Otkaz nakon prekida komplikacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • miissy_91

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok , oprostite ako postoji slicna tema nisam je uspijela naci. Radi se o problemu ako se netko nasao u slicnoj situaciji . Kod poslodavca nas prijavljena na neodredeno vec skoro 3 godine , prije pet mjeseci sam otvorila komplikacije I on je nasao zamjenu za moje radno mjesto , no medutim prije 3tjedna sam izgubila dijete I dobila sam pravo na mjesec dana jos koristenja komplikacija koje isticu sad za 5dana takoder sam dobila I njegov poziv da s danom kad mi istekne bolovanje ja dobivam otkaz jer ako cu pokusat ponovno ostat trudna bi on rade zadrzao muskog kolegu koji me na samom pocetku I zamjenio …sad mene zanima kakvi su pravni savjeti , nije mi do tog radnog mjesta ali nakon svega sto sam prosla ovaj mjesec da me ovako doceka ne zelim mu to dopustiti tako lako.

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Koliko ja znam tom djelatniku na zamjeni bi se trebao automatski raskinuti ugovor cim se ti vratis dal to bilo sada ili da si se vratila s porodiljnog,bar je tako u mojoj privatnoj firmi,raspitaj se jos dobro i zao mi je zbog tvog gubitka

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog bebe 😥.
     O poslodavcu, kao “covjeku” suvise trosit rijeci, sam o sebi je najvise rekao.
     Sigurno ce neka od cura znati kome se mozes obratiti za prava radnika, neku besplatnu pravnu pomoc. Drzim fige da zadrzis posao pa makar sama iduci dan dala otkaz 

    [lilypie.com]

  • miissy_91

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Norules

    Koliko ja znam tom djelatniku na zamjeni bi se trebao automatski raskinuti ugovor cim se ti vratis dal to bilo sada ili da si se vratila s porodiljnog,bar je tako u mojoj privatnoj firmi,raspitaj se jos dobro i zao mi je zbog tvog gubitka


    Receno mi je da je njemu ponuden ugovor za stalno ,umjesto mog ,a mene zeli otpisat kao visak . Ako nista barem cu imati pravo na naknadu s burze , ako sam dobro shvatila , no zanima me sto jos mogu dobiti od njega , znam da nakon porodiljnog 15dana nakon nesmije se dobit otkaz , da li imam pravo na otkupninu …

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Mislim da te malo mulja,onda njegov ugovor nema veze s tvojim,a tvoj na neodredeno bi trebao vrijediti kako god bez otkaza,nemoj samo potpisivati sporazumni otkaz jer onda nemas nikakva prava ni za burzu ni otkupninu!strasno kako ljudi nemaju obzira u tebi tako teskoj situaciji,al onda ti i ne vrijedi se vracat u takvu firmu gdje su takvi!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.