Tko su sretni dobitnici kolica, tricikla i ležaljke za dijete?

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimi18

    mimi18

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    I nama dolazi bebica u 9 mjesecu,i bilo bi nam idealno da osvojimo bilo koju od ovih vrijedbih nagrada,bas smo kupili kinderbet u magic baby. Mozda se ovaj put i meni osmijehne sreca,tko zna. 

  • Ines6

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bilo bi lijepo da napokon i ja nesto osvojim….nemam srece sa nagradim igrama :)

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    e sad još treba imati sreće 

  • Anchy8

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Fenomenalne nagrade!! Moja bebica i ja bi bili presretni da osvojimo jednu

    Anchy

  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    I mi smo kupili sve što nam je falilo za našu treću princezu u magic baby,a sada u 9 mjesecu slavimo prvi rođendan i ovo bi nam bio super poklon.

  • Avatar toscana

    toscana

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Odlične nagrade,ovo mi je prva bebica i bilo što bi dobro došlo,sad samo malo sreće treba

  • martina84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni je ovo prva bebica i bila bi presretna na poklonu!!:*

  • sfilipovic34

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imate predivne stvari da poželi svako dijete kao moja kćerkica od 10 mjeseci koja obožava igračke ,a dobro bi joj došao biciklić,i moja unućica od 3 dana  kojoj bi joj dobro došla kolica. Puno pusa od Kyarei male Hanne.

  • Avatar danijela13

    danijela13

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    nakon dugih 6 god cekamo drugu princezu koja bi bila odusevljena poklonom!!!!

  • Avatar Rosalia

    Rosalia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bili bi sretni da osvojimo bilo kakvu nagradu jer nismo nikada ništa osvojili u igrama na sreću ;-)

    Rosalia

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.