Ovulacija drugi put ili 'pak produžena?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ženice, ovulacija sam imala u periodu od 22 do 29.4. i uredno je bilo sve sto se tiče sekreta ali je malo manja sluz bila. Skinula sam mnoštvo aplikacija za racunanje i sve su mi isto pokazale. 30.4. je potpuno nestalo, suho, kraj ovulacija ali odmah 1.5. se pojavila sluz kao bjelanak…
    Sad da li mi možete reći je li to kao produžena, malo zakasnila ili ovulacija po drugi put? 
    I želim nam svima po jedaaaaan veliki plusić i uredne cikluse ❤

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Najčešće je slučaj da se nakon O cervikalna sluz osuši.. makar bi tako trebalo biti.. možda je prvi puta tijelo pokušalo ovulirati pa nije uspjelo..pa ova druga sluz je bila prava O. 
    Koristiš trakice za utvrđivanje skoka LH?

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    ane1212

    Ženice, ovulacija sam imala u periodu od 22 do 29.4. i uredno je bilo sve sto se tiče sekreta ali je malo manja sluz bila. Skinula sam mnoštvo aplikacija za racunanje i sve su mi isto pokazale. 30.4. je potpuno nestalo, suho, kraj ovulacija ali odmah 1.5. se pojavila sluz kao bjelanak…
    Sad da li mi možete reći je li to kao produžena, malo zakasnila ili ovulacija po drugi put?
    I želim nam svima po jedaaaaan veliki plusić i uredne cikluse ❤


    Hej..premalo si podataka dala nazalost. U tvom slucaju je kljucni neki podatak o ciklusima. Jesu ti inace redovni ili neredoviti? Imas li kakve dodatne dijagnoze osim ovih cista koje su bile uklonjene. Jesi li radila u proteklih nekoliko mjeseci hormonski status? Kakva ti je bila sluz u razdoblju od 22-29.4. I jel se sjecas kakvo je bilo sta je sto se sluzi tice na 30.4.? Aplikacije u 80% slucajeva grijese sto se tice odredivanja ovulacije pa im nije za vjerovati u potpunosti

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ciklusi su neredoviti bili od 28 pa do 33 dana dana, nikada nijw tacno, osim prosli mjesec kako koristim duphaston dosla js na tacno 28.dan
    U skorije vrijeme sam radila samo Papa test i briseve posebno.. da bi se provjerilo stanje nakon tih cisti, gdjs mi je recsno da je uredu sve osim ranice koju imam.
    Sto se tice perioda od 22.4 do 29. sekret je bio obilan, sluz je bila ali malo, ne kao sada, slabo skroz.
    30.4 je potpuno nestalo i sekreta i sluzi, da bi ujutro 1.5 primjetila bas sluz koja je rastezljiva i ima je kada god odem u wc.
    Sada moguce da je sada nastupila prava ovulacija, a nemam trenutno gdje kupiti lh trakice, u izolaciji smo :( 

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    ane1212

    Ženice, ovulacija sam imala u periodu od 22 do 29.4. i uredno je bilo sve sto se tiče sekreta ali je malo manja sluz bila. Skinula sam mnoštvo aplikacija za racunanje i sve su mi isto pokazale. 30.4. je potpuno nestalo, suho, kraj ovulacija ali odmah 1.5. se pojavila sluz kao bjelanak…
    Sad da li mi možete reći je li to kao produžena, malo zakasnila ili ovulacija po drugi put?
    I želim nam svima po jedaaaaan veliki plusić i uredne cikluse ❤

    Hej..premalo si podataka dala nazalost. U tvom slucaju je kljucni neki podatak o ciklusima. Jesu ti inace redovni ili neredoviti? Imas li kakve dodatne dijagnoze osim ovih cista koje su bile uklonjene. Jesi li radila u proteklih nekoliko mjeseci hormonski status? Kakva ti je bila sluz u razdoblju od 22-29.4. I jel se sjecas kakvo je bilo sta je sto se sluzi tice na 30.4.? Aplikacije u 80% slucajeva grijese sto se tice odredivanja ovulacije pa im nije za vjerovati u potpunosti


    Ciklusi su neredoviti bili od 28 pa do 33 dana dana, nikada nijw tacno, osim prosli mjesec kako koristim duphaston dosla js na tacno 28.dan
    U skorije vrijeme sam radila samo Papa test i briseve posebno.. da bi se provjerilo stanje nakon tih cisti, gdjs mi je recsno da je uredu sve osim ranice koju imam.
    Sto se tice perioda od 22.4 do 29. sekret je bio obilan, sluz je bila ali malo, ne kao sada, slabo skroz.
    30.4 je potpuno nestalo i sekreta i sluzi, da bi ujutro 1.5 primjetila bas sluz koja je rastezljiva i ima je kada god odem u wc.
    Sada moguce da je sada nastupila prava ovulacija, a nemam trenutno gdje kupiti lh trakice, u izolaciji smo :( 

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Ponašaj se kao da je danas O.. 
    Iskoriste tu izolaciju u svoju korist 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    ane1212

    Hopeforyou

    ane1212

    Ženice, ovulacija sam imala u periodu od 22 do 29.4. i uredno je bilo sve sto se tiče sekreta ali je malo manja sluz bila. Skinula sam mnoštvo aplikacija za racunanje i sve su mi isto pokazale. 30.4. je potpuno nestalo, suho, kraj ovulacija ali odmah 1.5. se pojavila sluz kao bjelanak…
    Sad da li mi možete reći je li to kao produžena, malo zakasnila ili ovulacija po drugi put?
    I želim nam svima po jedaaaaan veliki plusić i uredne cikluse ❤

    Hej..premalo si podataka dala nazalost. U tvom slucaju je kljucni neki podatak o ciklusima. Jesu ti inace redovni ili neredoviti? Imas li kakve dodatne dijagnoze osim ovih cista koje su bile uklonjene. Jesi li radila u proteklih nekoliko mjeseci hormonski status? Kakva ti je bila sluz u razdoblju od 22-29.4. I jel se sjecas kakvo je bilo sta je sto se sluzi tice na 30.4.? Aplikacije u 80% slucajeva grijese sto se tice odredivanja ovulacije pa im nije za vjerovati u potpunosti

    Ciklusi su neredoviti bili od 28 pa do 33 dana dana, nikada nijw tacno, osim prosli mjesec kako koristim duphaston dosla js na tacno 28.dan
    U skorije vrijeme sam radila samo Papa test i briseve posebno.. da bi se provjerilo stanje nakon tih cisti, gdjs mi je recsno da je uredu sve osim ranice koju imam.
    Sto se tice perioda od 22.4 do 29. sekret je bio obilan, sluz je bila ali malo, ne kao sada, slabo skroz.
    30.4 je potpuno nestalo i sekreta i sluzi, da bi ujutro 1.5 primjetila bas sluz koja je rastezljiva i ima je kada god odem u wc.
    Sada moguce da je sada nastupila prava ovulacija, a nemam trenutno gdje kupiti lh trakice, u izolaciji smo :(

    Ako je jucer bilo iscjedak nalik bjelanjku jajeta da se rasteze bar do 1cm onda je moguce da je to taj pozeljni iscjedak,medutim kod nekih zena se on javlja prije same ovulacije,a kod nekih cak i tokom same ovulacije kada folikul prsne. Jesi mozda razmisljala o mjerenju bazalne temperature jer je ona uz ultrazvuk najpouzdaniji znak da je do ovulacije i doslo. Sto se tice trakica,ima tema lovci na ovulacije aka lh trakice 6.dio pa nam se tamo mozes pridruziti ako si voljna iduci ciklus piskiti i loviti ovulacije,a mi ti ih narucujemo na aliexpressu,wishu,amazonu ili ebayu. ☺️ Sto se tvoje situacije tice jako je tesko reci jesi li ovulirala ili ne i ako jesi kada je to bilo jer si i sama rekla da su neredoviti ciklusi i tim je teze procjeniti situaciju. Slobodno nam se pridruzi na nasoj temi LH trakice ☺️☺️

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, pridruzit cu se toj temi pa cemo vidjeti da li se sta desilo. Hvala sto tako brzo odgovorite 😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.