Porodiljni za nezaposlene majke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gabrielle

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pa da papire dobijes od ginekologa i to treba njima u hzzo. 😊

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Oki, a naknada je prvih 6 mj 2300 tako nesto a onda drugih sest umanjena ili?? 

  • gabrielle

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ma godinu dana dobivas istu cifru samo se djeli na 2 djela, al to je nebitno da sada ne objasnjavam. Ugl dobivas godinu dana istu cifru (ako si nezaposlena).

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Curke evo svjeza info direktno iz hzzo, nije mi bilo mrsko pa sam navratila pitati.
    Unutar mjesec dana od rodjenja djeteta, potrebno je otici u maticni ured prijaviti rodjenje djeteta, automatski dijete stjece zdravstveno osiguranje, kod njih se odmah podnosi prijava za jednokratnu pomoc, dobiju sr papiri koji se nose na hzzo i predaju za porodiljnu naknadu koja se dobiva godinu dana od rodjenja djeteta koja iznosi 2300kn. Nije potrebno prije biti prijavljan na burzu, burza nema nikalke veze sa porodiljnom naknadom od hzzoa. Na hzzo nije potrebno donositi nikakvu dokumentaciju prije poroda, nego nakon poroda. 

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    💙✨🤴🏻✨💙

    Curke evo svjeza info direktno iz hzzo, nije mi bilo mrsko pa sam navratila pitati.
    Unutar mjesec dana od rodjenja djeteta, potrebno je otici u maticni ured prijaviti rodjenje djeteta, automatski dijete stjece zdravstveno osiguranje, kod njih se odmah podnosi prijava za jednokratnu pomoc, dobiju sr papiri koji se nose na hzzo i predaju za porodiljnu naknadu koja se dobiva godinu dana od rodjenja djeteta koja iznosi 2300kn. Nije potrebno prije biti prijavljan na burzu, burza nema nikalke veze sa porodiljnom naknadom od hzzoa. Na hzzo nije potrebno donositi nikakvu dokumentaciju prije poroda, nego nakon poroda.


    Hvalaaa na informacijii :) znaci sve se obavlja nakon poroda hehe to je odlicno :) 

  • Monika1222

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    lololulu23

    Znaci moramo imati zdrastveno i prebivaliste u Hrvatskoj :))


    Bok vidim da je starija objava,recite znate li ista vezano na duljinu prebivalista u hrvatskoj u toj istoj situaciji?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.