Ovulacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anika 18

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage forumašice, imam pitanje ako se netko našao u istoj situaciji. Naime muž i ja već 6 mjeseci imamo nezaštićene odnose, pazimo na plodne dane i ovulaciju no do sad nismo imali sreće. Imam redovite cikluse i prema kalendaru trebala bi imati O 14-i dan ciklusa. Obzirom na neuspjeh do sad počela sam koristiti lh trakice, koristim ih 4 dana, danas mi je 14-i dan ciklusa kada bi trebala biti O no trakice pokazuju negativan rezultat svih 4 dana pa tako i danas na dan navodne O, imam sluz bijelu i gustu, sto znam da nije dobro. zanima da li se netko susreo s takvom situacijom? Možda imam kasnije O pa ću nastaviti s trakicama ali me to brine pa vas molim za iskustva i savjete.

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Nastavi pratit pa ces vidjeti…ovulacija moze šetati iz mjeseca u mjesec…a moze nekad i izostati 

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Anika 18

    Drage forumašice, imam pitanje ako se netko našao u istoj situaciji. Naime muž i ja već 6 mjeseci imamo nezaštićene odnose, pazimo na plodne dane i ovulaciju no do sad nismo imali sreće. Imam redovite cikluse i prema kalendaru trebala bi imati O 14-i dan ciklusa. Obzirom na neuspjeh do sad počela sam koristiti lh trakice, koristim ih 4 dana, danas mi je 14-i dan ciklusa kada bi trebala biti O no trakice pokazuju negativan rezultat svih 4 dana pa tako i danas na dan navodne O, imam sluz bijelu i gustu, sto znam da nije dobro. zanima da li se netko susreo s takvom situacijom? Možda imam kasnije O pa ću nastaviti s trakicama ali me to brine pa vas molim za iskustva i savjete.


    Anika, vi se već 6 mjeseci ne štitite, a tek si ovaj mjesec počela pratiti LH trakicama?
    Ako već do sada nisi zatrudnila, može biti da ti ovulacija izostaje cijelo vrijeme ili je ipak bila, ali ju niste “ulovili”. Naime, mi se trudimo puno duže, ali s trakicama sam počela tek prije par mjeseci. Nekad bi bila skroz svijetla u vrijeme kad bi trebala biti O, a nekad bi bila malo svjetlija od kontrolne.. Ili ju do sada nismo ulovili, ili se pojavljuje povremeno ili ne uopće. Znam samo da imam policistične jajnike. Međutim, još uvijek nisam uspjela s doktorom dogovoriti praćenje ovulacija i neko “tempiranje” odnosa.
    Jesi li radila pretrage na TSH, LH, FSH, progesteron..? Meni je progesteron na 21 DC manji od 1. I kao laiku u tom području mi je jasno da nešto ne štima. Do konzultacija s dr trebam čekati da dođe i prođe M kako bi mi uzeo briseve cerviksa i pogledao ovaj nalaz..

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Anika 18

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima, nisam do sad radila pretrage, još ćemo pokušavati neko vrijeme pa ako ne uspijemo, počet ću s pretragama, možda nismo ulovili ovulaciju, možda stres,možda tko zna… Malo sam zabrinuta,mada znam da je možda sve u redu a samo nismo “potrefili”.

  • Anika 18

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Anika 18

    Hvala na savjetima, nisam do sad radila pretrage, još ćemo pokušavati neko vrijeme pa ako ne uspijemo, počet ću s pretragama, možda nismo ulovili ovulaciju, možda stres,možda tko zna… Malo sam zabrinuta,mada znam da je možda sve u redu a samo nismo “potrefili”.


    Primjetila sam rozi iscjedak, napravila sam lh test ali pokazala se 0, možda je onda do O došlo ranije a ovo je predmenstrualni iscjedak 🙈

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Anika 18

    Anika 18

    Hvala na savjetima, nisam do sad radila pretrage, još ćemo pokušavati neko vrijeme pa ako ne uspijemo, počet ću s pretragama, možda nismo ulovili ovulaciju, možda stres,možda tko zna… Malo sam zabrinuta,mada znam da je možda sve u redu a samo nismo “potrefili”.

    Primjetila sam rozi iscjedak, napravila sam lh test ali pokazala se 0, možda je onda do O došlo ranije a ovo je predmenstrualni iscjedak 🙈


    Anika, je li to na kraju bio predmenstrualni iscjedak?

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Anika 18

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da, no mjesečnica bi trebala stići tek za 5 dana

  • Anika 18

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Forumašice, mjesečnica kasni treći dan, primjetila sam blijedo rozi iscjedak samo na papiru, je li bi to bio znak nadolazeće mjesečnice? Da li se susrela koja s tim ?

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Jesam ja, i svaki put bi dobila M nazalost 

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Ali nemora biti svatko je prica za sebe,mozda je tebi simptom za trudnocu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.