Otkrivanje noću iliti bacanje pokrivača

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nata34

    nata34

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Eto,naš trogodišnjak jako nemirno spava,vrti se na sve strane,a najviše se voli otkrivati,odnosno izgurati pokrivač sa sebe.Čim ga se pokrije,već izvuče noge i zbaci pokrivač sa sebe
    Nađemo ga ščućurenog u krevetu od hladnoće,ali ne probudi se da bi se pokrio.
    Zanima me kad su se vaša djeca počela sama pokrivati u noći ili imate neki savjet kako da riješimo problem.

  • Avatar račica

    račica

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Uf, i moja trogodišnjakinja jako nemirno spava - pokrivač joj ničemu ne služi, i isto se ne probudi ako joj je hladno već ujutro počne šmrcati. Zato je stavljam u vreću pa sam mirna. Voli ju, ne smeta joj, pa smo zasad svi zadovoljni. A kad ću je moći izvaditi iz vreće, ne znam…

  • Avatar nata34

    nata34

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nisam znala da ima tako velikih vreća za spavanje
    I on je spavao prije u vreći,ali mislim da ga sad ne bih mogla dobiti u nju,ne bi htio spavati u njoj,sigurna sam

  • Avatar Danijelaela

    Danijelaela

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    moja stalno spava otkrivena

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    i moj maleni spava u vreći pa sam mirna

  • Avatar edi

    edi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moj se s negdje s 5 godina počeo sam pokrivati, ono baš navuče pokrivač na sebe…
    Mali se još uvijek otkriva, vreća niti kod jednog nije nikada zaživjela

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.