Osijek-zavod za humanu reprodukciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Miki_kiki_124

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    mandarina02

    Miki_kiki_124

    mandarina02

    Miki_kiki_124

    mandarina02

    Miki_kiki_124

    Anči ❤

    Miki_kiki_124

    mandarina02

    Muz i ja smo u postupcima u Osijeku, ptaj sto te zanima

    Pozdrav, ja sam naručena na pregled u Osijek na humanu reprodukciju, mozete mi reći nesto o prvom pregledu? Hvala 😊

    Hej..meni su na prvom pregledu radili uzv..i imas razgovor s doktorom o tome koliko dugo pokusavate, obiteljska anamneza i dat ce ti papir sa svim potrebnim pretragama..s time da sam ja za prvi pregled vec imala nalaze hormona i spermiogram…

    Ok, hvala puno 😊 i ja također imam sve nalaze hormoma i spermiograma. Malo sam nervozna, nadam se da će sve biti ok.

    Biti ce sve ok, prvi pregled ti je i prvi uzv, kako je i Anci rekla. Nakon toga ce ti odrediti u koji postupak ides, zapisi si neka opca pitanja jer lako se zaboravi na licu mjestaOdmah cete dogovoriti i termin za iduci uzv, pratiti ce ti rast folikula i ovisno o tome i punkciju tj transfer ili inseminaciju….opet ovisno o postupku.
    Ok hvala, puno si mi pomogla. Naravno da ću zaboraviti puno toga pitati, naravno zbog nervoze 🤣
    Još jednom hvala 😊

    Brzo ces se ufurati, meni je isto bilo sve to novo i previse i mislila sam da nikada necu pohvatati ali naravno da jesam

    Pa baš to, sve je novo, imam osjećaj da nista nr kuzim i da mi nista nije jasno 🤣 vjerujem da će s vremenom to ići glatko 😉

    Hoce, nadamo se naravno da neces ni morati puno razmisljati i da ce ti uspjeti iz prve
    Ako imas nekih nejasnoca, javi se.


    I ja se nadam. 
    Hvala 😉

  • maree

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,zna li tko šta o šuškanjima da će se humana u Os renovirani te da neće biti postupaka?

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    maree

    Pozdrav,zna li tko šta o šuškanjima da će se humana u Os renovirani te da neće biti postupaka?


    Pozdrav maree,da da,tako je,meni je rečeno od dr.Šijanovića još u veljači da će se odjel zatvoriti ,i to su rekli za proljeće,tako da smo bili 2 puta tamo i prebacili se u Zg kod Šimunića zbog tog,ali najviše zbog muževe azoospermije.

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • maree

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala,meni je dr. Abicic i sad sam imala neuspjelu inseminaciju te je rekla stignemo još jednom pa sam pretpostavljala sa je vezano uz to.

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    maree

    Hvala,meni je dr. Abicic i sad sam imala neuspjelu inseminaciju te je rekla stignemo još jednom pa sam pretpostavljala sa je vezano uz to.


    Odite jos jednom kad imate priliku,mi nazalost nismo dosli do tog djela,bili smo na prvom uzv i onda na spermiogramu i to je to.

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Tinna25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mandarina02

    Muz i ja smo u postupcima u Osijeku, ptaj sto te zanima


    Pozz.
    Jel mi možete reći da li na prvi pregled mora ići i muž ili mogu ja sama sa svim nalazima jer imam sve potrebne nalaze što trebaju.

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Tinna25 meni su rekli da muž mora čekati vani.Sad ne znam kako je.

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Tinna25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    IvonaSi2509

    Tinna25 meni su rekli da muž mora čekati vani.Sad ne znam kako je.


    A onda ni ne mora ići s menom u bolnicu kad bi svejedno bio vani. 
    I još me samo zanima pošto nisam blizu kod Osijeka jel se dođe na red odma kad je naručeno ili se čeka po cijeli dan bez obzira kad je naručeno?! 

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Tinna25

    IvonaSi2509

    Tinna25 meni su rekli da muž mora čekati vani.Sad ne znam kako je.

    A onda ni ne mora ići s menom u bolnicu kad bi svejedno bio vani.
    I još me samo zanima pošto nisam blizu kod Osijeka jel se dođe na red odma kad je naručeno ili se čeka po cijeli dan bez obzira kad je naručeno?!


    Ja sam cekala nekih sat-dva sigurno

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Tinna25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    IvonaSi2509

    Tinna25

    IvonaSi2509

    Tinna25 meni su rekli da muž mora čekati vani.Sad ne znam kako je.

    A onda ni ne mora ići s menom u bolnicu kad bi svejedno bio vani.
    I još me samo zanima pošto nisam blizu kod Osijeka jel se dođe na red odma kad je naručeno ili se čeka po cijeli dan bez obzira kad je naručeno?!

    Ja sam cekala nekih sat-dva sigurno


    Dobro nije strašno dugo. 
    Hvala vam na informacijama 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.