Porodiljna naknada

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • floki123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav, posto sam nova ovdje, pa mi treba mala pomoc oko neceg, ovo sad mi je prva trudnoca, i sad ne znam po ovom novom zakonu posto sam nezaposlena a nisam prijavljena na biro, ocu moc primat porodiljni? Tj neki kazu da cu moc svakako, a neki kazu da je to nemoguce zbog tog jer nisam na birou, kao ono moram se prijavit i moci cu, al je problem u tome sta sam ja skinuta sa biroa prije mozda 3-4mj jer nisam dosla na zakazani termin ;)

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    floki123

    pozdrav, posto sam nova ovdje, pa mi treba mala pomoc oko neceg, ovo sad mi je prva trudnoca, i sad ne znam po ovom novom zakonu posto sam nezaposlena a nisam prijavljena na biro, ocu moc primat porodiljni? Tj neki kazu da cu moc svakako, a neki kazu da je to nemoguce zbog tog jer nisam na birou, kao ono moram se prijavit i moci cu, al je problem u tome sta sam ja skinuta sa biroa prije mozda 3-4mj jer nisam dosla na zakazani termin ;)


    Zavod za zaposljavanje nema veze sa porodiljnom naknadom! Uvjet za porodiljnu naknadu za nezaposlene je da imate osnovno zdravstveno osiguranje, prebivaliste u RH vise od 3 god i potvrdu da ste van sistema rada (ilitk nezaposleni).
    Tema porodiljne/rodiljne naknade postoji, vec je bila tema pa slobodno malo procitate. A sve pise i na stranicama hzzo-a!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • marija90

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok, nova sam ovdje zanima me koliko plaća trebam imati 2 ili 3 za izračun porodiljne naknade? Šro ako ih imam 5 a u jednom mjesecu sam bila na bolovanju kako se onda to računa da li se dijeli na 5 ili 6 mjesci?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.