Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1261

    Prijavi adminu

    biljche

    Fashionista

    Mehro

    biljche

    Evo ja poslala muža po test u ljekarnu….

    Sutra beta…. nisam izdržala…
    Šta bude biti će

    Javi nam rezultate!!

    Ostale pupice kako ste? Ja danas skoro nikakve simptome ne osjetim, kao da se smanjuju svaki dan 🤷‍♀️. Nekako sam izgubila nadu da nam je uspjelo iskreno. Ne mora biti, ali eto, nekako ne vjerujem 🤷‍♀️.

    Ne mora biti draga joj, nekako mislim da ti je to super simptom, evo meni bas obrnuto, prije sat vremena poceo neki pritisak dolje u trbuhu dok lezim i sjedim, kao neka vrucina i pritisak, ne svida mi se to nikako..
    Biljechesretno sa testom ! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Hvala 🙏
    Brzo ja javim rezultat samo muž se nikak dovući iz ljekarne.
    Poslala ja njega i po burek,naranče,jogurt, Jaffa brownie… 🤣🤣


    Hahahah svega 😅 tako i treba. 
    Sretno sa testoom 🤗🤗❤️❤️

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar Biljche

    Biljche

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    NPelica

    biljche

    Fashionista

    Mehro

    biljche

    Evo ja poslala muža po test u ljekarnu….

    Sutra beta…. nisam izdržala…
    Šta bude biti će

    Javi nam rezultate!!

    Ostale pupice kako ste? Ja danas skoro nikakve simptome ne osjetim, kao da se smanjuju svaki dan 🤷‍♀️. Nekako sam izgubila nadu da nam je uspjelo iskreno. Ne mora biti, ali eto, nekako ne vjerujem 🤷‍♀️.

    Ne mora biti draga joj, nekako mislim da ti je to super simptom, evo meni bas obrnuto, prije sat vremena poceo neki pritisak dolje u trbuhu dok lezim i sjedim, kao neka vrucina i pritisak, ne svida mi se to nikako..
    Biljechesretno sa testom ! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Hvala 🙏
    Brzo ja javim rezultat samo muž se nikak dovući iz ljekarne.
    Poslala ja njega i po burek,naranče,jogurt, Jaffa brownie… 🤣🤣

    Hahahah svega 😅 tako i treba.
    Sretno sa testoom 🤗🤗❤️❤️


    Hvala 🤗🥰❤️
    A čim je spomenuo dućan ja navalila 🤣🤣🤣
    Možda simptom 🤔😉🫢

    🙎‍♂️ 47 sve ✅️, 👩 39 endometrioza Klinika : Vinogradska
    11/2019 IUI -AIH, beta ❌️
    01/2020 IUI -AIH, beta ❌️
    03/2020 IUI -AIH, beta❌️
    09/2020 1.IVF transfer 2 blastice, beta ❌️
    01/2021 2.IVF 5 blastica, freeze all
    03/2021 operacija lijevog jajnika , endometrioza
    05/2021 FET 1 blastice, beta ❌️ , 06/2021 FET 2 blastice, beta ❌️, 09/2021 FET 2 blastice, beta❌️
    06/ 2022 3.IVF transfer 2 trodnevna, beta ❌️
    11/2022 prirodni IVF - negativna aspiracija
    03/2023 4.IVF 2 blastice, beta ❌️, 1 🐧

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    biljche

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    Šta piše na uputama Canestena? Jel smiju trudnice? Možda ti je imunitet oslabio što vjerovatno je jer si trudna. Možda su gljivice. Ja ne bi kamilicu jer mi je jednom to razbuktalo situaciju dolje koja je nastala od antibiotika Ceporexa


    Pise da sastojak koji se nalazi u canestenu smiju trudnice ali u dogovoru sa gin. Poslala sam mail pa cu vidjet sto ce reci…i nazvat cu kliniku ujutro sutra pa njih pitati kaj da kupim. 

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..


    Peri se dolje samo toplom vodom, bez ikakvih sapuna za intimnu njegu, ako treba i 2 puta dnevno. Mijenjaj donji veš 2x dnevno, a po potrebi i više. Neka ti donji veš bude od pamuka i ne nosi uloške. Možda su gljivice, onda ne znam dal će ti ovo pomoć, al mene je isto svrbilo i riješila sam se toga ovom metodom kako sam ti napisala.
    Jurky, žao mi je za betu, samo hrabro dalje!
    Razumna, evo konačno krećeš, neka ovaj put bude pravi zametak 🤞

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    NPelica

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    I mene je baš nedavno isto svrbilo.. ali je prošlo za 2 dana. Pretpostavljam od vaginaleta. Mislim nije da se ne perem 😅 Na sreću nije mi trebalo ništa više. Ako ništa pitaj u ljekarni, sigurno će ti nešto preporučit.


    Ma isla sam u ljekarnu ona tamo ne zeli nista dati bez preporuke ginekologa, pa mi preporucila neku kremu sa hijaluronom za suhocu ili kokosovo ulje 🤦🏻‍♀️ Ma zvat cu kliniku ujutro.
    Hvala ti 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    Peri se dolje samo toplom vodom, bez ikakvih sapuna za intimnu njegu, ako treba i 2 puta dnevno. Mijenjaj donji veš 2x dnevno, a po potrebi i više. Neka ti donji veš bude od pamuka i ne nosi uloške. Možda su gljivice, onda ne znam dal će ti ovo pomoć, al mene je isto svrbilo i riješila sam se toga ovom metodom kako sam ti napisala.
    Jurky, žao mi je za betu, samo hrabro dalje!
    Razumna, evo konačno krećeš, neka ovaj put bude pravi zametak 🤞


    Draga moja to sam i radila, samo topla voda bez icega, mijenjam ves 2x dnevno, ne nosim uloske, i jucer sam se slucajno oprala becutan šamponom za djecu i eto ga na 😂 nadam se da nije nis, sestra je u trudnoci stalno imala gljivice i stalno se mazala pa kaze da ne brinem 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    I mene je baš nedavno isto svrbilo.. ali je prošlo za 2 dana. Pretpostavljam od vaginaleta. Mislim nije da se ne perem 😅 Na sreću nije mi trebalo ništa više. Ako ništa pitaj u ljekarni, sigurno će ti nešto preporučit.

    Ma isla sam u ljekarnu ona tamo ne zeli nista dati bez preporuke ginekologa, pa mi preporucila neku kremu sa hijaluronom za suhocu ili kokosovo ulje 🤦🏻‍♀️ Ma zvat cu kliniku ujutro.
    Hvala ti 🙂


    Evo i mene sa moje babe savjetima. 
    U času tople vode stavi 5 žlica alkoholnog octa.
    I sa tim se isplahni. Prolazi svrab i ne vraća se. 
    Mene su isto bili dotukli ultruci, malo me svrbilo i ja ja  si složila taj čarobni napitak i riješen problem. Ako svrbi i dalje ponoviti postupak ali dodati 10 žlica octa, pa dok ne pogodis. Fakat djeluje. Osjećaj ugode zagarantiran 😂

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Razumna

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Drage moje, imam pitanje a i trebao bi mi savjet, naime počelo me svrbiti dolje, nije strašno ali osjetim. Eh, sada, prije sam znala kupiti canesten kremu i mazati dan dva i proslo bi, jel mogu to i sada dok sam trudna? Poslala sam mail ginekologu ali radi tek sutra popodne a za termin se mogu naruciti tek sljed tjedan ako i tada, pa molim Vas za savjet sto da kupim. Dok sam bila dijete mama bi me prala gazom i kamilicom i mazala masti za bebinu guzu, to sam napravila ali sumnjam da ce imati nekog ucinka..

    I mene je baš nedavno isto svrbilo.. ali je prošlo za 2 dana. Pretpostavljam od vaginaleta. Mislim nije da se ne perem 😅 Na sreću nije mi trebalo ništa više. Ako ništa pitaj u ljekarni, sigurno će ti nešto preporučit.

    Ma isla sam u ljekarnu ona tamo ne zeli nista dati bez preporuke ginekologa, pa mi preporucila neku kremu sa hijaluronom za suhocu ili kokosovo ulje 🤦🏻‍♀️ Ma zvat cu kliniku ujutro.
    Hvala ti 🙂

    Evo i mene sa moje babe savjetima.
    U času tople vode stavi 5 žlica alkoholnog octa.
    I sa tim se isplahni. Prolazi svrab i ne vraća se.
    Mene su isto bili dotukli ultruci, malo me svrbilo i ja ja si složila taj čarobni napitak i riješen problem. Ako svrbi i dalje ponoviti postupak ali dodati 10 žlica octa, pa dok ne pogodis. Fakat djeluje. Osjećaj ugode zagarantiran 😂


    Zahvaljujem na savjetu, isprobat cu veceras prije spavanja 😂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Biljche

    Biljche

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]

    🙎‍♂️ 47 sve ✅️, 👩 39 endometrioza Klinika : Vinogradska
    11/2019 IUI -AIH, beta ❌️
    01/2020 IUI -AIH, beta ❌️
    03/2020 IUI -AIH, beta❌️
    09/2020 1.IVF transfer 2 blastice, beta ❌️
    01/2021 2.IVF 5 blastica, freeze all
    03/2021 operacija lijevog jajnika , endometrioza
    05/2021 FET 1 blastice, beta ❌️ , 06/2021 FET 2 blastice, beta ❌️, 09/2021 FET 2 blastice, beta❌️
    06/ 2022 3.IVF transfer 2 trodnevna, beta ❌️
    11/2022 prirodni IVF - negativna aspiracija
    03/2023 4.IVF 2 blastice, beta ❌️, 1 🐧

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    biljche

    cure evo mene s testom…
    Ja mislim da nema ništa.
    Molim pogledajte Vi
    https://ibb.co/qDPgVjw [ibb.co]


    Pa kud ovaj test 🙈 bolje slikaj molim

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.