Pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NermaR

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudnice i mame, trenutno sam 30tt, i od jucer skoro nikako ne osjecam pokrete bebe. Jedino par pokreta jucer, al vise nista, veoma sam zabrinuta. Da li je neka imala slican problem ? Hvala unaprijed

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NermaR

    Pozdrav trudnice i mame, trenutno sam 30tt, i od jucer skoro nikako ne osjecam pokrete bebe. Jedino par pokreta jucer, al vise nista, veoma sam zabrinuta. Da li je neka imala slican problem ? Hvala unaprijed


    Draga,jesi pokušala ležati na lijevom boku,pojesti nešto slatko i popiti sok,umiriti se bar pola sata tako na lijevom boku? Držati ruke na trbuhu,pokušati bebu potaknuti da se pomakne? Bebice se znaju umiriti kad smo puno u pokretu…Ako osjećaš ili misliš da to nije baš uobičajeno otiđi na hitnu,bolje da provjeriš nego da brineš.

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ako ju nikako ne osjecas, odmah na hitnu. Posebno ako je uobicajeno bila vrlo aktivna beba. Trebala bi osjetiti kroz dan minimalno 10 puta da ti se javi. Moze biti da se okrenula, pa ju ne osjecas kao prije. Tako je meni bilo kad mi se okrenula glavom dolje licem prema mojim ledima. Probaj ovo sta ti je Ena gore napisala, al dvskako bi ju trebala osjetiti kad se primiris. Nadam se da je sve ok, sretno. 

    [lilypie.com]

  • NermaR

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala Vam drage moje, sinoc sam uradila bas kako ste mi rekli, i uspjelo je pred spavanje sam osjetila pokrete, ali opet evo cijeli dan nista Veoma mi je cudno jer je beba do sad bila bas aktivna, pa nisam navikla da ju ne osjetim toliko. Svkako za par dana imam termin kod doktorice, ako Bog Da da sve bude dobro :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    NermaR

    Hvala Vam drage moje, sinoc sam uradila bas kako ste mi rekli, i uspjelo je pred spavanje sam osjetila pokrete, ali opet evo cijeli dan nista Veoma mi je cudno jer je beba do sad bila bas aktivna, pa nisam navikla da ju ne osjetim toliko. Svkako za par dana imam termin kod doktorice, ako Bog Da da sve bude dobro :)


    Da li bebica odgovara na podrazaj?
    Ako pikas prstima po trbuhu i gurkas ju? Ili protreses malo trbuh? Ako odgovara na to,  nemas razloga za zabrinutost,  bitno da se javi natrag!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • NermaR

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nije se javljala cijeli dan do sad, i to skroz slabo ju osjetim. Jer sam navikla da stvarno cesto udara i to veoma jako. Nadam se da to sto su smanjeni pokreti sada nije nista lose :)

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    NermaR

    Nije se javljala cijeli dan do sad, i to skroz slabo ju osjetim. Jer sam navikla da stvarno cesto udara i to veoma jako. Nadam se da to sto su smanjeni pokreti sada nije nista lose :)


    Ne bih ti htjela stvarati paniku. Ali ja da sam na tvome mjestu vec bi bila na hitnoj.. Bolje da ti kazu da nije nista, da si uzalud dosla i posalju doma nego da ne odes i nesto se dogodi.
    Sve ono sto je van uobicajenog ponasanja i to odjednom, meni ne mirisi na dobro.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    dea32

    NermaR

    Nije se javljala cijeli dan do sad, i to skroz slabo ju osjetim. Jer sam navikla da stvarno cesto udara i to veoma jako. Nadam se da to sto su smanjeni pokreti sada nije nista lose :)

    Ne bih ti htjela stvarati paniku. Ali ja da sam na tvome mjestu vec bi bila na hitnoj.. Bolje da ti kazu da nije nista, da si uzalud dosla i posalju doma nego da ne odes i nesto se dogodi.
    Sve ono sto je van uobicajenog ponasanja i to odjednom, meni ne mirisi na dobro..


    Slažem se,nemoj čekati pregled par dana,radije otiđi na hitnu i reci da slabo osjećaš bebu…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moram se sloziti s curama,  ja bi otisla na hitnu.
    Ne zelim plasiti nikoga,  ali smanjena aktivnost bebe moze znaciti i da s posteljicom nesztonr stima,  pupcana se zapetljala ili sto drugih stvari. Odi da ti naprave ctg i da te pogledaju.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    NermaR ima li novosti? Jesi bila na hitnoj?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.