Osijek-zavod za humanu reprodukciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mare22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vidim da se ovdje pisalo o MPO u KBC Osijek, pa mi je možda najbolje tu postaviti pitanje 😄
    Trebala bi na kontrolu nakon inseminacije, ali trebala bi vaditi betu. Jel ju vadim taj isti dan prije kontrole, tj. hoće li biti nalazi gotovi brzo, budući da mi na upitnici piše “hitno”? 🤔

  • EvaEva

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Mare22

    Pozdrav, vidim da se ovdje pisalo o MPO u KBC Osijek, pa mi je možda najbolje tu postaviti pitanje 😄
    Trebala bi na kontrolu nakon inseminacije, ali trebala bi vaditi betu. Jel ju vadim taj isti dan prije kontrole, tj. hoće li biti nalazi gotovi brzo, budući da mi na upitnici piše “hitno”? 🤔


    Hoće, za sat i pol bude nalaz gotov

    👰34,
    🤵37,
    2 x vanmaternička,
    3/2022 - 1. IVF, ET 2 blastociste-biokemijska, 3 blastociste smrznute
    FET prirodni 13.7. 2 blastociste 👉 beta 25.7. 🤞🤞🤞 8.dpt - plus ko kuća 😂, 12. dpt beta 508👌, 15. dpt beta 2457
    8.8. UZV ❤️ i manji hematom
    Termin 2.4. I gestacijski dijabetes…

  • Mare22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    EvaEva

    Mare22

    Pozdrav, vidim da se ovdje pisalo o MPO u KBC Osijek, pa mi je možda najbolje tu postaviti pitanje 😄
    Trebala bi na kontrolu nakon inseminacije, ali trebala bi vaditi betu. Jel ju vadim taj isti dan prije kontrole, tj. hoće li biti nalazi gotovi brzo, budući da mi na upitnici piše “hitno”? 🤔

    Hoće, za sat i pol bude nalaz gotov


    Odlično, puno hvala na info. 😄

  • Avatar Aircon

    Aircon

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozdrav, je li ima tko provjerenu informaciju rade li još postupke ili je krenulo renoviranje? 

    32🙋‍♀️endometrioza,neprohodni jajovodi, amh 8
    31👨‍🦱 sve ok
    6mj/21 1.ivf 2 js, 2 zametka, jedan odustao, drugi smrznut za FET
    7mj/21 FET 1.beta 245, 2.beta 400, hematom do 11 tjedna, Nifty sve ok dolazi nam naša djevojčica 🥰

  • Ružica1987

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lp, na fejsu sam bila u grupi Mpo Osijek. Profil mi je hakiran, napravila sam novi ali ne nađem grupu. Može li me netko ubaciti? 

  • mama.Katarina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu


    Ružica1987

    Lp, na fejsu sam bila u grupi Mpo Osijek. Profil mi je hakiran, napravila sam novi ali ne nađem grupu. Može li me netko ubaciti?

    Lp. 
    Dal vas tko ubacio u grupu? 
    Ako je, dal bi mogli mene ubaciti? 😬

  • Lauraa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vidim da se spominju grupe na facebook-u, ali ne nadem pa ako mi moze netko napisati naziv grupe za potpomognutu u Osijeku 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.