Porodiljni za nezaposlene majke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, ja koga god da san pitala u vezi ove teme svi govore da imamo pravo na porodiljnu naknadu, da biro nema veze sa Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje :) 

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Poslala sam meil na HZZO i odgovorili si mi ovako; 

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    lololulu23

    Poslala sam meil na HZZO i odgovorili si mi ovako;


  • Avatar Mirtasiric1

    Mirtasiric1

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    lololulu23

    lololulu23

    Poslala sam meil na HZZO i odgovorili si mi ovako;


    Nema odgovora 😊

  • gabrielle

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Da. Slazem se s vama. Meni je puno ljudi, od kojih i strucne osobe, reklo da biro i hzzo nemaju veze jedno s drugim. Ali zasto onda na njihovoj stranici pise da majka mora biti prijavljena na biro? Procitala sam da vrijedi i ako ste se prijavili na biro u roku 90 dana od zavrsetka srednje skole.

  • gabrielle

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    lololulu23 nije ti uhvatilo tekst. Probaj poslati opet da vidimo sta su ti odgovarili jer me bas zanima 😊

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Nije mi ucitalo sliku hahah, pa cu napisati, odgovorili su mi ovako: da osiguranica ima pravo na rodiljnu i roditeljsku brigu ako zakonski ispunjava uvjet prebivalista najmanje pet godina neprekidno (unazad od dana rodenja djeteta)…

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Znaci moramo imati zdrastveno i prebivaliste u Hrvatskoj :))

  • gabrielle

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Supeer 😄😄

  • lololulu23

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Daa, znaci tribamo samo 45 dana prije termina otvoriti porodiljni, tj ginekologica,idemo na zdrastveno sa papirima??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.