Osijek-cijene pregleda zbog nemogućnosti začeća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanjs2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Poštovani,evo već treća godina kako se ne pazimo a od trudnoće ni T… svake godine obavljam redovite preglede i svaki put je bilo sve u redu,pa me naravno to brine,zadnji pregled radila sam privatno gdje mi je doktorica savjetovala propuhivanje,e sad budući da nemam dopunsko pa me zanima dali je netko bio i kako to ide i zna li netko dali se u KBC Osijek to plaća zbog dopunskog i koliko i isto me zanima ako bi radila privatno koje su cijene jer stvarno želim bebača :-

  • sanjs2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    plizzz netko 

  • Avatar Muma2

    Muma2

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja imam sličnu priču. Raspitivala sam se i čula sam da je dr Matković u Osijeku jedan od najboljih što se tiče nemogućnosti začeća. Kolegica je išla kod njega za dvije trudnoće, jer je imala problem s ovulacijom i obje su joj uspjele! Mislim da je pregled oko 200-250kn. Ako već moraš plaćati predlažem ti da odeš kod njega! Ja imam dopusnko ali svejedno razmišljam da idem. :D

  • sanjs2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Čula sam za njega,dosta ga hvale…a znate li šta obuhvača taj pregled?
    Napomenuto mi je propuhivanje pa isto neznam koja je cijena ako bi išla u bolnicu baš zbog tog dopunskog…

  • Avatar Muma2

    Muma2

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    On ti gleda sve, ali mislim da je za pregled cijelog tijela negdje oko 1000kn. Tako sam čula, ali nisam sigurna da je to tako. Mislim da ti je 200kn za pregled, uzimanje pape ili brisa. Za propuhivanje ne znam. Najbolje bi ti bilo, ako već budeš morala plaćatim, da odeš kod njega i vidiš što će ti on predložiti, što bi trebala napraviti jer ti je on specijalist baš za začeća i porode. Pokušaj nazvati i pitati cijenu, u bolnicu i kod njega!

  • Avatar cura fina

    cura fina

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Draga ja sam bila na propuhivanju kod dr.Matkovića i cijena ti je 1200 kn, pregled + konzulaticije misli 500 kn gdje ti radi i papu, možeš raditi i propuhivanje u kbc osijek ništa ne plaćaš bez obzira imaš li dopunsko ili ne, moja preporuka svakako ne ići u kbc već si platiti (znam da je puno ali svakako je bolje)…..Evo već duže vremena sam u tome pa ako te zanima još što pitaj…..Bila sam na dvije umjetne u Osijeku i sad sam se odlučila za zg.

  • sanjs2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala puno,cijena je dosta velika ali se slazem da je bolje i tako nego u bolnicu,trenutno me sve zanima i puno citam o svemu tome jer jos neznam sta nas ceka i nekako me strah,a buduci da sam dosta mlada mislim da je tri godine pokusavanja puno tako da smo odlucili potraziti strucno misljenje…meni jesu dosta neredovite pa je mozda i u tome problem…

  • Avatar Muma2

    Muma2

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    cura fina


    Draga ja sam bila na propuhivanju kod dr.Matkovića i cijena ti je 1200 kn, pregled + konzulaticije misli 500 kn gdje ti radi i papu, možeš raditi i propuhivanje u kbc osijek ništa ne plaćaš bez obzira imaš li dopunsko ili ne, moja preporuka svakako ne ići u kbc već si platiti (znam da je puno ali svakako je bolje)…..Evo već duže vremena sam u tome pa ako te zanima još što pitaj…..Bila sam na dvije umjetne u Osijeku i sad sam se odlučila za zg.

    Ja se razmišlja da isto odem kod njega. Znači u startu mi treba 500kn za prvi pregled. Jesi išla možda da ti određuje vrijeme ovulacije? Da li znaš koliko se to plaća?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.