Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jabuka89

Broj poruka: 37

Prijavi adminu

Coco24

Meni prvi UZV gotov, sve ok i krećemoo u postupak, dobila decortin 5mg 1x1. Amh 29

Vidim da vam piše u potpisu da imate autoimunu uritkariju. Par godina mi se pojavljivala uritkarija na hladno,a u trudnoći mi je izbila po cijelom tijelu  ali ne od hladnoće već od vrućine znoja užas je bilo i po trbuhu na strijama plakala sam kakva sam bila..a i možda je nešto drugo bilo pokretač. Zanima me što su vama rekli dali to smeta za trudnoću vjerujem da da cim je u potpisu.?

Asli 🌼

Broj poruka: 422

Prijavi adminu

https://ibb.co/1MJNPTv [ibb.co]
    Cure šaljem fotku s popisom pretraga u okviru obrade primarne i sekundarne neplodnosti. Popis sam dobila od dr. u Petrovoj nakon prvog neuspješnog postupka. Dr. mi je zaokružila ovaj dio za trombofiliju, pa ako netko ima problema s dobivanjem uputnica može si isprintati ovo 🤭

🙋🏻‍♀️ 28 ✔️ 🙋🏻‍♂️40 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma

⭐ Miss_Ivy ⭐

Broj poruka: 732

Prijavi adminu

Zg123 nek se cvrsto prime!!
    Domleon ja sam bez suplemenata. Uzimam samo folacin i d vitamin, makar ga nisam provjeravala. Koliko sam shvatila, suplementi sada nisu bitni. I da, papam brazilske oraščiće. Jako uzbuđena, već sam spakirala spavaćicu i papuče 😀

👩 37 AMH 8.2 pmol/L, FSH 7.8, LH 2.
    👨 37 Normo
    *1/20 - početak našeg pokušavanja
    *04/21 IVF Petrova (Menopur + Cetrotide, Ovitrelle), 9js, 3 blastice. 1 blastica vraćena - biokemijska ❎
    Čekanje na FET mjesecima - upala mjehura, komplikacije nakon nje, pa korona..
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧

Kacusha🍁🍂

Broj poruka: 768

Prijavi adminu

Zg sretno!!! 🌈🍀

👱‍♀️37g, 👨‍🦰30g, 👩‍❤️‍💋‍👨1,5g, pokušavamo 2,5g
    👱‍♀️AMH 3,79pmol/l, TSH 0,92, LH 6,0, FSH 7,5, histero ok, NK stanice ++
    👨‍🦰 Oligoasthenozoospermia, konc 14mil/ml
    1. ICSI Poliklinika Škvorc 12mj. 🎄, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle, ET 2 morule 26.12.,➖
    FET 16.3 ➖
    2. IVF/ICSI Ovaleap 225iu, Orgalutran 💉, Ovitrelle 28.5. ET blasto ➖, ❄️❄️ FET 14.9 ➖, ❄️ FET 12.10 ➕ izvanmaternična, uklonjen lijevi jajovod

Kacusha🍁🍂

Broj poruka: 768

Prijavi adminu

⭐ Miss_Ivy ⭐

Zg123 nek se cvrsto prime!!
    Domleon ja sam bez suplemenata. Uzimam samo folacin i d vitamin, makar ga nisam provjeravala. Koliko sam shvatila, suplementi sada nisu bitni. I da, papam brazilske oraščiće. Jako uzbuđena, već sam spakirala spavaćicu i papuče 😀

Jos malo 😍

👱‍♀️37g, 👨‍🦰30g, 👩‍❤️‍💋‍👨1,5g, pokušavamo 2,5g
    👱‍♀️AMH 3,79pmol/l, TSH 0,92, LH 6,0, FSH 7,5, histero ok, NK stanice ++
    👨‍🦰 Oligoasthenozoospermia, konc 14mil/ml
    1. ICSI Poliklinika Škvorc 12mj. 🎄, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle, ET 2 morule 26.12.,➖
    FET 16.3 ➖
    2. IVF/ICSI Ovaleap 225iu, Orgalutran 💉, Ovitrelle 28.5. ET blasto ➖, ❄️❄️ FET 14.9 ➖, ❄️ FET 12.10 ➕ izvanmaternična, uklonjen lijevi jajovod

Anči 💕

Broj poruka: 4034

Prijavi adminu

Asli 🌼

Cure šaljem fotku s popisom pretraga u okviru obrade primarne i sekundarne neplodnosti. Popis sam dobila od dr. u Petrovoj nakon prvog neuspješnog postupka. Dr. mi je zaokružila ovaj dio za trombofiliju, pa ako netko ima problema s dobivanjem uputnica može si isprintati ovo 🤭

Hvalaa..sad cu sve zaokružit 😂😂

👩 1996 god.
    Sve ok,AMH 32
    🧑 1995. god
    Azoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle
    13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak 🤞

Andela111

Broj poruka: 2443

Prijavi adminu

Miss Ivy….jedva i ja čekam mogu misliti koja radost….mnogo mi je drago zbog tebe….tako i ja kupujem trenirke da nosim po Pragu sto udobnije…. 😂…. posto sam tamo 9 dana….

Ja 34 AMH2,6 pmol On 39 Savršen 1. IUI.02.21.BetaPlus✖️ 1.IVF-04/21-Stimulirani- vracen osmostanicni-Beta 19 biohemijska.2.ICSI- 06/21 vracen sedmostanicni 26.07. opet plus i Biohemijska. 3.Donacija j.s. 11 mj 2021- Prag01.11- Dipherelin, od 10mj. Medrol 8mg. Dostinex0,5 Od15.11.Estrofem+Trental400+ Aspirin 100, Oestrogel 2,5

• petra30

Broj poruka: 483

Prijavi adminu

Anči 💕

Asli 🌼

Anči 😂👌! Ali dapace i ja sam spremila za kasnije🙈😂!

Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-35- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice❤️🤞6🐧
    1. beta-91 2.beta-204 3. beta-❌

Asli 🌼

Broj poruka: 422

Prijavi adminu

Anči 💕

Asli 🌼

Haha 😂😂😂 

🙋🏻‍♀️ 28 ✔️ 🙋🏻‍♂️40 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma

⭐ Miss_Ivy ⭐

Broj poruka: 732

Prijavi adminu

Anči 💕

⭐ Miss_Ivy ⭐

Anči 💕

⭐ Miss_Ivy ⭐

Sretno cure danas!
    Nika bas lijepo tamni testic

Kako si? Jesi uzbudena 🤭 jos malo 😍

Jesam draga moja! Jedva čekam
    Muž se malo počeo preznojavati na pomisao na 2 blastice
    Kako si ti, jesu prošle tegobe dole?

Bit ce to ljep božićni poklon 🥰❤️
    Skoro se sve smirilo, hvala Bogu

Da, božićni i rođendanski.. 26.12 mi je rođendan. Ništa mi drugo niti ne treba! 

👩 37 AMH 8.2 pmol/L, FSH 7.8, LH 2.
    👨 37 Normo
    *1/20 - početak našeg pokušavanja
    *04/21 IVF Petrova (Menopur + Cetrotide, Ovitrelle), 9js, 3 blastice. 1 blastica vraćena - biokemijska ❎
    Čekanje na FET mjesecima - upala mjehura, komplikacije nakon nje, pa korona..
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.