Porod na stolčiću ili u kadi za rađanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    definitivno sam za, prvi put nije bilo te opcije kada sam bila u vinogradskoj prije dvije godine, nadam se da ne bude nekih problema i pošto sam pehista da bude slobodnih stolčića kad dođe na mene red.. jedva čekam

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Čestitam na bebici! Jesi rodila na stolčiću? Meni je termin za 11 dana… Mislim da smo bile skupa na tečaju u Vinogradskoj (10.-14.2.)?!

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    IvaP


    bellisima


    IvaP


    Ma nema na čemu! Kada je termin?
    15.6., a tebi?
    Ti si isto znači za stolčić?
    Meni je termin 16. 4.   Pa jesam, za stolčić sam. Može se odlučiti na licu mjesta, mislim da hoću!

    Čestitam na bebici! Jesi rodila na stolčiću? Meni je termin za 11 dana… Mislim da smo bile skupa na tečaju u Vinogradskoj (10.-14.2.)?!

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    orhideja


    Ja sam u Rijeci rodila na stolčiću. Osjećaj je puno bolji nego kad si na stolu, i dijete puno brže izađe-gravitacija pripomogne. Jedino što bih voljela jest da sam duže bila na stolčiću, a ne tek za sami izgon.
    Tad sam se dvoumila između kade i stolčića i prevagnuo je stolčić. Drugi put neću ni razmišljati, definitivno sam za stolčić opet…
    Minus je što se ne može uzeti krv iz pupkovine za donaciju MS, pa ako je to bilo u planu-onda treba ipak promisliti o stolčiću.

    Ali meni je to bilo stvarno super… Najbolji dio je što mi je muž sjedio iza mene, i mogla sam se nasloniti na njega, on me od iza masirao i grlio. Imao je isti pogled na bebu kako i ja, tako da je i njemu to bio super doživljaj

    Na tečaju sam u Vinogradskoj pitala može li se uzeti krv iz pupkovine ako je porod na stolčiću, rekli su da može, da to nema nikakve veze. Možda je stvar osoblja ili..?!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    sad mi je mmama stavila bubu u uho.. jel moguce da na porodu ne bude slobodnih stolcica? zar nije to da svaki box ima svoj stolcic isto kao i stol??

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Joooojjjj - ima stolčić u Vinogradskoj…. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Zna li netko ima li stolcic u osijeku?

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    Joooojjjj - ima stolčić u Vinogradskoj…. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    draga samo drzi fige da uspijemo doc do njega 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    antonio


    Ja bi voljela rodit na stolcicu ali neznam dali imaju u Puli taj stolcic ako ima tko je probao neka mi kaze dali je lakse nego na krevetu ja sam dva puta na krevetu i bilo mi je opako a kazu da je lakse na stolcicu

    Kuma mi je prije nekoliko godina rodila u Puli, zapravo dvoje djece je rodila. Prvo na krevetu, drugo na stolčiću. Sjećam se da mi je rekla da joj je stolčić bio super i puno lakše joj je bilo. To je sve što znam.

    Mi u Brodu imamo stolčić ali niti je raspakiran niti je osoblje educirano.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.