Ovulacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Anika 18

    Forumašice, mjesečnica kasni treći dan, primjetila sam blijedo rozi iscjedak samo na papiru, je li bi to bio znak nadolazeće mjesečnice? Da li se susrela koja s tim ?


    Moze biti implantacijsko krvarenje. A da napravis test? Ili pricekaj jos koji dan.. Meni je tako jednom pocela m.

    Be the change you wish to see in the world..


  • mala_dani

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Trebala bi savjet,kupila sam ovulacijski test. Danas mi je prvi dan menstruacija koja traje 4 do 5 dana. Ciklus mi traje 24/25 dana i to već duže vrijeme. Zanima me kada trebam početi koristiti trakice,nema ih puno pa ne mogu svaki dan. Da li netko ima iskustva sa tim. Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.