021 FET 2 blastice, beta❌️
    06/ 2022 3.IVF transfer 2 trodnevna, beta ❌️
    11/2022 prirodni IVF - negativna aspiracija
    03/2023 4.IVF 2 blastice, beta ❌️, 1 🐧

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Love83

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    Ajme ta svrbež i pečenje me unistilo zadnjih mjeseci, sad sam neko vrijeme mirna i pijem probiotik..nisam sigurna za canesten i trudnoću ali ima nešto za trudnice, ako ti je ginekolog nedostupan odi u ljekarnu i pitaj, reci će ti šta mogu trudnice..ne brini..i gljivice su bezopasne ali smetaju ajme i trudnice su sklonije im zbog hormona i svega.. odi u ljekarnu, nemoj se prati kamilicom i nemoj previše se prati, jer ispiranje uništava prirodni ph rodnice


    Ma bila sam u ljekarni žena mi ne želi nis dati jer nije sigurna, kaze da moram pitati ginekologa, preporučila mi neki hijaluron i kokosovo ulje 🤦🏻‍♀️
    Pricekat cu do sutra, odgovorit ce mi na mail.
    Hvala ti 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Fashionista

    Fashionista

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    biljche

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]


    Pa izgleda kao da se nazire crta! 
    Jel ju ti vidis golim okom, na slikama se uvijek manje vidi.
    Kud bas taj test joooj nisu oni dobri za ovo rano pokazivanje. 🙈

    👱🏻‍♀️ 39 💁🏻‍♂️ 37
    Anti-Tg / Anti-TPO /IR / blagi uterus septum i Tshape
    2020. 6+3💔/ 2021. 8+2💔
    10/22 ISCI gonal 300 + ORG = 3x🥚❌
    12/22 ISCI letrozol + menopur = 3x🥚/ 1x 🐧 ❌
    6/23 Alea Fertility ➡️ISCI gonal 150 + cetrotide = 6x🥚/ 3x 🐧
    8/23 pr FET: 1x bl ❤️ beta: 11.dn 420, 13.dn 937/1. uzv 5+3 titraji, 2.uzv 6+5 otkucaji 💖 girl
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Biljche

    Biljche

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Fashionista

    biljche

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]

    Pa izgleda kao da se nazire crta!
    Jel ju ti vidis golim okom, na slikama se uvijek manje vidi.
    Kud bas taj test joooj nisu oni dobri za ovo rano pokazivanje. 🙈


    Pa da i meni se naziralo. A onda sam rekla mužu da pogleda jer on ne zna gdje to treba biti i odmah mi je rekao da mu se čini da vidi nešto.
    A zašto taj?
    On ga je kupioooooooo 😭😭😭😭😭
    Nije bio onaj koji sam htjela i ova mu uvaljala Clearblue.
    Al to je tak slabo da sad više ništa ne vidim

    🙎‍♂️ 47 sve ✅️, 👩 39 endometrioza Klinika : Vinogradska
    11/2019 IUI -AIH, beta ❌️
    01/2020 IUI -AIH, beta ❌️
    03/2020 IUI -AIH, beta❌️
    09/2020 1.IVF transfer 2 blastice, beta ❌️
    01/2021 2.IVF 5 blastica, freeze all
    03/2021 operacija lijevog jajnika , endometrioza
    05/2021 FET 1 blastice, beta ❌️ , 06/2021 FET 2 blastice, beta ❌️, 09/2021 FET 2 blastice, beta❌️
    06/ 2022 3.IVF transfer 2 trodnevna, beta ❌️
    11/2022 prirodni IVF - negativna aspiracija
    03/2023 4.IVF 2 blastice, beta ❌️, 1 🐧

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1261

    Prijavi adminu

    biljche

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]


    Ja kao da nešto vidim ali nisam sigurna dali je do loše slike ili mojih očiju 😅 i ovaj ludi test ne valja nis
    Beta će sutra bit pozitivna 🤗🤞🙏

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar Fashionista

    Fashionista

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    biljche

    Fashionista

    biljche

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]

    Pa izgleda kao da se nazire crta!
    Jel ju ti vidis golim okom, na slikama se uvijek manje vidi.
    Kud bas taj test joooj nisu oni dobri za ovo rano pokazivanje. 🙈

    Pa da i meni se naziralo. A onda sam rekla mužu da pogleda jer on ne zna gdje to treba biti i odmah mi je rekao da mu se čini da vidi nešto.
    A zašto taj?
    On ga je kupioooooooo 😭😭😭😭😭
    Nije bio onaj koji sam htjela i ova mu uvaljala Clearblue.
    Al to je tak slabo da sad više ništa ne vidim


    Jao znam tako je nama bilo 2 puta sa istim tim tako rano 10 dan i potrgali oci! 😭 Zato kazemo kud bas taj jer budu zeznuti za tako rano otkrivanje. Sljedeci dan nam bilo bez crte 😥 u oba ivfa tako i to nam nikad nije jasno zasto. Ili nisu dobri ti testovi za tako jako rano otkrivanje ili nezz sta je u pitanju. 🙈 Bolje su trakice iz Milera. Nadam se da ce beta biti dobra sutra! 🤞🏻🤞🏻💖 

    👱🏻‍♀️ 39 💁🏻‍♂️ 37
    Anti-Tg / Anti-TPO /IR / blagi uterus septum i Tshape
    2020. 6+3💔/ 2021. 8+2💔
    10/22 ISCI gonal 300 + ORG = 3x🥚❌
    12/22 ISCI letrozol + menopur = 3x🥚/ 1x 🐧 ❌
    6/23 Alea Fertility ➡️ISCI gonal 150 + cetrotide = 6x🥚/ 3x 🐧
    8/23 pr FET: 1x bl ❤️ beta: 11.dn 420, 13.dn 937/1. uzv 5+3 titraji, 2.uzv 6+5 otkucaji 💖 girl
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 887

    Prijavi adminu

    Bebolina, nemoj ni slučajno da te moj rezultat obeshrabri, sve smo mi slučaj za sebe.. vadiš betu baš na moj rođendan 🤗 navijam da bude velika 💪

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje amniocenteze ⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.