plodna voda-vodenjak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    meni je pukao u prvoj trudnoci u 38. tj sa blizancima. Imala sam osjecaj kao da sam se upiskila samo sto ne mozes zaustavit curenje;) onda sam se laganini otusirala , stavila 2 uloska i nakon sat vremena vec bila u bolnici. Do tad sam vec bila otvorena 6 cm i imala trudove.. Al nista strasno…sve se stigne

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ako zelite saznatii sve o porodu procitajte blog u potpisu imate link

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • anamia

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Vodenjak mi je puknuo kod kuće. Ležala sam pred televizorom i osjetila sam sa desne strane trbuha neki pomak, kao da je puknuo čep na šampanjcu. Nakon nekoliko minuta sam morala na wc i onda sam primjetila da sam malo mokra, za nekih 5 minuta je počelo curiti jače i sve mi je bilo jasno. tuširanje i brzo u bolnicu, obavila ctg, pregled 5cm otvorena. Dok sam obavila klistir i tuširanje i ušla u rađaonu - 9cm. Od puknuća vodenjaka do poroda je prošlo manje od 3 sata s ukupno nekih 20 trudova, koje skoro nisam ni osjetila. Sve je prošlo tako brzo da je doktor rekao da će iduću bebu tata sam poroditi u autu, da sam malo duže ostala doma to bi se i dogodilo.

  • madi

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Imam pitanje vezano za curenje plodne vode,ako se koja susrela s tim. Znaci ovako,imala sam hematom koji se skroz povukao prije par dana,a onda sam znala osjetiti nekakvo curkanje i uvijek u strahu da nije opet nekakvo krvarenje,ali dnevni ulozak skroz cist..i sad zadnja dva dana osjetim nekakvo curkanje i skuzim da mi ide kao nekakav proziran vodenasti iscjedak..jucer bila kod ginekolga i kaze mi da plodne vode ima dovoljno,dala mi preventivno geonestin da nije mozda kakva upala..s obzirom da sam konstantno imala krvarenja nije mi do jucer mogla raditi briseve,tek za 10 dana cu dobiti nalaze da vidimo da li je kakva bakteriija ili sl.ili mi stvarno curka plodna voda. U 16 sam tjednu. Sad mene zanima kako skuziti da je to curkanje plodna voda ili ne? Da li koja ima iskustva s time?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.