Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ladyluumeni u propalom postupku isfo nakon punkcije nisu dali progesteron da nastavim i u t ciklusu mi menga dosla 23dc. Ovo 16dc je zbilja prerano cini mi se jer stoperica moze malo ubrzati dolazak al sad bas tako ne znam. Svakako se nemoj vise kupat jer lako moguce da si od toga prokrvarila nema veze sto je proslo 5 dana, na mjestu uboda na jajnicima si imala otvorene rane koje je gibanje i morska voda mozda potaklo na ponovno krvarenje. Vidi ako traje vise dana mozda da se sutra javis u kliniku i provjeris. Transfer ti je iz nekog pametnog razloga odgodjen, ako si imala bolove trebala bi mirovati punkcija je zapravo operacija nije bezazleno.
    Mrva kod icsi se sporije u pocetku oslobadja hcg pa moze biti zaista da je rano. Pricekaj bolje srijedu za tocniji rezultat.


    Dobila sam.ipak :) to.jee menga bila..nadam se da je to.sad ok sve ..ili? :)

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Da i meni su super ove aplikacije, i na ovoj ima bas svesvaki tjedan opisuje razvoj pa taj tjedan kako se u zene mjenja dole, pa koji simptomi nastupaju, na sta bi trebalo bazirati prehranu, sta kao nije dobro u tom tjednu, pa usporesjuju bebu sa velicinom nwke prehrambene namirnice, pa velicina, tezina, pa trudnica moze pratiti svoje fizicke promjene, pa poslije kad dodju udarci bebice 😊, pa kontrakcije pred porodjaj ma svastaa,, ludilo, bas sto kaze Grizli jako je lijepo pa i onda imas osjecaj znas neasto ata se dole desava,. I ova moja je na engleskom. Bila sam skinula neku na hr al nije bas bila nesto na ovoj ima puno vise

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Hvala curke, ja poskidala sve aplikacije koje ste navele pa cu vidjet koja ce me se najvise dojmit🤗🥰😘


    Ma bravo, svako sebi nadje neato sto mu odgovara

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Izvadila briseve i krv za hepatitis i HIV, to se čeka tjedan dana, ne klamidiju 20… ginekologica me oprala da zašto odmah ivf, i ostala sam skroz zbunjena… jedni govore Jedno, drugi drugo….ja odlučila još ova 2 mj probati, ciljano odnose ( lh trakice) i onda ako me bude ništa, idem u rujnu… sad jesam li pametno odlučila ili ne, ne znam… oboje smo uzeli homeopatiju kod dr.Sadikovic iz Ljubuskog, i nastojim biti pozitivna! 
    Jedino sto sam još mislila, još jedno mišljenje u polikliniku Podobnik, sto kažete?

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pa ne idete vuky vi odmah na IVF. Vi idete doktoru koji je specijalist humane reprodukcije, a on ce ti mozda ordinirati za pocetak inseminaciju ili ciljane odnose pa ne razumijem komentar te doktorice. Idete specijalistu jer niste klinci i jer pokusavate bezuspjesno neko vrijeme, tko kaze da do dolaska na red kod specijalista necete biti trudni. 
    Da li ti se ona uopce ponudila raditi folikulometrije pa da pratite ovulaciju i imate ciljane odnose? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    vuky

    Izvadila briseve i krv za hepatitis i HIV, to se čeka tjedan dana, ne klamidiju 20… ginekologica me oprala da zašto odmah ivf, i ostala sam skroz zbunjena… jedni govore Jedno, drugi drugo….ja odlučila još ova 2 mj probati, ciljano odnose ( lh trakice) i onda ako me bude ništa, idem u rujnu… sad jesam li pametno odlučila ili ne, ne znam… oboje smo uzeli homeopatiju kod dr.Sadikovic iz Ljubuskog, i nastojim biti pozitivna!
    Jedino sto sam još mislila, još jedno mišljenje u polikliniku Podobnik, sto kažete?

    Koliko dugo pokušavate? Kad si mlada kažu zašto odmah na IVF? Kad dodjes u neke odredjene godine, kažu sto ste do sad čekali tako da 🙄 Bez obzira sto neki parovi nemaju dijagnozu i kakti sve je super, ako nakon dvije godine nema ništa, po meni pravo vrijeme za IVF. I to mislim za mladje parove. 
    Skinula i ja dvije tri app i svaka različito kaže 😂 po jednoj je 4+4, jednoj 4+5 a po jednoj čak 4+6 😂🤔

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Lilypie ahahja lakve au to aplikacije, skini ovu moju ili od Grizli one kazu tocno skoro su iste, moja je ljubicasta kockica unutra roza srce i u srcu beba, a na njenoj je zelwna kocka i u njoj 2 bjelaa stopala

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    skoljka

    Lilypie ahahja lakve au to aplikacije, skini ovu moju ili od Grizli one kazu tocno skoro su iste, moja je ljubicasta kockica unutra roza srce i u srcu beba, a na njenoj je zelwna kocka i u njoj 2 bjelaa stopala


    Pa jesam 😂😂😂 po Grizlinoj 4+5 a po tvojoj 4+6 🥴

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Ma nemoguce 🤣🤣🤣🤣🤣 meni na obje isto, i termin isti ma sve potpuno isto, i poklapa mi se sa uzv, da nisi na pogresno mjesto unijela datum zadnje menge

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Neće mi učiti fotografije. Uglavnom na obe je datum isti 18.06 zadnja M i predvidjeni datum poroda 24.03.2020 ali različiti dani 4. Tjedna

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.